Jump to content

Windows 8.1 Update 3 Tr | 16In1 | Ocak 2015

Extended
 Share

Recommended Posts

Paylaşım için teşekkürler ancak bu paylaşımı Premium üyeliği olmayan normal kullanıcılar indiremez.

Amacınızda bumu acama premium üyelik satmakmı.

bende boyle paylaşım yapmak zorunda degılım sizde indirmek veya premium almak zorunda degilsiniz..

Yaklaşımıniz Size Göre Doğru. Normal Kullanıcıya Görede Benim Yaklaşımım Doğru.

Paylaşımınız ve Emeğiniz için Teşekkürler.

Yaptığınız Tüm Sistemlerinizin Sürekli Kullanıcısıyım Başarılarınızın Devamını Diliyorum.

5888Rj.png

Edited by ÇILGIN_06

Bence çalışma 10 numara hiçbir sorun yok multibootta sorunsuz çalışması için biz ısrar ettik fazladan 4-5 gb bence sonuç için önemli değil.Tekrar ellerine sağlık evdeki 4 bilgisayardan masaüstü olananın birine kurdum en ufak bir sıkıntı yok ayrıca 8.1 deki sorunlarda giderilmiş bu sürümde.Lütfen paylaşımcıyı sıkmayalım esd li esd siz diye.zaten bunu istek üzerine sınırlı zamanından fedakarlık ederek paylaştı.Bence sistemi çekip uzatmaktansa elimizdeki ile yetinelim.Kendi  ihtiyaçlarınıza uygun olan sistem elbette paylaşılacaktır ama yeri burası değil.

Turbobiti zengin etmektense doğrudan paylaşımı yapana para kazandıracak bir çözüm olsa daha iyi olabilir.

Mesala her paylaşım için 1 TL versek nasıl    ;)

Paylaşımı yapanlar hakkediyor, bunlar saatler sürüyor.

evet bencede 1 tl iyi gibi Turbobitten 1 tl kazanamazlar bence diye düşünüyorum.ya sizce

Dual Bootlu Uefı Sistemler ve Esd Sıkıştırmalı Sistemler (Windows XP Hariç) Hiçbir Sorun Çıkarmadan FiraDisk Metodu ile Multi Boota Eklenmektedir.

Blue-Life Ustadın Multi-Boot sistemine Köylü Ustadın FiraDisk Metodunu Entegre Edin ve Komutlarını Ona Göre Derleyin.

Kısacası ister Dual Boot, İster ESD Yapın Yukarıdaki Metodla Hepsini Multi_Boot'lu Flaşh'ınız Üzerinden Kullanabilirsiniz.

Örnek; Multi_Boot'ta Kullanılan Grub4Dos için Firadisk Komutu

# ===================================================================================================================
title Windows 8.1 Update_3 2015 Ocak (16in1) Kur \n Windows 8.1'i Iso dosyasindan onyukleme yaparak kurar. (iso ismi  ve yolu /ISO/WIN8.ISO)
debug off
set MYISO=WIN8.ISO
dd if=()/firadisk/auWin8.xml of=()/AutoUnattend.xml
dd if=()/firadisk/spaces.txt of=()/firadisk/ISONAME.CMD
write ()/firadisk/ISONAME.CMD SET MYISO=\\iso\\%MYISO%\r\n
map --mem (md)0x800+4 (99)
map /ISO/%MYISO% (0xff)
map (hd0) (hd1)
map (hd1) (hd0)
map --hook
write (99) [FiraDisk]\nStartOptions=cdrom,vmem=find:/ISO/%MYISO%;\n\0
chainloader (0xff)/BOOTMGR || chainloader (0xff)
# ===================================================================================================================

Edited by ÇILGIN_06

çılgın06 bu işlemleri hangi işletim sisteminde yaptın? win8.1 bilgisayarda yaptın mı?

Ne Amaçla Sordun Anlamadım Yukarıdaki Komutlar İşletim Sistemi İçinde Kullanmak İçin Değil O Komutların İşletim Sistemi İle Alakası Yok.

Bilgisayar Açılışında Flaşh Üzerinden Boot Edilerek Kullanılan Multi Boot Sistemindeki

Grub4Dos Temeli Kullanan Yapılandırmanın Firadisk Metodu ile istenen İso Kalıbı Üzerinden Yüklenme Yapılmasını Sağlar.

Edited by ÇILGIN_06