Jump to content

Flash Belleklerinizi Virüs Geçirmez Yapın

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar hallettim biçimlendirdim fat32 seçtim tekrar eskisi gibi oldu ama şarkılar silindi ben bunu şarkılar slinmeden nasıl yapabilirim birde mp3 oynatıcıyı ikiye bölüp birini ntfs diğerini fat32 yapma imkanın var mı?bu şekilde hem flash disk olarak kullanabilecem hemde mp3 oynatıcı olarak acaba bu mümkün mü?

• Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar hallettim biçimlendirdim fat32 seçtim tekrar eskisi gibi oldu ama şarkılar silindi ben bunu şarkılar slinmeden nasıl yapabilirim birde mp3 oynatıcıyı ikiye bölüp birini ntfs diğerini fat32 yapma imkanın var mı?bu şekilde hem flash disk olarak kullanabilecem hemde mp3 oynatıcı olarak acaba bu mümkün mü?

Çalıştır komutuna CONVERT F: /FS:NTFS

F yazdığım sendeki sürücü neyse tabiki:

• 2 hafta sonra ...

selam arkadaslar 160 gb lik bi harici hhdm var. fat32 formatında ve yazım hızı dusuk yani pc ye veri aktarırken az boyutlu dosyaları bile biraz beklettirior. nfts yapsam bi degisiklik olur mu acaba? yadaformat deistirmeden hızı artırmanın bir yolu varmı ?

böyle bi yönetem için teşekkürlerde ben başka bişey soracam bu flash belleğimizi başka bilgisayara taktığımızda yine aynı şekilde basit dosya paylaşımını açıp güvenlik sekmesi ayarları ile yine oynuyor muyuz?

gerçekten kullanışlı program

işyerinde günde değişik kişilerin getirdiği onlarca flash bellek PC me takıyorum çogunda değişik virüsler var

hiç bir tanesini sistemime bulaştırmıyor

anında uyarıyor

60 gb lik bi harici hhdm var. fat32 formatında ve yazım hızı dusuk yani pc ye veri aktarırken az boyutlu dosyaları bile biraz beklettirior. nfts yapsam bi degisiklik olur mu acaba? yadaformat deistirmeden hızı artırmanın bir yolu varmı ?

Bi cvp verirseniz ona gore hdd yi yedeklemeye baslıcam?

Peki birşey sorayım. Kullanıcılara yetki verirken verdiğin kullanıcıların hepsi o bilgisayardaki kullanıcılar. Başka bir bilgisayara takınca oradaki kullanıcılar içinde aynı işlemi yapmak gerekmez mi ?

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 5 hafta sonra ...
Yapmayacak. Yapmasın zaten. Çok sakat bir özellik. Ben kendi bilgisayarımda cdromların bile autorunları kapalı kullanıyorum.

Nasıl yaptınız anlatabilirmisiniz?

Başka nasıl güvenlik önlemleriniz var?

Edited by mach2

• 2 hafta sonra ...
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...