Jump to content

Windows 10 Soru Ve Cevaplar

casper0007
 Share

Recommended Posts

11 saat önce, abdulhey_ yazdı:

bu hangi sürüm-leri içeriyor? final değilmi bu? yaani yapı 15063..ya? bir de bu creators güncellemesini yüklemesek olmazmı? veya ne olur? saygılar.

Arkadaşlar bilgisi olan biri şu sorularıma acil yanıt verirmi ona görə ancak bu gün indirebilirim veya indirmem.

25 dakika önce, abdulhey_ yazdı:

Arkadaşlar bilgisi olan biri

Bu iso dosyaları home+pro sürümlerini içeriyor. Redstone 2 ,Creators update, 1703.15063 hepsi aynı sürümün farklı adı veya sürüm numarasıdır. Yani tek bir sürümdür. 

Finaldir. 

5 dakika önce, oktay2023 yazdı:

Bu iso dosyaları home+pro sürümlerini içeriyor. Redstone 2 ,Creators update, 1703.15063 hepsi aynı sürümün farklı adı veya sürüm numarasıdır. Yani tek bir sürümdür. 

Finaldir. 

sağolun. fakat ben enterprise 64 bit kullanıyorum.onu nasıl nerden indiricem? birde 2. soru olarak bu creators güncellemesini yüklemesem olmazmı? ve ya niye yüklemeliyim? yüklemem önerilirse?

Ayrıca linkler dün baktığımda çalışıyordu. şimdi 403-Forbidden yazıyor yasaklanmış galiba?

1- Enterprise indirme linklerini win10 insider konusunda veren arkadaşlar olmuştu oradan bakarsınız. İnternette de paylaşan bir çok site var .

2- Yüklemeseniz de olur. Kendi bileceğiniz bir şeydir. Kimse size karışamaz. Ancak en son sürümleri kullanmak her zaman daha iyidir, stabilite açısından.

3- Microsoftun linkleri 24 saat için aktiftir. Süresi dolmuş olmalı...

• Like 1

6 dakika önce, oktay2023 yazdı:

1- Enterprise indirme linklerini win10 insider konusunda veren arkadaşlar olmuştu oradan bakarsınız. İnternette de paylaşan bir çok site var .

2- Yüklemeseniz de olur. Kendi bileceğiniz bir şeydir. Kimse size karışamaz. Ancak en son sürümleri kullanmak her zaman daha iyidir, stabilite açısından.

3- Microsoftun linkleri 24 saat için aktiftir. Süresi dolmuş olmalı...

çok teşekkür ederim istediğim yanıtları tam olarak verdiğiniz için.

peki bana acil son yapı numarası ile windows 10 64 bit  enterprise creators iso linki verebilirmisiniz?

• Like 1

33 dakika önce, abdulhey_ yazdı:

çok teşekkür ederim istediğim yanıtları tam olarak verdiğiniz için.

peki bana acil son yapı numarası ile windows 10 64 bit  enterprise creators iso linki verebilirmisiniz?

peki bana acil son yapı numarası ile windows 10 64 bit  enterprise  TR creators iso linki verebilirmisiniz?  arkadaşlar flood yapmak istemiyorum ama acil lazım. lütfen yazdığım iso  yu verirmisiniz?

8 dakika önce, abdulhey_ yazdı:

peki bana acil son yapı numarası ile windows 10 64 bit  enterprise  TR creators iso linki verebilirmisiniz?  arkadaşlar flood yapmak istemiyorum ama acil lazım. lütfen yazdığım iso  yu verirmisiniz?

bu konuda hepsi mevcut buyrun turbobit yavaş diyorsanız aşağıdaki konuda da torentler var son sürat indirirsiniz

Edited by durulovic
  • Like 2

17 dakika önce, DJ_Rush yazdı:

Smartscreen ayarını da ben bulamadım.

denetim masası, güvenlik ve bakım da yokmu? birde yukarıda sorduğum şekilde yazı boyutu büyütme yokmu? boşuna sormuyorum kurmak üzereyimde ondan. :) creators olmayanda var bu şekilde yani.

28 dakika önce, RaZoRWounD yazdı:

1703te yazı tipi ayarları kaldırıldı gençler oynama yapamıyorsunuz sadece özel çözünürlük yapıp dpi ayarını %110 veya %120 yaparsanız büyüyebilir bea:-) çözünürlükle bu iş düzelirmi.kurmadım d HD    

de yazılar küçük zaten. Hd bir monitörde de çözünürlükle oynayınca görüntüyü ayarlamak zor oluyor. Ama smartscreen in olmaması tamamen saçmalık. İllaki vardır. Son sürümü indirdim ama kurmadım daha sanala kurup deneyip öyle karar vermeli. Yazı boyutu olmaması ne demek yav. Özellikle bizim gibi gençler için:-) Telefonlarda bile var.

3 saat önce, DJ_Rush yazdı:

Smartscreen ayarını da ben bulamadım

Ayarlar--Kişiselleştirme--Temalar- masaüstü simge ayarları-- yolunu izleyin açılan pencere de denetim masası kutucuğuna tik atın masa üstünde kısayol oluşturacak , buradan sonrası size kalmış. Güvenlik ve bakım veya kullancı hesapları yoluyla aradığınıza ulaşabilirsiniz.

