Jump to content

Nox App Player 7.0.2.8

mephistooo2
 Share

Recommended Posts

Nox App Player v3'e güncellenmiştir, link konunun anasayfasındadır.

Nox App Player uygulamasının piyasadaki diğer android emulatörler ile karşılaştırılması

11049556_1606230866317452_73639454432911

mac os hariç herşeyi full abi bunu eclipse ile kullanabiliyormuyuz android programlarken 

Nox App Player v3'e güncellenmiştir, link konunun anasayfasındadır.

Nox App Player uygulamasının piyasadaki diğer android emulatörler ile karşılaştırılması

11049556_1606230866317452_73639454432911

abi class of clansı kuramıyom google play üzerinden cihaz desteklemiyor diyor uyumsuz youtubede felan oynayanlar var anlamadım bende niye böyle diyor

• 2 hafta sonra ...

Merhaba

mümkünatı var mı bilmiyorum ama örnek bazı uygulamaların oyunların data dosyaları oluyor program kurulumundan sonra ilgili klasöre atmak lazım bunu yapabiliyormuyuz?

nox ile bluestacks kullandım. ikisinde de yapabiliyorsun bu işlemi. shared folder olarak geçiyor programda. aşağıdaki resimde noxta nasıl yapacağını gösterdim.
[spoiler]pre_1450968691__nox.png[/spoiler]

Edited by ratapan
  • Like 1

Selam mephistooo2,

Programı kurdum açmak için kısayola tıkladığımda %99 da takılı kalıyor sebebi ne olabilir?

D2zbVc3.jpg

Programın BLOG kısmında iki ayrı çözüm önerlmiş;

1)   http://en.bignox.com/blog/?p=132

2)   http://en.bignox.com/blog/?p=15

İngilize konusunda destek gerekirse yardımcı olabilirim.

1. link açıklamaları şöyle:

1. Download this file to your computer and unzip it. You will find three file: fix_rom_exception.bat, libandroid_runtime.so, README.txt

Bu dosyayı indirin ve zipten çıkrtın (https://www.dropbox.com/s/zibv3cyrwefx0j6/Fix%20problem%20caused%20by%20Google%20official%20update.rar?dl=0) Üç ayrı dosya bulacaksınız (fix_rom_exception.bat, libandroid_runtime.so, README.txt)

2. Copy and paste these three files to \Nox\bin folder under Nox installation path (you could find this folder by right click the Nox shortcut on your desktop-Open file location)

Üç dosyayı da Nox kurulumuş olan \Nox\bin klasörüne kopyalayın (Dosyayı bulmak için Nox kısayoluna sağ klik yapıp "Dosya kaynağını aç" seçebilirsiniz.)

3. Start Nox and when it loads up to 1% double click the above file  fix_rom_exception.bat, wait for around 10 seconds and there will be a window like this one:

Nox programını çalıştırıın, %1 yüklediğinde fix_rom_exception.bat dosyasını çalıştırın, 10 san bekleyin, aşağıdaki gibi bir pencere açılacak:

fix-300x190.png

When this shows up, it means the repair is successful.

Bu pencere açıldıysa onarım başalılı demektir.

4. Close  fix_rom_exception.bat and Nox.

fix_rom_exception.bat ve Nox u kapatın

5. Restart Nox.

Nox u yeniden başlatın.

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Ben Genymotion da kullandım,sonrasında Nox App Player ı buldum... Elbette performans, donanım özellikerine göre değişiklik gösterebilir ama bence Nox App Player, Genymotion dan, Blustacks tan, Andy'den daha iyi... Üstelik bütün emulatorlar parayla satılan veya kısıtlı özellikte olduğu halde, Nox App Player tüm özellikleriyle ücretsiz ve reklamsız...

abi bunu android studio ile kullanabilirmiyiz geny motion yerine

• Like 1

• 6 ay sonra...
  • TornadoEffect changed the title to Nox App Player 3.7.1.0
  • 5 years yıl...
  • semsibey changed the title to Nox App Player 7.0.2.8