Jump to content

TncVista + Ofis 2007

usturuplu

Recommended Posts

Sevgili Site Yöneticilerimiz ve Değerli Moderatör Arkadaşlarım...

Yaklaşık 1 yıldır bizlere sunduğunuz Tncxp çalışmanızdan dolayı hepinize özellikle de sistemi geliştiren sK8er_Boi kardeşime emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ancak eminim (diğer bütün üyelerin de duygularına tercüman olayım bu arada) diğer üyeler de benim gibi TNCVistayı dört gözle bekliyorlardır.

Hani diyorum...

1.) Vista Ultimate (içine güncellenen diğer driverlar da eklenmiş halde)

2.) Ofis 2007 ( içindeki groove denen illet çıkarılmış halde)

3.) Photoshop 3 CS (türkçe dil eklentisi ile)

4.) NOD32 Türkçe + Fix

5.) Nero 7.10.1.0 Türkçe + crack

6.) Clone Cd 5.3.0.1 + crack

7.) Diskeeper 2007 + crack

8.) Bsplayer 2.22 +crack

9.) Folder Lock + crack

10.) Live Messenger + msg plus 4.23

11.) Winamp 5.35

12.) Google Earth Pro + crack

13.) Net Dadı + crack

14.) Türkçe mIRC 6.17

15.) Skype Türkçe

16.) Camfrog + crack

17.) CCleaner

18.) Rocketdock

19.) Winrar 3.70 + Crack

20.) Limwire 4.13.0 Türkçe + crack

yani biraz uçtum galiba ama inanın insanın içinden böyle bir çalışma geçiyor ve becerebilsem ben hemen başlayacağım ama tam bir dvd tutacak böyle bir çalışma çok iyi olurdu.

Xpnin çıkmasının üzerinden 5 yıl gibi bir süre geçtikten sonra Tncxp geldi.. Acaba Tncvistanın gelmesi için bu kadar beklememiz gerekecek mi.?

Şimdiden hepinize çalışmalarınızda başarılar diler saygılar sunarım..

Yoo aslında zor değil. Zaten sitede bu işleri ayrı ayrı yapan, çok değerli üyelerden oluşan sağlam bir takım var. Hepsinin boş olduğu bir ana denk gelse oturulup bir hafta sonu rahatça bitirilebilir. Yani bu takım elemanlarından her biri bir parçayı alıp yapsa biter. İş paylaşımı yapılabilir.

Mesela sk8er_Boi Vistayı alsa

Ben Office 2007, Google Earth ve Camforg'u alsam,

Diğer gönüllü arkadaşlarda diğer programlardan bir kaçar tanesini paylaşsa ve en sonunda birleştirmek için hepsini sk8er_Boi üyemize teslim etsek, o da biraz çok gayret edip bitirip ekleyebilir siteye.

Saygılar...

arkadaşlar bi hatanız var :) xp 2002 üretimidir 7 yıl geçtiyse 2009 yılınadyız :) ayrıca sk8er_boi'un daha önceden superxp gibi çalışmaları vardı.

tncvista için sadece vlite kullanmak yetmez, bizi özel yapan da bu :D

• Administrator

Ve şunu da eklemek istiyorum. Vista Sp1 çıkmadan vista ile çalışmayacağım. Çünkü vista kurmayacağım. Kullanmadığım bir sistem üzerinde çıkan sorunlar hakkında size de fazla destek olamam.

benim için de aynı bu çünkü birşeylerin yerine oturması araştırma yapmak için oturması gereken bir bilgi ve daha fazla kaynak için biraz zaman gerek ben de vistayı indirdim dvd ye çektim ölee duruo kuzu kuzu daha nasıl yülenir elime alıp denemedim bile onun için sadece vlite dedim yoksa xpmi yaparken nlite a elimi bile sürmürum

Ve şunu da eklemek istiyorum. Vista Sp1 çıkmadan vista ile çalışmayacağım. Çünkü vista kurmayacağım. Kullanmadığım bir sistem üzerinde çıkan sorunlar hakkında size de fazla destek olamam.

sk8er_boi üstadım açıklamaların için teşekkür ederim.. ama vistadaki delikler bulundukça sanırım microsoft sp1 i ister istemez yayınlayacak. zira nerdeyse 35'e yakın güncelleme yayınladı bile. Bu hızla gidersen yıl sonuna SP1 gelir. bu gelecek yıl tncvista çalışmaları başlar demek mi oluyor.

ayrıca onca iş güç arasında zaman ayırıp bu işlere eğildiğinizi biliyoruz. Bir üst cevabında bahsettiğin gibi tembellik yaptığınızı falan düşünmedim düşünen arkadaşım varsa terbiyesizlik etmiş olur.

