Jump to content

Windows Loaders And Activators For All Versions

trendmark
 Share

Recommended Posts

• Editor
mephistooo2 kardeş peki bu donma için bi fikrin yokmu

valla, ben be uygulamayı kendi bilgisayarım ve eşimin bilgisayarı dahil bir çok makineye yükledim, sizin sorununuz gibi bir sorunla karşılaşmadım...

sizin sorun neyden ve nerden kaynaklanıyor, bilemiyorum...

Edited by mephistooo2

uac yi kapattım yönetici olarak çalıştırdım virüs programını devre dışı bıraktım....

Bir türlü beceremedim... :good:

install exe ye tıklıyorum.... görev yöneticisinden bakıyorum işlemini bitirdikten iki dakka sonra yeniden başlatıyom..

hala aktivasyon için şu kadar gün kaldı diyor...

bilgisayarımın modeli hp 6735s

kullandığım işletim sistemi :windows 7 64 bit...

Mephisto arkadaşım acaba nerde eksik yapıyor olabilirim....

• Editor
uac yi kapattım yönetici olarak çalıştırdım virüs programını devre dışı bıraktım....

Bir türlü beceremedim... :good:

install exe ye tıklıyorum.... görev yöneticisinden bakıyorum işlemini bitirdikten iki dakka sonra yeniden başlatıyom..

hala aktivasyon için şu kadar gün kaldı diyor...

bilgisayarımın modeli hp 6735s

kullandığım işletim sistemi :windows 7 64 bit...

Mephisto arkadaşım acaba nerde eksik yapıyor olabilirim....

arkadaşım Windows 7 ve Vista için hazırlanan crack/loader tarzı programlar, donanımla ilişkilidir...

demek ki, bu sebeple buradaki uygulama sizin sisteminizde (malesef) işe yaramamaktadır...

alternatif olarak yine yapımı bana ait olan aşağıdaki programı deneyin, sonucu yazarsanız iyi olur... eğer yine olmazsa size yardımcı olmaya çalışırım...

alternatif crack/loader topic linki :

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=116861[/CODE]

• Editor
arkadaşlar acaba modsuz biosta bu crack kullansam çift bios sorunu yaşarmıyım ?? perf. düşermi birde asus m2a32mvp deluxe anakart için modlu bios bulabileceğim bir site varmı?

arkadaşım biosun modlu da olsa, modsuz da olsa bu uygulamayı kullanabilirsin...

ve bu uygulamayı bilgisayarında çok fazla performans düşüklüğüne sebep olmaz...

sadece sistemin açılışı 2-3 saniye geç açılır ki, bu 2-3 saniye farkı piyasadaki bütün Windows 7/Vista crackleri için geçerlidir...

arkadaşım Windows 7 ve Vista için hazırlanan crack/loader tarzı programlar, donanımla ilişkilidir...

demek ki, bu sebeple buradaki uygulama sizin sisteminizde (malesef) işe yaramamaktadır...

alternatif olarak yine yapımı bana ait olan aşağıdaki programı deneyin, sonucu yazarsanız iyi olur... eğer yine olmazsa size yardımcı olmaya çalışırım...

alternatif crack/loader topic linki :

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=116861[/CODE]

yapmam gereken herhangi bir ayar varmı....s

programı açık sadece yükle desem olurmu ?

Söylemeyi unuttum benim pc için ne yazıkki modlanmış bios yok...yani biosum modlu değil

• Editor

Win7-Vista için $OEM$ Activation uygulaması yeniden güncellenmiştir arkadaşlar, kusura bakmayın ;)

55202513.jpg

versiyon 3.1 için Yapılan Değişiklikler :

* Modlu Bioslar için otomatik sertifika yükleme komutları düzeltildi... (Önemli !!!)

* TOSHIBA marka dizüstü ve masaüstü sistemleri için 2 adet TOSHIBA sertfika eklendi...

Edited by mephistooo2

• Editor
paylaşım için teşekkürler öncelikle ben daha önce bu programı indirmiştim denedim keyleri değiştirmiyor umarım düzeltilmiş ya da farkedilmiştir... B)

keyleri kendiniz seçiyorsunuz, eğer seçmezseniz otomatik olarak ilk keyi yükler...

"Ürün Anahtarı" kısmında donanım üreticilerinden sızan keyler mevcut, oradan istediğinizi seçeceksiniz...

keyleri değiştirmeme gibi bir sorunu yok yani...

• Editor

Win7-Vista için $OEM$ Activation uygulaması yeniden güncellenmiştir arkadaşlar...

sıfır hatasız olması ve her türlü sistemde çalışması için uğraşıyorum, onun için güncellemeler ardı ardına geldi... kusura bakmayın B)

Son versiyon 3.2'dir...

13581166.jpg

3.2 için Yapılan Değişiklikler :

* Windows 7 ve Vista için "grldr" dosyası multiboot (birden fazla işletim sistemi) için iyileştirildi...

Edited by mephistooo2

Windows 7 Ultimate sisteminde de calısıyor mu ?

SAna indiren arkadaşların yorumlarını yazayım

elıne saglık ultıme de denedım calısıyor 32 bit tşkler
Denenmiştir Çalışyor. Windows 7 Home Premium 32 Bit' de Denedim. Benim diğer Masaüstü pc de kabul etti. Teşekkür ederim.
Edited by starex_01

• TornadoEffect changed the title to Windows Loaders and Activators for All Versions
  • MOTUN pinned this topic