Jump to content

Recommended Posts

• Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar anlamadığım bişi var kasım 20014 güncelse 64 bit enteprise kurdum 721 mb güncelleme çıktı nasıl oluyor fıkrı olan varmı veya kuran varmı

Selam

Sizi şöyle bilgilendirelim..

Bu Windows 8.1 sürümlerinin tamamı 15.12.2014 tarihi itibarı ile Kasım ayında çıkan UPDATE 3'e güncellenmiş durumda.

Önceki sürümlerde update 3 dahil güncelleme boyutu(isteğe bağlı olanlar da dahil).

32-Bit için - 1,07 GB 58 Öğe

64-Bit için - 1,78 GB 58 Öğe

Bu sürümlerdeki indirilecek güncelleme boyutları ise şöyle(isteğe bağlı olanlar da dahil).

32-Bit için - 490 MB 42 Öğe

64-Bit için - 827 MB 42 Öğe

Bunlara kötü yazılımlar denetleme aracı, Silverlight ve Windows Defender dahil değildir.

Not: Önceki sürüm içindeki bir çok geçersiz güncellemeler çıkartılmış ve sistem daha rahatlamış.. Enterprise 64-Bit sürümünü kurup denedim ve sistemde biraz daha hızlılık durumu sözkonusu olmuş. En azından sistem boot olayı daha hızlanmış..

Bilginize ve sizce hangisi daha mantıklı ise onu kullanın.

Günaydın burda win 8.1 birçok sürümü var bunaları bana acıklarmısınız ? proyu biliyorum ama digerleri nedir ? ne amaçla kullanılır özelliği nedir 

Windows Embedded 8.1Industry
Perakende, imalat ve diğer sektörlerde özel sektör cihaz senaryoları için geliştirme sürelerini kısaltmakta bir tutarlı, aerodinamik uygulama platformu.
Zorlayıcı UI, güçlü uygulama desteği, Windows'un 8.1 güvenlik ve yönetilebilirlik.
Kilitleme özellikleri ile tutarlı yapılandırmayı sağlamak.
 Tam Windows tutarlı bir kalkınma deneyimi sağlar.
 Tak ve .NET için POS ile periferik yetenekleri oynamak.

Windows Embedded 8.1Pro
Kenar cihazları ve akıllı sistem çözümleri oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir platform güç ve Windows 8 esnekliği.
 Windows 8.1 ile aynı olan bir kullanıcı deneyimi sunun.
 Windows'un 8.1 hızlı, akışkan davranışı özelliği Tasarım özel uygulamalar.
 BitLocker ve Güvenilir Boot gibi güvenlik özellikleri.
  Hat-of-iş ve verimlilik uygulamaları ile uyumludur.

Beyler  Embedded 8.1 industry pro x64 dosyasını madiafire linkinden indirdim ancak hash değerleri orjinal ile tutmuyor. 2 kere indirdim iki dosyanın hash değerleri aynı downloadda sorun yok anladığım kadarıyla. Uploadda mı sıkıntı oldu acaba ?? Yoksa ben mi birşeyleri yanlış yapıyorum :?

[spoiler]Dosya adı: tr_windows_embedded_8.1_industry_pro_with_update_x64_dvd_6052112.iso

Link: http://www.mediafire.com/download/4wqxmmgf5c2qbbq/tr_windows_embedded_8.1_industry_pro_with_update_x64_dvd_6052112.iso

[url=https://imageshack.com/i/idz0WwTip]z0WwTi.png[/URL][/spoiler] 

Edited by AvngdSvnfld

Beyler  Embedded 8.1 industry pro x64 dosyasını madiafire linkinden indirdim ancak hash değerleri orjinal ile tutmuyor. 2 kere indirdim iki dosyanın hash değerleri aynı downloadda sorun yok anladığım kadarıyla. Uploadda mı sıkıntı oldu acaba ?? Yoksa ben mi birşeyleri yanlış yapıyorum :?

[spoiler]Dosya adı: tr_windows_embedded_8.1_industry_pro_with_update_x64_dvd_6052112.iso

Link: http://www.mediafire.com/download/4wqxmmgf5c2qbbq/tr_windows_embedded_8.1_industry_pro_with_update_x64_dvd_6052112.iso

z0WwTi.png[/spoiler] 

Torrent olanını deneyin derim...

ben turbobit den indirdim hashler tutuyor

extended kardesim verdigin linklerde enterprise nin sha degerleri uyusmadi. msdn deki sürümün boyutlari daha büyük gösteriyor. 10 mb lik bir fark gözüküyor. acaba bendemi bir yanlislik var. Senin linkteki sha degeri bu cikiyor

2AD31897A7C3B252D7F91ED823C3F193C9E32503

tr_windows_8.1_enterprise_with_update_x64_dvd_6050609

extended kardesim verdigin linklerde enterprise nin sha degerleri uyusmadi. msdn deki sürümün boyutlari daha büyük gösteriyor. 10 mb lik bir fark gözüküyor. acaba bendemi bir yanlislik var. Senin linkteki sha degeri bu cikiyor

2AD31897A7C3B252D7F91ED823C3F193C9E32503

ben extended in turbobit linkinden indirdim sadece isonun sonundan 09 silinmiş ama hash değerleri tutuyor

SHA1: A8C9A5E491EB459AA6D195F693D026C36D0D9668

indirirken sorun oluşmuş olabilir tekrar indirin

ben extended in turbobit linkinden indirdim sadece isonun sonundan 09 silinmiş ama hash değerleri tutuyor

SHA1: A8C9A5E491EB459AA6D195F693D026C36D0D9668

indirirken sorun oluşmuş olabilir tekrar indirin

olabilir diger indirdiklerimin sha degerleri tuttu. tek bu farkli geldi. dogru indirme yapmamisim o zaman. bilgilendirdiniz icin saolun tekrar indirelim :)

Evet bende de uyuşmadı extended sadece paylaşıcı olduğu için tek tek kontrol etmesi mümkün değil tabi ki, şimdi geçen seferde indirdiğim dervisim' in paylaştığı torrent den indiriyorum onda hiç sorun yaşamadım. (x64 enterprise)

Edited by vatozz

Bir arkadas medishare linki vermisti. ondada indirdim x64 enterprise oda farkli sha1 degeri verdi. bir türlü tutturamadim ::)) tek torrent kaldi indirecegim. Oda yasak oldugundan indiremiyorum. Asagidaki degeri aliyorum.

SHA-1: C2C3C3C9EE2020EA5F7803A51D9CED89D60D3CD1

Indiren arkadaslar sha1 degerlerini kontrol edip bizi bilgilendirebilirler mi acaba