tekrar teşekkürler ve saygılar.. Kolay gelsin

• 3 ay sonra...
tncvista nasıl indirililr

Öncelikle hoşgeldiniz. Aradığınız bir şeyi daha kolay bulabilmek için sitemizin arama özelliğini kullanabilirsiniz.

tNcVista Lite içinaşağıdaki link işinizi görecektir.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=24130&hl=tncvista

• 1 ay sonra...
:rolleyes: hocam çalışmallarınızda başarılar dilerim bende bu foruma yeni katıldım ama tncxp dikkatimi çekti ama aramalarda karşıma indirme liklerni bulamıyorum bana bu konu ile ilgili bilgi verebilirmisiniz ben biraz unutkanımda ters olmaz ise cvp pm msj olarak atabilirmisiniz dediğim gibi unutabilirim ilgilerinizden dolayı şimdi den teşekkürler arkadaşlar :)

:rolleyes: hocam çalışmallarınızda başarılar dilerim bende bu foruma yeni katıldım ama tncxp dikkatimi çekti ama aramalarda karşıma indirme liklerni bulamıyorum bana bu konu ile ilgili bilgi verebilirmisiniz ben biraz unutkanımda ters olmaz ise cvp pm msj olarak atabilirmisiniz dediğim gibi unutabilirim ilgilerinizden dolayı şimdi den teşekkürler arkadaşlar :)

Tıkla indir linki diyorsan öyle degil

code içindeki linki kopyala ve explorer sayfana yapıştır indir.

Ben senin bu dediklerine + olarak vista ile hiç oynanmasın ve içine sp1 entegre edilsin

isterim ve ftp den bi yer ayarlanıp indirmek isteyenlerden 20 ytl ücret alınırsa hemde forumumuz

da faydalanmış olur diyorum ..Bu bi öneri kimler katılır bilmiyorum ama birazda forum kazansın derim..

Sevgili Site Yöneticilerimiz ve Değerli Moderatör Arkadaşlarım...

Yaklaşık 1 yıldır bizlere sunduğunuz Tncxp çalışmanızdan dolayı hepinize özellikle de sistemi geliştiren sK8er_Boi kardeşime emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ancak eminim (diğer bütün üyelerin de duygularına tercüman olayım bu arada) diğer üyeler de benim gibi TNCVistayı dört gözle bekliyorlardır.

Hani diyorum...

1.) Vista Ultimate (içine güncellenen diğer driverlar da eklenmiş halde)

2.) Ofis 2007 ( içindeki groove denen illet çıkarılmış halde)

3.) Photoshop 3 CS (türkçe dil eklentisi ile)

4.) Kaspersky 7.0 Türkçe +key

5.) Nero 8.2.8.0 Türkçe + crack

6.) Clone Cd 5.3.0.1 + crack

7.) Diskeeper 2007 + crack

8.) Bsplayer 2.22 +crack

9.) Folder Lock + crack

10.) Live Messenger 8.5 + MsgPlusLive-45011.) Winamp 5.35

12.) Google Earth Pro + crack

13.) Net Dadı + crack

14.) Ad-aware 2007+tr+crack

15.) Skype Türkçe

16.) Photo story 3

17.) CCleaner

18.) Rocketdock

19.) Winrar 3.70 + Crack

20.) Limwire 4.13.0 Türkçe + crack

Yazdığınız öneriye bişeyler ekleyip-çıkardım böyle daha iyi olurmu diye fikir paylaşmak istedim mavi ile yazdıklarım bende olanlar ve kırmızıyla yazdıklarım ne işe yaradığını bilmediğimden bi değişiklik yapmadım.

Eğer yardıma ihtiyaç olursa yardımcı olabilirim.

Böyle bi wista yapılacaksa yardımım dokunursa gurur duyarım.

Camforg ve mrc yi herkes kullanmıyo,bence onun ilk kuruluma eklenmesine gerek yok isteyen daha sonra kendi pc ye kurar demi?Bu yazdığım şekilde bilgisayara gerekecek ana programların olması daha mantıklı gibi geliyo siz ne dersiniz?

• 2 hafta sonra ...

teşekkürler sitenize çok yakışan ve lazım olan bir çalışma daha önce yaptığınız tncxp yazılımı şu anda piyasanın en sorunsuz ve hızlı yazılımı bunun için size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.bu yazılımda şüphesiz öyledir...

• 4 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

hocam 3 yıldır tncxp kullanıyorum ve cdler bozuldu bende nette aradım bu siteyi gördüm indirmek için üye oldum ama burda kullanıcıların birleşip beraber çıkarttığını göünce hoşuma gitti.sk8er boi tebrik ederim bende bu işleree kendimi kaptırmıştım daha ii bişiler çıkacaktı da driver sorun oldu.Bu sefer çok güzel düşüncelerim var almak isteyen söylesin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...