Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Teşekkür ederim. Ya kardeş sen ne mübarek bir insansın yaa senin uploadlarınla 1 sene evvel tanıştım ben böle bişiy görmedim.Allah cc ilmini artırsın.Daha nice proğramlarınla uploadlarınla emperyalizmin sömüren tayfasının belini bükmeyi nasip etsin sana Kardeşlere de cayır cayır capcayiz gönül ferahlığı ile download lar inşallah.Allah cc ye emanet olunuz.

Teşekkür ederim. Ya kardeş sen ne mübarek bir insansın yaa senin uploadlarınla 1 sene evvel tanıştım ben böle bişiy görmedim.Allah cc ilmini artırsın.Daha nice proğramlarınla uploadlarınla emperyalizmin sömüren tayfasının belini bükmeyi nasip etsin sana Kardeşlere de cayır cayır capcayiz gönül ferahlığı ile download lar inşallah.Allah cc ye emanet olunuz.

Valla hocam çok doğru söyluyorsun

Arkadaşım ellerine saglık çok güzel bir çalışma fakat orjinalik olayını bir türlü çözemedim..Anlattıgın programla denedim 2 gün boyunca o şekilde çalıştı fakat iki gün sonra tekrar o kahrolası yıldız çıktı,Yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler....

s.a canım kardeşim

öncelikle bizler için emek sarfedip hazırlamış olduğun bu xp için sana tüm kardeşlerimin adına teşekkürü bir borç bilirim. bundan sonraki çalışmalarında başarılar diler bizlere sunmuş ve sunacağın tüm yazılımlar için bunları bir hizmet kabul eder gözlerinden öperim. sana bir şey soracağım bu tncxp içine hacker programı koymadın değilmi pc dalış için hazırlanan bu sadece benim çimdeki bazı endişeler

Edited by ahmedim

selam arkadaşlar bi sorunum var tnc yi indirdim cd ye yükledim ama format atmadan önce bi sorun çıkıyor ntdd.dll hatası yani format atamıyom sp1 sp2 yle format atıyom sorun çıkmıyor ama bu tnc yle format atanca hata veriyor lütfen yardım....şimdiden teşekkürler...;)

@sk8er_boi

Merhaba adminim,

Ben bunu indirdim ve Belcikada bir arkadasa kurmak istiyorum. Bazi klavye destekleri cikarilmismidir ? Yoksa hepsi duruyor mu ?

Saygilarimla,

CCoder.

Not: Cok sade ve guzel olmus. Elinize saglik !

Daha önce normal service Pack 3 entegreli olanda kablosuz bağlantıda sorrun yok tu.

Ancak bunda kablosuz ağıma ulaşamıyorum. Baktım sürücüler falan normal. Ama modemi göremiyorum.

Bu konuda Bilgisi olan varsa sevinirim.

Teşekkürler

Walla saol hocam ya pc ye format atıcaktm xp ten sıkıldım,değişik bişeyler arıyodum,buraya üye olan "manyakbilo"isimli üyeden sitenin linkini aldım ve Tnc Xp Sp3 ü indiriyorum,o tnc xp nini harika bişey olduğunu söyledi ve indirincede formatı tnc xp ile atıcam çok teşekkür ederim,gerçekten bu site çok harika,işe yarar programlar içeriyor payLaşım yapaan herkese teşekkür ediyorum,başarılar herkese

herkese merhabalar yenı uyeyım ve bu konularda yenıyım. sanırım cd herseyı kendı halledıo ben öle algıladım,sormak ıstedıgım benım dıskım c,d,e olarak 3'e bolunmus halde.sadece c ye format secenegı varmı yoksa kuruluma gectıgınde ne var ne yok butun dısklere otomatık formatmı atıyor?bılgılendırırsenız tşk ederım

ya belki gereksiz yazıyorum ama 20. sayfaya kadar falan tek tek okudum tam istediğim soruyu bulamadım.

sade windowsun uzerine driver reg ayarları ve sp3 mu eklendi yoksa sadece sp3 ve reg ayarlarımı var. driverleri otomatik yüklüyormu ? ve ne gibi reg ayarları yapıldı. utanarak soruyorum ama cevap alacagıma inanıyorum

Sp2 li xp sürümünü kullanmıştım ve birkaç sorunla karşılaşmıştım. Ama güzel çalışıyordu sistem yinede...

Bunu da indireceğim. İnşallah sorun çıkmaz. Kısa zamanda test edebilirsem yine yorumumu belirtirim...

Yapanların, uğraşanların ellerine sağlık...

:) Teşekkürler indiriyorum.... :p

uzun zamandır giremiyordum bu v3 yeni haberim oldu hemen yüklemeye başladım önceki sürümleri çok hoşuma gitmişti eminim bu onlardan da güzeldir. Eline sağlık teşekkürler.

şuan torrent den indiriyorum ve uzun süre 4mb bağlantım ile seed de bulunucam en azından bu şekilde bi faydamız olsun.