Jump to content

Görev Yöneticisi Devre Dışı

malar
 Share

Recommended Posts

arkadaslar herkese kolay gelsın bu gun pc mde bı garıplık hıssettım görev yonetıcısını acayım dedım acmıyo devre dısı bırakıldı dıyo aygıt yonetıcısı dahıl bıde klasorlerde karısma oldu ornek resımlerı acıyorum ıcınde yıne resımler adında bı klasor ve wındows un her yerınde var bu ne yapmam gerektığını bılmıyorum bılgısı olan varsa yardımcı olsun ltfn

hata vıdeosu                                      http://www.dailymotion.com/video/x1zmjv6_hata_webcam

Virüs bulaşmış.

tşk kardesim sağol bilgin için varmı bı çözümü elımde ıyı bır vurus tarayıcısı yo nereden temın edebıleceğm de bilmiyorum nette var bır suru ama guvenılmıyo yardımcı olabılırmısın

tşk kardesim sağol bilgin için varmı bı çözümü elımde ıyı bır vurus tarayıcısı yo nereden temın edebıleceğm de bilmiyorum nette var bır suru ama guvenılmıyo yardımcı olabılırmısın

sorunun çözümü nette birçok yerde var. Virüs programına gelince avira veya kasperskynin programlarını kurabilirsin, antivirüs veya internet security deneme sürümleride olsa baya iş görür.

sorunun çözümü nette birçok yerde var. Virüs programına gelince avira veya kasperskynin programlarını kurabilirsin, antivirüs veya internet security deneme sürümleride olsa baya iş görür.

zaten  internet security  kullanıyorum

arkadaslar sızlere guvencım sonsuz lakın arkadaslar Avira , kaspersky indir dene dıyorlar ben çok ındırdım bı turlu full olanını yada guncel olanına rastlamadım onu ızzah edıyorum varsa dogru sağlam bı vurus programı kullanan atabılırse lınkını sevınırım yada nasıl full olan bı vurus programı blabılırım

arkadaslar sızlere guvencım sonsuz lakın arkadaslar Avira , kaspersky indir dene dıyorlar ben çok ındırdım bı turlu full olanını yada guncel olanına rastlamadım onu ızzah edıyorum varsa dogru sağlam bı vurus programı kullanan atabılırse lınkını sevınırım yada nasıl full olan bı vurus programı blabılırım

kis rescue cd ücretsiz zaten sadece usbden yada cd den boot edip calıstırcan gerisi o taratıp hallediyor zaten

Biz sana sorunu çözmen için öneride bulunuyoruz. Minumum 30 gün deneme süresi olur programların ve bu sürede full eksiksiz çalışırlar.

Ayrıca internet security kullanırken virüs kapmak nasıl bir beceridir merak ediyorum :) Olurda avira, kaspersky vs. sağlam bir programda olsa demekki sen yinede bu işi başarırsın :D

gpedit.msc den düzeltme var googleden aratırsanız bulabilirsiniz ama kesin çözüm olmaz tekrar devre dışı kalabilir.

kesin çözüm için spybot programı ile tarat bu program gereksiz program eklentileri olsun toolbar olsun işe yaramayan engelleyen şeyleri kaldırıyor. eğer çözüm olmazsa combofix öneririm. :)

Edited by ihsan43

• 1 ay sonra...

ARKADASLAR YINE OLAYA EL ATMAYA GELDIM . COMBOFIX FALAN TARATINCA ARKADASIN SORUNLARI COZULMEZ . Sorunun çözülmesi icin yapilacak bana göre ilk şey Advanced system care 7.3 Toolbox tan WINFIX ARACIDIR . Ornek veriyorum çalışmayan görev yoneticisinden acilmayan regedite windowsta ne sorun varsa çoğunu tek tıkla çözün her zaman bu programi hatirlayin benden soylemesi ve dediklerimi umarim arkadaslar denerde sorunlar hallolur hemencecik Asc 7.3 UNUTMAYIN ! RICA EDIYORUM DENEYIN DEDIKLERIMI :)

Edited by conveys16

ARKADASLAR YINE OLAYA EL ATMAYA GELDIM . COMBOFIX FALAN TARATINCA ARKADASIN SORUNLARI COZULMEZ . Sorunun çözülmesi icin yapilacak bana göre ilk şey Advanced system care 7.3 Toolbox tan WINFIX ARACIDIR . Ornek veriyorum çalışmayan görev yoneticisinden acilmayan regedite windowsta ne sorun varsa çoğunu tek tıkla çözün her zaman bu programi hatirlayin benden soylemesi ve dediklerimi umarim arkadaslar denerde sorunlar hallolur hemencecik Asc 7.3 UNUTMAYIN ! RICA EDIYORUM DENEYIN DEDIKLERIMI :)

Reklamını alsan bu kadar üzerine gitmezsin ASC'nin. Kısa süreliğine açsan dahi, ki onuda kesin yapacağını sanmıyorum, yeniden başlattığında gerekli virüs, trojan, malware temizliği yapmadığın için yeniden devre dışı kalacak. Kesin çözüm sunmayan bir uygulamayı bu kadar reklam etmek ? İşte bu tartışılır !

Haydi kolay gele !

en garantisi;güvenli modda açarak gelen klasörleri silerek tekrardan formatlamak.
8.1 pro kurabilirsin kendi defenderi var...

Reklamını alsan bu kadar üzerine gitmezsin ASC'nin. Kısa süreliğine açsan dahi, ki onuda kesin yapacağını sanmıyorum, yeniden başlattığında gerekli virüs, trojan, malware temizliği yapmadığın için yeniden devre dışı kalacak. Kesin çözüm sunmayan bir uygulamayı bu kadar reklam etmek ? İşte bu tartışılır !

Haydi kolay gele !

sen tartışadur ben yaptim oldu