Jump to content

Tnc Xp Sp3 De Virüs çıkma şansı Nedir?

Recommended Posts

• Administrator
I dont want to write anything else about this topic. Because its only waste of time..

u just don't make any sense dude. Knives are useful when pealing apple but a crime tool when stabbing someone.

Be open-minded. The site i linked is the programmer's site of cmdow. And cmdow is referred by msfn.org's guides. People are stopping to use cmdow just because Norton and such AV's.

Help yourself and remove that pile of crap out of your pc.

u just don't make any sense dude. Knives are useful when pealing apple but a crime tool when stabbing someone.

Be open-minded. The site i linked is the programmer's site of cmdow. And cmdow is referred by msfn.org's guides. People are stopping to use cmdow just because Norton and such AV's.

Help yourself and remove that pile of crap out of your pc.

türkçe konuşun bizde anlayalım burası Türkiye...!!!

I dont want to write anything else about this topic. Because its only waste of time..

It's sort've like taking a drug. I am aware that you are beside us but we are floating on a cloud of happiness and replying like that.

iste bazı kisiler boyle cıkıo ortaya laf atıyo ondan sonra millet dio modlanmıs xp kullanmayın virus var sonra onca emek yazık oluo
arkadasım sacmalıyosun tncxp de virüs cıkmamıstır lütfen emege saygı gösteriniz. virüs cıkma olasılıgı KOS KOCAMAN Bİ 000000

Buda kapak :blink::blink: size

virssssqi2.png

sk8er_boi

Çünkü banada bu tip şeylerle gelecekler diye cmdow'u koymadım. cmdow virüs değildir. Antivirüsün yanlış kategorilendirmesidir.[/CODE]

bilip bilmeden konuşan arkadaşlara kapak olsun. Başkada birşey demek istemiyorum.

[b][i]sk8er_boi[/i][/b] bu açıklamayı yaptı. Antivirüsün yanlış kategorilendirmesidir Teşeşkürler [b][i]sk8er_boi ,yöneticlilik vasfı bunun için herkese verilmiyor..[/i][/b]

morning; hay sen bin yaşa yani.Tam ben dicektim şimdi.Daha indirdiğin şeyin ne olduğundan yok bir de gelip ona buna KAPAK yapıyosun.Bu tür yorumlara karşı bende sk8er_boi gibi cmdow.exe yi çalışmalarımdan kaldıracağım

yukarıda bazı arkadaşlar virüs olabileceği konusuna ihtimal vermemiş ama virüs bulduğunu söyleyen arkadaşlar bu konuda haklı... bende bi ara tnc indirmiştim. içinden hayli bi virüs çıkmıştı. onun için hemen silmiştim. entegreyi yapan arkadaşlar bu konuda biraz daha dikkatli olurlarsa iyi olur. en azından ekleyecekleri programları www.virustotal.com gibi sitelere entegreden önce gönderip taratırlarsa iyi olur... sonuçta eklenenler tehtid niteliği taşımasa ve herhangi bir şekilde nete bağlanmasa bile hack'e malzeme olarak kullanılan yazılımlardır. yine herhangi bir şekilde dışarıdan bilgisayara ulaşmaya çalışan kişiler tarafından bilgisayara girilmesi için kolaylıkla da zemin hazırlayabilir. bunlara da dikkat etmek lazım... bu arada çalışmalarınız çok güzel. umarım devamı gelir. çalışmalarınızda başarılar :whistle:

• Administrator
yukarıda bazı arkadaşlar virüs olabileceği konusuna ihtimal vermemiş ama virüs bulduğunu söyleyen arkadaşlar bu konuda haklı... bende bi ara tnc indirmiştim. içinden hayli bi virüs çıkmıştı. onun için hemen silmiştim. entegreyi yapan arkadaşlar bu konuda biraz daha dikkatli olurlarsa iyi olur. en azından ekleyecekleri programları www.virustotal.com gibi sitelere entegreden önce gönderip taratırlarsa iyi olur... sonuçta eklenenler tehtid niteliği taşımasa ve herhangi bir şekilde nete bağlanmasa bile hack'e malzeme olarak kullanılan yazılımlardır. yine herhangi bir şekilde dışarıdan bilgisayara ulaşmaya çalışan kişiler tarafından bilgisayara girilmesi için kolaylıkla da zemin hazırlayabilir. bunlara da dikkat etmek lazım... bu arada çalışmalarınız çok güzel. umarım devamı gelir. çalışmalarınızda başarılar :whistle:

