Jump to content

Windows Loaders And Activators For All Versions

trendmark
 Share

Recommended Posts

ÖZÜR : Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum, buradaki çalışma maalesef (sadece) Vista'da çalışmamaktadır (sonradan farkettim, halbuki ilk denememde çalışmıştı :) ), programın kodlamasında Vista için OEM keyler mevcut olduğu halde nedense keyleri yüklemiyor... üzerinde çalışmaktayım, kodlama hatalarını en kısa zamanda halletmeye çalışacağım..

UYARI : Yukarıdaki hata sadece Vista sürümleri için geçerlidir, program Windows 7'nin tüm sürümlerinin aktivasyonunu yapmaktadır...

Ben de söylemişdim Wista da olmadı diye ney seki şimdi cevab aldım.Ben başka bir krak buldum onu öyle halleddim.çalışmalarında başarılar.Benim yaptığım oem aşağıda...

İsteyen kullanır...

Edited by ss.ramo

• Editor
Gördüğüm en iyi etkinleştirme denedim çalışıyor ama ilginç ve faydalı bişey daha sistem kurulunca reset atmadı ama yinede windows etkinleştrildi bunu gördüm baktım gerçektende etkin Anti ()

o reset atmıştır da, sen farketmemişindir, :) bazı kurulumlarda "Hoşgeldin" yazısı gelmeden hemen restart attırıyor...

çalışmayı beğendiğin için ayrıca teşekkür ederim... :) bir de şu Vista gıcıklık yapmasaydı iyi olacaktı, umarım kodlama hatalarını düzeltebilirim..

Edited by mephistooo2

• Editor

Windows 7 Activator Kit programı güncellenmiştir...

Yeni Düzenleme :

* Activator Kit uygulamasına Windows Vista desteği eklenmiştir..

* artık bu activator ile sadece Windows 7 değil, Vista'yı da kolaylıkla active edebilirsiniz...

konuyla ilgilenen arkadaşlar, sizlerden bir ricam olacak ;)

bunu nasıl söylesem bilmiyorum... :) sağda solda, başka forumlarda Windows ve Vista için activation loader önerirken, bu programı önerirseniz sevinirim...

böyle bir öneride bulunmamın sebebi şudur : neden bizlerden birisi, işletim sistemleri için ters mühendislik örneği göstermemişlerdir ? (Türk hacker timlerimize birşey demiyorum, maşallah yeri geldiğinde sanal eylemleriyle dünyayı yerinden oynatıyorlar) şimdiye kadar XP, Vista yada Windows 7 için cracklerde genel olarak PARADOX, Orbit30, DAZ, PAYRAMENT yada Hazar'ın çalışmaları önerilmiştir...

halbuki buradaki çalışma örneğin Hazar'ın loader'ından zerre farkı yoktur, neden hep yabancıların yaptıkları bizlerde, daha iyidir düşüncesinin yerleşmesine sebep olmaktadır ? (tarafsız olmak adına birazcık programcılık bilgime dayanarak şunu söylemeliyim ki, şimdiye kadar ki en iyi loader DAZ'ın Loader'ıdır, hatta bunu yine bir başka konumda da söylemiştim) o yabancıların çalışmalarının buradaki çalışmaya göre tek farkı vardır; onların çalışmalarının arayüz görünümleri daha cicili bicilidir, aslında onların çalışmasında da buradaki çalışmada da mantık aynıdır, kullanılan dosyalar aynıdır, yöntem aynıdır...

Microsoft Visual C# / Basic .NET'te kendimi daha da geliştirdiğim zamanlar, buradaki çalışma da aynen o yabancıların çalışması gibi cicili bicili olacaktır :)

bunları yazmaktaki amacım, kesinlikle övünmek değildir.. asıl amacım; eleştirdiğim ve dikkat çemek istediğim nokta şudur ki; bizlerden birisi de bu tür çalışmalar yapabilirler ve yapabilmektedirler, sürekli olarak dışarıdaki birilerinden bieşeyler beklememek gerekir diye düşünüyorum...

ama bu tür yerli çalışmaların rağbet görmesi de son kullanıcı sayesinde olacaktır, sonuçta burada yapılan çalışmadan kimse bir şey kazanmamaktadır, bir teşekkür dışında...

herkese teşekkürler ve saygılar...

