Jump to content

Windows Loaders And Activators For All Versions

trendmark
 Share

Recommended Posts

tavrınız hiç hoş değil, benden activation çalışmaları hakkında Ö.M. yoluyla fikir alışverişinde bulunalım deyip, daha sonra bu çalışmayı karalamak hiç hoş değil... sizde çalışmamış olabilir (nasıl çalışmadığına, hatta şunu da diyebilirim, nasıl yapamadığınıza da şaşıyorum...), sırf sizde çalışmadı diye;

"bırakın bunları" gibi bir tabir hoş değil...

buyrun çalışıp çalışmadığının ispatı...

Boyut : 2886 KB

http://rapidshare.com/files/289681602/activation_video.rar[/CODE]

arkadaşım verdiğin videoda windows üstü aktive yapmışsın ki konula alakası yok işin uzmanı bile hala stabil yapamamışken sen ...

hazar mazar orbit ve metisphoo2 hepsi aynı kapı gdrl (bios emulatorun)dosyasının boota entegre edilimi aradaki farklar kod bozuklukları ve sağlıkları olabilir fark odur her anakartta hardisk iklisnde çalışcak diye bi olay olay yok vistada beri boyle çlışmayanlar wow yontemini deniyecek baştan imaj okutturma yontemi tabi bunların en sağlıklılı olanın bios mod olduğunu soyleme gerek yok herlade :) teşşekürler paylaşım için..

• Editor
hazar mazar orbit ve metisphoo2 hepsi aynı kapı gdrl (bios emulatorun)dosyasının boota entegre edilimi aradaki farklar kod bozuklukları ve sağlıkları olabilir fark odur her anakartta hardisk iklisnde çalışcak diye bi olay olay yok vistada beri boyle çlışmayanlar wow yontemini deniyecek baştan imaj okutturma yontemi tabi bunların en sağlıklılı olanın bios mod olduğunu soyleme gerek yok herlade :) teşşekürler paylaşım için..

ben daha önce açtığım başka bir konuda da bunlara benzer şeyleri söylemiştim...

Vista yada Windows 7 için activation crack i kim hazırlarsa hazırlasın yöntem her zaman aynıdır... asla değişmez...

bütün crackler Bios'u emule (kandırma) ile çalışır... Vista için bütün cracklerde "grldr" Windows 7 için yapılan cracklerin çoğunda da de "grldr" ve "w7ldr" olmazsa olmaz dosyalardır...

o dediğin OEM keyler de zamanla sızar...

teşekkürler arkadaşım ilgin için yani o dediğim samsung oem keylerle oluyor dimi bunu nasıl takip ediyosun varsa site ismi belirtirmisin özelden falan

çok memnun olurum şuan vista home premium sp2 var idare eder ama w 7 çok etkiledi beni

Mephistooo2 çalışmaların süper artık herşeyi otomatikleştiriyorsun herkesin işini kolaylaştırıyorsun senden bir ricada bulunabilirmiyim tabiki senin içinde mümkünse Vmware Workstation sanal makinenin biosunu modlayabilirmisin projelerinin arasına koyabilirsen eminimki herkes memnun kalır şimdiden teşekkür ediyorum

• Editor
Mephistooo2 çalışmaların süper artık herşeyi otomatikleştiriyorsun herkesin işini kolaylaştırıyorsun senden bir ricada bulunabilirmiyim tabiki senin içinde mümkünse Vmware Workstation sanal makinenin biosunu modlayabilirmisin projelerinin arasına koyabilirsen eminimki herkes memnun kalır şimdiden teşekkür ediyorum

arkadaşım Wmvare'yi tam modlayacaktım ki, bir arama yapayım dedim ve forumda buldum.. anlatımı ve Wmvare için modlu bios aşağıdaki topicte mevcuttur...

anlatımı yapan emre053 arkadaşımıza teşekkür ediyoruz...

mephistooo2 kardeşim çok iyi düşünmüssün bütün crakları bir araya toplaman iyi olmuş gerçi bizimki sayende mod lu bizim o sorunumuz yok ama biosu modsuz olan arkadalar için güzel bir paylaşım olmuş

mephistooo2 kardeşim çok iyi düşünmüssün bütün crakları bir araya toplaman iyi olmuş gerçi bizimki sayende mod lu bizim o sorunumuz yok ama biosu modsuz olan arkadalar için güzel bir paylaşım olmuş

mesela ben ama bios güncellemesi yaptıktan sonra etkinleşme bir türlü olmuyor bi Allahın kulu Allah rızası için benim laptopa bi baksa

Windows 7 Loader 1.7 (by Daz)

Changelog 1.7

Version 1.6.9
Added amber as a color to the application integrity checking as well as a few tweaks to the existing code (you should still always check the displayed application path even when green)
Cleaned up some code for better performance
Added new GRLDR 0.94 from zsmin

Version 1.7
Removed the older loader
Added loader mode options
Changed the UI so that it's now slightly transparent as well as resized to suit the new options
Added Samsung support for Windows 7 Ultimate, Professional & Home Premium editions
Improved internal resources security[/CODE]

[b]Download - 1031 KB[/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/291585294/Windows_7_Loader_1.7__by_Daz_.rar[/CODE]

Windows 7 Loader eXtreme Edition 3 (SAFE) 3.115 by Napalum + Türkçe dil dosyası

Bu sürümde yeni loader'le birlikte 51 ayrı dil dosyası da kullanıma sunuldu. Türkçe de aralarında. Çok düzgün bir dil kullanılmasa da en azından dilimizi görmek güzel.

Açılışta Türkçe olarak çalışması için dil dosyasını exe'nin yanına koydum. Notepad ile açıp düzenleyebilirsiniz.

20pvtjt.jpg2iu40oz.jpg

Download - 6203 KB

http://rapidshare.com/files/292863744/w7lxe3115.rar[/CODE]

[b]Not[/b]: Çeviri direkt google translate ile yapılmış. Biraz daha düzgünü için buyrun;

[CODE]http://www.mediafire.com/?ydzsl1nqvty[/CODE]

Edited by Ray

• Editor
asus notebook umda kulansam sorun olurmu? bundan önceki crackleri uyguladığımda hem kendini hemde vistayı çökertiyor format atmak zorunda kalıyorum

bilemem olur mu olmaz mı ? ama olursa da loadr yüklenerek olur...

gerçi biosunun modlu olup olmadığını belirtmemişsin ama modlu olduğunu farzedersek, yine de loader yükler, çünkü hazırladığım uygulama içerisnde Windows 7 için ASUS sertifika yok...

ama loader tahminimce sorunsuz yüklenir...

Hiç bi şekilde ativasyon olmayan pcler yada aktivasyonla uğraşmak istemeyenler için lisans dosyalrı patchlenir..aktivasyon sistemini oldürülür :download1:

WORKS ON ALL EDITIONS OF 7/R2!

This is a little tool I put together to remove WAT (Windows Activation Technologies) completely from the OS, whilst still retaining genuine status and receiving all updates (optional aswell). You can also pass the genuine check in things like Windows Defender.

removewat.png

Please register to see this content.

Edited by istanbul82

• TornadoEffect changed the title to Windows Loaders and Activators for All Versions
  • MOTUN pinned this topic