Bir hayli virüs çıkmış. Vay be. Ekran görüntüsüz pek indandırıcı olmuyorsunuz.

3 ay önce indirdiğim bir windows'du. ayrıca ben kimseye birşey ispat etmeye çalışmıyorum ki... sadece görüneni bildirdim. ister inanırsınız ister inanmazsınız o size kalmış. ayrıca bir antivirüsün ki bırakın geçtim genel olarak antivirüslerin uyarı attığı özellikle de üstüne basa basa güvensiz dediği bir yazılımı ekliyorsanız o sizin sorununuz benim değil... şunu da sadece bil diye söylüyorum o 3 ay önce indirdiğim windows'unuzda tam olarak 15'in üzeri bir virüs algılamıştı... ki zaten caps bile koymaya gerek yok zaten üstte arkadaşlar gerekli capsları koymuşlar. ayrıca yine bkz. google... yine gerekli aramayı yaparsınız tnc xp sürümleri ile ilgili genel bir virüs sıkıntısı olduğunu görürsünüz... haaa yukarıda adı geçen uygulamaya gelince virüstür veya değildir. sonuçta bu güvensiz uygulama buraya konmuş ve bu windows'un kurulu olduğu bilgisayarlar bir risk altına itilmiştir o da ayrı konu... sonuçta hack üzerine kullanılan bir yazılımdır ve bence kurulu olan bilgisayarlar için tehtid oluşturmaktadır... antivirüs firmalarıda görünen o ki aynı görüşte ki virüs veritabanlarına eklemişler...

• Administrator
3 ay önce indirdiğim bir windows'du. ayrıca ben kimseye birşey ispat etmeye çalışmıyorum ki... sadece görüneni bildirdim. ister inanırsınız ister inanmazsınız o size kalmış. ayrıca bir antivirüsün ki bırakın geçtim genel olarak antivirüslerin uyarı attığı özellikle de üstüne basa basa güvensiz dediği bir yazılımı ekliyorsanız o sizin sorununuz benim değil... şunu da sadece bil diye söylüyorum o 3 ay önce indirdiğim windows'unuzda tam olarak 15'in üzeri bir virüs algılamıştı... ki zaten caps bile koymaya gerek yok zaten üstte arkadaşlar gerekli capsları koymuşlar. ayrıca yine bkz. google... yine gerekli aramayı yaparsınız tnc xp sürümleri ile ilgili genel bir virüs sıkıntısı olduğunu görürsünüz... haaa yukarıda adı geçen uygulamaya gelince virüstür veya değildir. sonuçta bu güvensiz uygulama buraya konmuş ve bu windows'un kurulu olduğu bilgisayarlar bir risk altına itilmiştir o da ayrı konu... sonuçta hack üzerine kullanılan bir yazılımdır ve bence kurulu olan bilgisayarlar için tehtid oluşturmaktadır... antivirüs firmalarıda görünen o ki aynı görüşte ki virüs veritabanlarına eklemişler...

Yukarıda tncxp'de virüs olduğunu gösteren bir resim yok. Ezbere konuşuyorsunuz.