Edited by mephistooo2

Hala vista kullanan var mı bilmiyorum kullananlar için iyi oldu.Ben bunu indirmeyeceğim çünkü etrafımdaki kişilere windows 7 yüklüyorum ve senin aktivator 3.0la yapıyorum.Kendi bilgisayarım da şuan 7 ve seninle programla aktifleştirdim. ;)

Bir de konu ile alakası yok ama maruz gör.Philips 107E5 ve ATI X1050 ile 1024*768 85Hertz kullanıyorum.Acaba 70,72,75 seçeneklerinden birini mi kullanmalıyım?

Edited by mach2

• Editor
Hala vista kullanan var mı bilmiyorum kullananlar için iyi oldu.Ben bunu indirmeyeceğim çünkü etrafımdaki kişilere windows 7 yüklüyorum ve senin aktivator 3.0la yapıyorum.Kendi bilgisayarım da şuan 7 ve seninle programla aktifleştirdim. ;)

Bir de konu ile alakası yok ama maruz gör.Philips 107E5 ve ATI X1050 ile 1024*768 85Hertz kullanıyorum.Acaba 70,72,75 seçeneklerinden birini mi kullanmalıyım?

valla kaç Hertz kullanacağın ekran katrınla ilgli bir durumdur, bunu deneme yanılma yoluyla öğrenebilirsin...

örnek benim ekran genişliği 1440*900 ve 70 Hertz kullanıyorum, 80 yada 85'e çıktım mı, ekranda kaymalar oluşuyor...

eğer yüksek Hertz kullandığında ekranda kaymalar olmuyorsa o Hertz seviyesinde kullan, çünkü Hertz miktarı ne kadar yüksek olursa gözler o kadar az yorulur :)

Edited by mephistooo2

Ben de söylemişdim Wista da olmadı diye ney seki şimdi cevab aldım.Ben başka bir krak buldum onu öyle halleddim.çalışmalarında başarılar.Benim yaptığım oem aşağıda...

İsteyen kullanır...

Link:http://hotfile.com/dl/20385203/2a47efd/OEM.rar.html

ss.ramo bu crackıda aynı source klosörü içinemi kopyalıyoz, işlem win7 deki gibi aynımı

ss.ramo bu crackıda aynı source klosörü içinemi kopyalıyoz, işlem win7 deki gibi aynımı

Evet arkadaşım seurce klasörüne kopyalıyorsun .Her şey aynı ben kullanıyorum.Yalnız bu Vista için yalnış olmasın.

Edited by ss.ramo

RemoveWAT 2.1 Bypass Activate Windows 7 by Hazar

2wqee7r.jpg

2nqdurq.jpg

bunun sayesınde actıvasyona gerek kalmadan wındowsun bu basamagı atlayarak wındowsa gecıs yapmasını saglar. aktıvasyon öldürücüdür.

bence en son kullanılması ve en zor aktıvasyonlarda kullanılması gerekır ama kesınlıkle onerıyorum kı tamamen kesın çözum getıren bır araçtır.

emoveWAT ?Bypass Activate? Windows 7 and Server 2008 R2 Forever (Loader Alternative to Remove & Disable Activation Technologies).Despite already has perfect and reliable Windows 7 activation crack based on royalty-OEM mechanism, hackers have managed to come out with a new activation crack method as an alternative to BIOS loader and OEM BIOS mod, which effectively bypass the activation requirement of the installed Windows 7 system, by removing and disabling Windows Activation Technologies (WAT)..