• Like 1

15 saat önce, oktay2023 yazdı:

Ayarlar--Kişiselleştirme--Temalar- masaüstü simge ayarları-- yolunu izleyin açılan pencere de denetim masası kutucuğuna tik atın masa üstünde kısayol oluşturacak , buradan sonrası size kalmış. Güvenlik ve bakım veya kullancı hesapları yoluyla aradığınıza ulaşabilirsiniz.

Eski yeri oradaydı da şu an orada değil.

• Like 1

1 saat önce, XXX90 yazdı:

Arkadaşlar rs2 metin boyutu yerini. Bulamadım kalın ince yaptığımız ayar tam olarak nerede acaba

Kalınişinide yu  Büyütme küçültme olarak varda. Kalın ince hiç hatırlamıyorum.ancak yazı tipi ile kalın ince yapılabileceğini düşünüyorum. Boyut işinide yukarıda arkadaş anlatmış. Ben bilmiyordumDaha. Pratik ve Kullanışlı. Ctrl ye basılı tut maus tekerleğini öne arkaya çevir.

1 saat önce, XXX90 yazdı:

Arkadaşlar rs2 metin boyutu yerini. Bulamadım kalın ince yaptığımız ayar tam olarak nerede acaba

Kalınişinide yu  Büyütme küçültme olarak varda. Kalın ince hiç hatırlamıyorum.ancak yazı tipi ile kalın ince yapılabileceğini düşünüyorum. Boyut işinide yukarıda arkadaş anlatmış. Ben bilmiyordumDaha. Pratik ve Kullanışlı. Ctrl ye basılı tut maus tekerleğini öne arkaya çevir.

19 saat önce, RaZoRWounD yazdı:

1703te yazı tipi ayarları kaldırıldı gençler oynama yapamıyorsunuz sadece özel çözünürlük yapıp dpi ayarını %110 veya %120 yaparsanız büyüyebilir belkim

aşağıdaki indireceğiniz reg kaydı ile yazı stilini değiştirebilirsiniz font bölümünden beğendiğiniz veya daha büyük yazı stillerini reg kaydının ilgili bölümünü düzenleyerek bilgisayarınızda varsayılan yazı stiline dönüştürebilirsiniz

Please register to see this content.

21 saat önce, DJ_Rush yazdı:

Smartscreen ayarını da ben bulamadım.

smart screen ayarı windows defender içerisinde uygulama ve tarayıcı denetimi bölümünde buradan açıp kapatabilirsin

4 saat önce, fingerprint yazdı:

aşağıdaki indireceğiniz reg kaydı ile yazı stilini değiştirebilirsiniz font bölümünden beğendiğiniz veya daha büyük yazı stillerini reg kaydının ilgili bölümünü düzenleyerek bilgisayarınızda varsayılan yazı stiline dönüştürebilirsiniz

Please register to see this content.

smart screen ayarı windows defender içerisinde uygulama ve tarayıcı denetimi bölümünde buradan açıp kapatabilirsin

onlar zaten bende var zaten şuan özel bir yazıtipi kullanıyorum sorun yazıyı kalınlaştırma,büyütme (9-10-11) vs kaldırılması yoksa zaten ben özel bir yazıtipi kullanıyorudm türkçe destekli

• Like 2

1 saat önce, RaZoRWounD yazdı:

onlar zaten bende var zaten şuan özel bir yazıtipi kullanıyorum sorun yazıyı kalınlaştırma,büyütme (9-10-11) vs kaldırılması yoksa zaten ben özel bir yazıtipi kullanıyorudm türkçe destekli

Sizin bu konuyu çözemeyeceğinizi düşünmedim zaten sadece sizin yorumunuzu alıntı yapıp başkalarının faydalanması için bir reg kaydı paylaştım yanlış anlamayın lütfen

1 dakika önce, fingerprint yazdı:

Sizin bu konuyu çözemeyeceğinizi düşünmedim zaten sadece sizin yorumunuzu alıntı yapıp başkalarının faydalanması için bir reg kaydı paylaştım yanlış anlamayın lütfen

olabilir insanlık hali tahmin edemedim sıkıntı yok :)

• Like 2

On Friday, April 14, 2017 at 22:05, TOLGAHAN5 yazdı:

Build 16176 geldi arkadaslar

Bu yapı sürünü nmb giye kadar devam edet?  Neler degişiyor? Bir önceki yapıyı yüklemışsek bu yeni yapıları nasıl elde edicez. güncellemelerlemi?öyle ise kaç mb gider? 

Not: imla hataları telefondan yazdığımdan düzeltilemiyor.

On Friday, April 14, 2017 at 22:05, TOLGAHAN5 yazdı:

Build 16176 geldi arkadaslar

Bu yapı sürünü nmb giye kadar devam edet?  Neler degişiyor? Bir önceki yapıyı yüklemışsek bu yeni yapıları nasıl elde edicez. güncellemelerlemi?öyle ise kaç mb gider? 

Not: imla hataları telefondan yazdığımdan düzeltilemiyor.