Jump to content

Rapidshare Yeni Captcha Kodları Kullanıyor:(

ozhanesk90

Recommended Posts

kedi ve köpekleri ayırt edeceksin, kedili olan kodları yazacaksın. ah rapid ah. bunu da aşan bir program da yapsalar, bundan da vazgeçse. bundan sonraki adım da herhalde bayan ve erkek koyacaklar, onları ayırt edin ve sadece erkekleri yada bayanları yazın olacaktır herhalde.

Yeni cap geldi helal bu ruslara

++

Please register to see this content.

Bu dosya herhalde USdownloder için eğer oluyorsa

CryptLoad programına bu dosyayı nasıl uyarlıyacağımızı

anlatacak bir babayiğit çıkarmı aramızdan.

sevgiler

Ne bu hız helal sırf rapid için doğmuşlar :)

rapid çıktığından ber 1 kuruş bile para vemedim ve vermiycem.1 Mb ile ayda 160 gb civarı download yapıyorum bunun %90 rapidten.Ruslar sağolsun çözüyorlar olayı.Bu yeni olayıda en kısa zamanda çözerler nasıl olsa.Üzülmeyin bekleyin.

Buyrun bu cap sitesi.Burdan takip edin.Kolay gele

rapid çıktığından ber 1 kuruş bile para vemedim ve vermiycem.1 Mb ile ayda 160 gb civarı download yapıyorum bunun %90 rapidten.Ruslar sağolsun çözüyorlar olayı.Bu yeni olayıda en kısa zamanda çözerler nasıl olsa.Üzülmeyin bekleyin.

Buyrun bu cap sitesi.Burdan takip edin.Kolay gele

Yukarda dosya linki vermişsin çözüldü diye bizde heveslendik şimdi takip edin diyorsun.

burdan şunu anlıyorum sende bu dosya ile çözmüş değilsinki takip edelim diyorsun

yanlış anlamamışım heralde kardeş

CryptLoad kendini güncelledi 1.0.5.0 versiyona yükseltti caps lerin görünümü algılanıyor.

ama daha henüz caps leri okuyup kendisi yazamıyor.

Buda Almanların caps için bir forum sitesi bende burdan takip ediyorum.

http://board.gulli.com/thread/738639-anticaptcha-methode-fr-usd--rsd--cl--rscom-0103---94/201/

Yukarda dosya linki vermişsin çözüldü diye bizde heveslendik şimdi takip edin diyorsun.

burdan şunu anlıyorum sende bu dosya ile çözmüş değilsinki takip edelim diyorsun

yanlış anlamamışım heralde kardeş

CryptLoad kendini güncelledi 1.0.5.0 versiyona yükseltti caps lerin görünümü algılanıyor.

ama daha henüz caps leri okuyup kendisi yazamıyor.

Buda Almanların caps için bir forum sitesi bende burdan takip ediyorum.

http://board.gulli.com/thread/738639-anticaptcha-methode-fr-usd--rsd--cl--rscom-0103---94/201/

ortada bi yanlış anlaşılma yok o verdiğim linklerin saatinde download yapıyordum ama 2 saat sonra oda tırt oldu.Ben Usdownloaderle çatır çatır download yapıyorurum.Şimdi güncellemeyi bekliyorum nasıl olsa halledecekler.CryptLoad bana çok yavaş geliyor ama usta max hızla indiriyorum.Verdiğin alman linki için sağol.Amacımız sadece paylaşmak başka bi çıkar yada boşa vakit kaybı yaratmak değil.Kolay gele

Kardeş ordaki yeni cap1980 i ben us downloader a yapıştırdım ama işe yaramadı.. Yine abbyy fine reader arayüzü açılıp algılama sorunu veriyor....

Dostum bizdede öyle yeni güncellemyi bekliycez artık.Gelince hemen paylaşıcam.Web sitesinin kapısındayım merak etmeyin.10 dak. bir bakıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...