Jump to content

Raporla [Moderatöre Bildir] Özelliği Forumumuza Eklenmiştir.

chAsEEr

Recommended Posts

Değerli TNC@Forum Üyeleri Forumumuza Raporla Özelliği [Moderatöre Bildir] Eklenmiştir.

Bu Özellik Sayesinde Hatalı Gördüğünüz Moderatörlerin Gözünden Kaçmış Yada O Bölüm Moderatörünün Online Olmadığı Zamanlarda Bu Butonu Kulllanarak Konudaki Yada İletilerdeki Uygunsuzluğu Yetkili Moderatörlere Bildirmiş Oluyorsunuz Vede Gereken En Kısa Zamanda Yapılacaktır.

raporlajl2.gif

NOT: Bu Özelliği Forumu'muza Ekleyen Değerli Adminimiz "sk8er_boi" e Teşekkr Ediyoruz.

Güle Güle Kullanın...

Arkadaşlar Lütfen Deneme Olarak Beni Bildirmeyiniz Bakın Uyarı Alıcam Admin'lerden. :):):)

Ben Deneme Olsun Diye Kendimi Yaptım Size Geldiyse Özür Dilerim (Haklısınız ben Mod Değilim Ama Büyüyende Olacam) :D

Kafayı Yiyecem BUgün iki Oldu bu cevap üstüste verişim. Açlıktantandır herhalde

chAsEEr --> Kodların Yerlerini Karıştırmıssın.. :)

• 2 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

Bu konu unutuldu galiba. Yeniden hatırlatmış olayım.

Arkadaşlar özellikle "teşekkürler, çok sağol" gibi mesajlarla kirliliğe sebep olmayınız. Aksi halde hem bize fazladan iş çıkar hem de size bir uyarı gelebilir. "Teşekkür Et" butonu bu iş için yeterli. Ayrıca bakınız:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=39413[/CODE]

Konunu yerinin yanlışlığını, büyük harfe yazılmış iletileri bize bildirmek için konunun altına mesaj atmayın. [i]"Raporla"[/i] butonu da bu işe yeterli.

İlginize ve anlayışınıza şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar raporlayı hatalı gördüğünüz yerleri bildirmekle beraber örneğin Program Appz ya mevcut konu başlığından daha yeni bir bir programı gönderdiğinizdede ( detayı aşağıda ) kullanırsanız konu başlıklarıda sürekli güncel kalacaktır.

Detay : Nod 32 3.0.567 konusunun altına aynı programın 3.0.600 versiyonunu verirseniz başlığın güncellenmesi gerekecektir. Bunuda raporlayı kullanarak güncel olmayan başlık diyip olması gereken yeni başlığıda bizlere bildirirseniz kısa sürede başlıklar güncellenecek ve daha güncel bir foruma sahip olmuş olacağız.

• 6 ay sonra...

Adobe Cs4 Serisi Full----Program-Appz

raporla dediğim de şu hatayı aldım az önce

> Hata Mesajı

Özür dileriz, bir hata oluştu. Özelliği nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz ya da neden bu hata mesajını aldığınızı bilmiyorsanız, daha fazla bilgi için yardım dosyalarına göz atmayı deneyiniz.

Hata mesajı:

Özür dileriz, bazı gerekli dosyalar kayıp. Bir konu görmek istediyseniz, taşınmış ya da silinmiş olabilir. Lütfen geri dönüp tekrar deneyiniz.

diğer konularda da denedim aynı hatayı veriyor..

• Administrator
Adobe Cs4 Serisi Full----Program-Appz

raporla dediğim de şu hatayı aldım az önce

> Hata Mesajı

Özür dileriz, bir hata oluştu. Özelliği nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz ya da neden bu hata mesajını aldığınızı bilmiyorsanız, daha fazla bilgi için yardım dosyalarına göz atmayı deneyiniz.

Hata mesajı:

Özür dileriz, bazı gerekli dosyalar kayıp. Bir konu görmek istediyseniz, taşınmış ya da silinmiş olabilir. Lütfen geri dönüp tekrar deneyiniz.

diğer konularda da denedim aynı hatayı veriyor..

Raporların geliyor ama. Ben sorunu inceleyim biraz.

• Administrator
Konunun ilk mesajını raporladıysan, raporlanan mesajlar saklandığı için konuya tekrar giriş yapmıyor anladığım kadarıyla...

Evet sorun sanırım bu. Konunun ilk mesajını raporladığınızda konu tamamen görünmez olur. Raporlamayı bitirdiği zaman da aynı konuya geri döndüğü için, ve o konuyu artık göremediğiniz için böyle bir hata alıyorsunuz. Tabi sizi yıldırmıyor bu asla. Geri basıp veriyorsunuz yine raporu.

Gerçekten güzel bir özellik olmuş bu sayede birazda olsa moderatörlerin görevini hafifletip gönüllü TncTr üyelerini ön plana çıkaracak bir çalışma umarım işimize yarayacak şekilde kullanırız saygılarımla...

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...

Forumumuzun bu özelliğini unutan üyelerimiz için güncelliyorum.

Eğer kural dışı ileti gönderen bir üyeyi raporlamak yerine siz ikazda bulunursanız,

bu özelliği bulundurmanın hiçbir manası kalmaz arkadaşlar.

Ve ek olarak siz de uyarı alırsınız.

Bilginize.

nedense bazen RAPORLA tuşu aktif olmuyor, tam raporlayacağım konu silinmiş oluyor deliriyorum.

az öncede raporlayamadığım için uyarı aldım muselmansuffe modumdan :(

demek ki bundan sonra RAPORlama işine girmiyoruz :D

senden önce biri raporlarsa sanırım konu gözükmüyordu...

Zaten üstte yazmış.Senin raporlayamamanın nedeni Başkasının senden önce Raporladığından Olabilir.Uyarı almanın sebebi ise Tahminim

Eğer kural dışı ileti gönderen bir üyeyi raporlamak yerine siz ikazda bulunursanız[/CODE]

Bu madde uygulanmıştır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...