Dropkick arkadaş sanırım biraz anlama özürlü... ben google derken tnc ile ilgili incelemede bulunulmasını kastettim. zaten tutup tnc ile ilgili açılmış forumda da başka entegreli xp'den bahsedilmesi olanaksız... arkadaşta okuduğunu anlayamama gibi bir eksiklik olduğu için çakamamış mevzuyu... olsun arada böleleri de çıkıyor işte... naparsın yurdum insanı... aman banane ne haliniz varsa görün. yarın öbürgün düşersiniz forumlara bilgisayarım hack yedi imdaaaaattt... gibi başlıklar açmazsınız inşallah. adamlara ilk başta adam gibi görüş belirttik bak böyle bir durum var. herkes tnc de virüs olduğundan yakınmış hatta bazı forumlarda başlık açılmış isteyen yine google'dan aratıp inceleyebilir. adamlar yerin dibine sokup çıkarttı bizi... çalışmanıza kötü demedim. sadece ekleyip çıkarttığınız yazılımlara biraz daha dikkat edin dedim. hatta ilk yazımda tebrikte etmiştim ama arkadaşlar kapak muhabbeti olmuş diye bir takmışlar kapağa gidiyor... illa kapak isteyen varsa gitsin marketten 3-5 tane kutu kola alsın. 5 açma halkasına çeyiz düzdürüyorlarmış, kampanyadan faydalanırsınız...

• Administrator
Dropkick arkadaş sanırım biraz anlama özürlü... ben google derken tnc ile ilgili incelemede bulunulmasını kastettim. zaten tutup tnc ile ilgili açılmış forumda da başka entegreli xp'den bahsedilmesi olanaksız... arkadaşta okuduğunu anlayamama gibi bir eksiklik olduğu için çakamamış mevzuyu... olsun arada böleleri de çıkıyor işte... naparsın yurdum insanı... aman banane ne haliniz varsa görün. yarın öbürgün düşersiniz forumlara bilgisayarım hack yedi imdaaaaattt... gibi başlıklar açmazsınız inşallah. adamlara ilk başta adam gibi görüş belirttik bak böyle bir durum var. herkes tnc de virüs olduğundan yakınmış hatta bazı forumlarda başlık açılmış isteyen yine google'dan aratıp inceleyebilir. adamlar yerin dibine sokup çıkarttı bizi... çalışmanıza kötü demedim. sadece ekleyip çıkarttığınız yazılımlara biraz daha dikkat edin dedim. hatta ilk yazımda tebrikte etmiştim ama arkadaşlar kapak muhabbeti olmuş diye bir takmışlar kapağa gidiyor... illa kapak isteyen varsa gitsin marketten 3-5 tane kutu kola alsın. 5 kapağa çeyiz düzdürüyorlarmış, kampanyadan faydalanırsınız...

Başka forumd açıklama yapmadık biz. Virüs var diyenlere gerekli açıklamayı yaptık. Arayıp bulabilirsiniz. Ayrıca saygısız tutumunuzdan dolayı uyarı aldınız.

• 10 ay sonra...
:) nod 32 avast felan kullanmayın arkadaşlar bunlar zaten utanmasalar windowsun kendisini virüs olarak görüçekler Kaspersky kullanin.. en iyiisii... veya spyware doçtor u kullanin oda ii

Daha güzeli var ,, Microsoft'un kendi ürünlerini kurarken,, kendi sitesine girerken güvenlik uyarısı çıkıyor :blink:

:) nod 32 avast felan kullanmayın arkadaşlar bunlar zaten utanmasalar windowsun kendisini virüs olarak görüçekler Kaspersky kullanin.. en iyiisii... veya spyware doçtor u kullanin oda ii

Kim? Kaspersky mi? Güldürme adamı ya...

Windowsu bırak artık,utanmasa kendine virüs diyecek program o.

Kaspersky'in verdiği yanlış alarmların sayısı onlardan ve çoğu antivirüsten fazla (Avasttan emin değilim hiç dikkat etmedim,avast kaspersky'i geçebilir :blink: )

sk8er boi katılıyorum bende kullaniyorum virüs mürüs yok süper walla ellerine sağlik senin bakma bu çamürlara yukaridaki resim de burdan değil... tnçxp yazar senin yaptiğin tnç çdlerinde yukaridakinin ismi bile yanliş :blink:

çamur atçaksan bari bi çd yap adini da tnç yap belki yutaan olur bizmi söliçez bunlarida :):D:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...