The hack works to ?activate? Windows 7 by bypassing activation altogether, and thus does not require any product key. Previously in Windows Vista, the attempt to permenantly bypass Windows Vista activation by stopping activation grace period countdown timer has been unsuccessful and foiled by Microsoft with anti-crack update.In Windows 7 and Windows Server 2008 R2, hackers attempt to block access of Windows Activation Technologies, comprising of SPP (Software Protection Platform) and SLC (Software Licensing Client), which manages and handles licensing and activation matters on the operating system to the core components or files which are required for its operation. By blocking, preventing, removing and disabling access to or loading of the activation and licensing related system files, SLUI will fail to start, causing activation been circumvented and Windows does not need to be activated anymore, for forever and permanently.

2.1

fixed tampered binary and /s switch problems, and fixed optional updates and genuine status and fixed watermark

2rxbdvp.jpg

http://rapidshare.com/files/320279549/Remove_WAT_2.1.rar[/CODE]

[/b]

[/center]

Edited by dryusufbal

wmare de denenmistir tarafımdan 2.1 olan version ve activasyon istegini ve özelliklerdeki activasyon bilgileri kaldırılmıstır AMA KESİNLİKLE WİNDOWS DEFENDER, UAC VE WİNDOWS UPDATE leri windows saglagınız için kapalı bulundurunuz... tesekkürler

Arkadaşlar sizinde başınıza geldimi bilmiyorum ama bu otomatik aktivasyon crack'inde problemmi var acaba ?

Çünkü ben 2 ayrı pcde başıma gelen sorun şu bu crackle uygulanmış olan windows 7 de kurulum felan yapılıyor. ancak herhangibi program kurulumundan sonra restart isterya, yes deyip restart atıyor, ama açılırken boot ekranında donuyor.

Bunu ekran kartı driveri yüklediğimdede yaptı, acronis 2010 yükledigimdede yaptı, antivirüs yüklediğimdede yaptı. Problem crack'demi yoksa bendemi ;)

Bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?

Boot Ekranı: mrnkw.jpg

arkadaşlar bir sorunum var lütfen bi bakın..

bu programın 3.0 versiyonunu dün deneyeyim dedim. bende hem win7 hem xp olduğu için çift işletim sistemi seçeneğini seçtim işlem tamam yeniden başlat dedi, başlattım vee sistem boot olmuyor artık.. ilk açılış ekranında "verifing pool data" yazan yerde öylece kalıyor ve harddisk ışığıda sürekli yanıyor. sanırım win7 nin boot dosyası bozuldu bi şekilde. daha önceden açılırken "açılacak işletim sistemini seçin; 1.windows 7 2. daha önceki windows sürümü yazıyordu.. neyse kısaca şuan linux yüklenim o şekilde açıyorum ancak dediğim gibi durum böyle. bunu nasıl çözebilirim acaba?

Edited by Reall

• Editor
arkadaşlar bir sorunum var lütfen bi bakın..

bu programın 3.0 versiyonunu dün deneyeyim dedim. bende hem win7 hem xp olduğu için çift işletim sistemi seçeneğini seçtim işlem tamam yeniden başlat dedi, başlattım vee sistem boot olmuyor artık.. ilk açılış ekranında "verifing pool data" yazan yerde öylece kalıyor ve harddisk ışığıda sürekli yanıyor. sanırım win7 nin boot dosyası bozuldu bi şekilde. daha önceden açılırken "açılacak işletim sistemini seçin; 1.windows 7 2. daha önceki windows sürümü yazıyordu.. neyse kısaca şuan linux yüklenim o şekilde açıyorum ancak dediğim gibi durum böyle. bunu nasıl çözebilirim acaba?

arkadaşım bir de çift işletim sistemini değil de, varsayılan yöntemi kullan...

ben de Vista ve Windows 7'yi birlikte kullanıyordum (3 gün öncesine kadar :) ), bende bir sorun olmuyordu...

• TornadoEffect changed the title to Windows Loaders and Activators for All Versions
  • MOTUN pinned this topic