Jump to content

"yılın Oyunu" Anketine Oyunuzu Kullandınız Mı?

cuma_08

Recommended Posts

Arkadaşlar techspot.com isimle yabancı bir sitede yapılan yılın oyunu anketine oylarımızı kullanınıp "YERLİ" kardeşlere desteğimizi gösterelim diyorum. Oylamaya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Şu anda Crysis ikinci sırada. Bakalım sonuç ne olacak? crysisnu9.jpg

http://www.techspot.com/news/28262-techspot-poll-pc-game-of-the-year-goes-to.html[/CODE]

вяιgнтвℓα∂ call of duty crysisden daha iyi olamaz çünki crysis hayatımda gördüğüm en güzel oyun ve herkez öle diyo böle diyenide ilk defa görüyorum ölümüne crysis manyağıyım crysis müthiş ve manyetik güzel bir oyun :drinks:

ya bide ankete bikaçtane dandig işe yaramaz oyun ismi koymuşlar ne işi var onların orda :)

Call Of Duty Demeleri Gayet Normal Cunku Call Of Duty O Kadar Sistem Isteyen Bi Oyun Degil v Bu Oylari AtanLarinda Eminimki Crysis'i Full Efect Verecek Bi Bilgisayarlari Yoktu Ben Full Efect Oynayinca Buyulendim...Tabi Bu Benim Gorusum...

bu arada oyunu Türk'ler yapmadı sadece stüdyoda seslendirilmesi yapıldı oda zaten her filmde yaptığımız olay dünyanın en gelişmiş düblajı bize ait.

bencede world of warcraft . hatta son 4 yılın oyunu diyebiliriz. eğer 8.5milyon insan her ay para verip bu oyunu oynuyorsa bu oyun hakediyor demektik ödülleri toplamaya.

Call Of Duty Demeleri Gayet Normal Cunku Call Of Duty O Kadar Sistem Isteyen Bi Oyun Degil v Bu Oylari AtanLarinda Eminimki Crysis'i Full Efect Verecek Bi Bilgisayarlari Yoktu Ben Full Efect Oynayinca Buyulendim...Tabi Bu Benim Gorusum...

Oyunların ikisinide Ati 2900XT ile oynayıp bu yorumu yaptım. Sizce ekran kartı kötü mü? Laptopumda ki kartta HD2600XT onunlada oynadım yine aynı sonuç. Merak ediyorum siz hangi kartla oynadınız?

Oyunların ikisinide Ati 2900XT ile oynayıp bu yorumu yaptım. Sizce ekran kartı kötü mü? Laptopumda ki kartta HD2600XT onunlada oynadım yine aynı sonuç. Merak ediyorum siz hangi kartla oynadınız?

Senin Tavsiye Ettigin Bilgisayarlan :drinks: Oynadim Bide 8880 GTI 'si Olan AMD Islemcili Bi Pc Ilen Oynadim..Crysis'in Beni Tavuklara Elini Alipta Atmasi Ve Kopek Baliginin Yutmasi Cok Buyuledi..

Açıkcası 2900XTle bile kasan bir oyun olması canımı sıkmıştı crysisin :drinks: Birde adamlar grafik yapcaz diye çok kısa tutmuşlar oyunu bir anda bitiyor. Son eksiğide bazı yerlerde IO çok iyi değildi half lifedaki gibi. Belki yakında bir pach yaparlar bunun için.

Crysis oyun motoru yazarları "YERLİ" kardeşler Almanya'da yaşıyorlar bilmeyenler için yazdım bunu. Ben de crysis oynamadım fakat oyun yazarları Türk oldukları için crysis'e oyumu kullanıyorum ve eğer bilgisayarımda çalışacak olsaydı 50 Ytl'lik ücreti öder orjinal crysis alıp oynardım.

• 8 ay sonra...

Crysis'i Alçak ( :shiftyninja: ) ayarlarda oynayabiliyordum anca.Sadece Adamlar var İlerdeki Kayalar filan gözükmüyo. Sağ tıklıyon zoom yapıyon silahla bi bakıyon kaya varmış. :)

High ayarlarda oynadım bi keresinde bir de bakatım oyunda yengeçler tavuklar filan da varmış eline alıp onları gezdiriyon. Su efektini eğer high grafilerde oynamayanlar bilmezler. Sanki fgerçek su altı fotosu gibi duruyo.

CrySis güzel oyundu. Hellgate: London bir rezaletti ne işi var orada. Ama BioShock şahane bir oyun biraz ingilizce gerektiriyor. Çünkü oyunun çoğunu bulduğun kasetleri dinleyerek ya da telsiz mesajlarını anlayarak çözebiliyorsun. WoW: BC yi koymuslar oraya, Wrath of the Lich King daha çıkabilir. Çıksa kesin birinci olur. Bide CrySis in görüntü motoru CryEngine 2 entegre edilecek bir online oyun geliyor. Entropia Universe. Haberiniz olsun.

Orjinalini aldım Crysis Warhead için siparişimi bile geçtim. 1,5 ay sonra Crytech'i ziyaret etmek için Almanya'ya gidicem :shiftyninja: Gerçekten muazam grafiği özellikle x10 ile çok sağlam görüntüler veriyor, ben almanca sürümünü oynadım, Ekip arkadaşlarımdan birinde Türkçe yamalısını görünce gerçekten çok şaşırdım, harika yapmışlar. Bunu yapan Kardeşlere çok teşekkür ediyorum. Duyduğum kadarıyla 2009 ve ilerleyen yıllarda çok daha sağlam oyunlar çıkartacaklarmış, hatta EA için özellikle oyunların türkçeleştirmesi için ekip toplanmış. Crysis Warhead'tan sonra Crysis projesini bitireceklermiş ayrıca. Birde yeni oyun-coder ekiplerinide kurmaya başlamışlar :) Bence bu oyunu yapıp Türkiye'ye jest bir fiyat ile sunmalarından dolayı oyunun orjinalini almanız gerekir. Sadece 29 ytl gibi komik bir rakam bu arkadaşlar, avrupada 29 Euro Ami'de 49 Dolar deniyor :) Bence destek vermek gerekir...

bu arada oyunu Türk'ler yapmadı sadece stüdyoda seslendirilmesi yapıldı oda zaten her filmde yaptığımız olay dünyanın en gelişmiş düblajı bize ait.

bencede world of warcraft . hatta son 4 yılın oyunu diyebiliriz. eğer 8.5milyon insan her ay para verip bu oyunu oynuyorsa bu oyun hakediyor demektik ödülleri toplamaya.

ark. yanlış biliyorsun oyunun sadece seslendirme değil engine de türklere ait. :dribble:

Crysis'i tek geçerim.Saatlerce başında kalkmadığım bir oyun.Gece rüyama girer,geçemediğim bölümleri falan görürdüm.3-4 kere bitirdim.Gerçekten çok etkileyici ve olaylar tam bir CRYSIS düzeneği halinde ilerliyor.

Call Of Duty'de vazgeçemeyeceğim oyunlardan biridir.Gerçekten harika. . .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...