Jump to content

Recommended Posts

HARBİKIZ, 5 dakika önce yazdı:

DriverMax Pro 12 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Please register to see this content.

Alttaki yorumumda bunada değinmiştim ayrıca aynı gönderiyi kampanya programları konusunda hasan kardeşimde paylaşmıştı ;)

SoNKraL_, 42 dakika önce yazdı:

hocam driver booster-advanced system care-uninstaller-malware fighter hepsi iobit yazılımı hepsininde çıktıktan 1 ay sonra falan sharewareonsale-giveoftheaway comss.ru gibi sitelerde lisans olayı çıkıyor.Çıkmasada crackle-patchle ufak reg kaydıyla kolaylıkla lisanslanabiliyor.Hatta ben rsload gibi yerlerden portablesini ediniyorum hiç sorun yaşamadım bugüne kadar.Hoş driver boosteri kullanmak istemiyorumda alternatifi yok sağlam alternatifi drivermax var lisans problemi var bi diğer rakibi driver easy var oda cracklenin 50kbla indiriyor yüksek hızlara ulaşmıyor.

piyasda yüzlerce yazılım var hiçbiri drivermax ve easy kadar iyi değil benim gözümde ama 2sininde lisans problemleri var tamamende çözülemiyor.1 gün çözüyorsun 2.gün patlıyor lisans alıyorsun VPN ile güncelleme yapıyorsun fakat VPNden ötürü hız çok düşüyor falan filan bunun gibi yüzlerce saçmalık driver boosterde bu sorunlar yok ama internet-ekran kartı güncellemelerinde sınıfta kalıyor.Hep eski yada hatalı driveri kurup pcnin varsayılan driverini bozuyor evet gönül istiyor elle takip edip en güncelini kuralımda benim işime yaramıyor malesef günde 20 tane makineye driver güncellemesine elle bakmak bu makine sayısını 5'e düşürüp işimi baltalar.Mantıklı gelmiyor.Bende driver max'ın güncel sürümünü kurup ekran kartlarını buna kurdurup internet driverinide driver easy kurdurup geriye kalanlarıda driver boostere güncelletiyorum 3 programında portablesi mevcut :)

• Like 1

SoNKraL_, 4 saat önce yazdı:

hocam driver booster-advanced system care-uninstaller-malware fighter hepsi iobit yazılımı hepsininde çıktıktan 1 ay sonra falan sharewareonsale-giveoftheaway comss.ru gibi sitelerde lisans olayı çıkıyor.Çıkmasada crackle-patchle ufak reg kaydıyla kolaylıkla lisanslanabiliyor.Hatta ben rsload gibi yerlerden portablesini ediniyorum hiç sorun yaşamadım bugüne kadar.Hoş driver boosteri kullanmak istemiyorumda alternatifi yok sağlam alternatifi drivermax var lisans problemi var bi diğer rakibi driver easy var oda cracklenin 50kbla indiriyor yüksek hızlara ulaşmıyor.

piyasda yüzlerce yazılım var hiçbiri drivermax ve easy kadar iyi değil benim gözümde ama 2sininde lisans problemleri var tamamende çözülemiyor.1 gün çözüyorsun 2.gün patlıyor lisans alıyorsun vpn ile güncelleme yapıyorsun fakat vpnden ötürü hız çok düşüyor falan filan bunun gibi yüzlerce saçmalık driver boosterde bu sorunlar yok ama internet-ekran kartı güncellemelerinde sınıfta kalıyor.Hep eski yada hatalı driveri kurup pcnin varsayılan driverini bozuyor evet gönül istiyor elle takip edip en güncelini kuralımda benim işime yaramıyor malesef günde 20 tane makineye driver güncellemesine elle bakmak bu makine sayısını 5'e düşürüp işimi baltalar.Mantıklı gelmiyor.Bende driver max'ın güncel sürümünü kurup ekran kartlarını buna kurdurup internet driverinide driver easy kurdurup geriye kalanlarıda driver boostere güncelletiyorum 3 programında portablesi mevcut :)

Bilmiyordum @köylü üstadın önerdiği Lrpack sitesinden indirdiklerimde hiç sorun yaşamadım. teamv veya idman mesela retrata bile gerek kalmıyor hatta bazılarında üzerine de kuruluyor

.exe dosyasına basınca portable seçeneği çılıyor

unattended seçeneği çıkıyor vs vs.

not aldım deneyeceğim (iobit hiç bir ürünü kullanmadım uzun süredir, )

çok teşekkür ederim

• Like 1

IDM 6.38 Build 8 Final Türkçe |  10MB 7z katılımsız

Bilgi: PureFlat tema,serial tanımlı ömürboyu güncelleme,lisans fake ekranları çıkmaz + güncelleme kontrolü yapmaz! Orijinal dosya edit.

Spoiler

GT8dZo

Advanced SystemCare Pro 14.02.154 Final Türkçe | 

20mb 7z katılımsız

Bilgi: Ömürboyu lisans,arka plan meşkuliyetleri ssd disk verimi düşüren vb. hizmet içerikleri + fazlalık dillerle beraber bu dosyaların tamamı arındırılmıştır. atak optimize lite çalışma! Tüm ayarlar yapılı gelir. (Disk birleştirme ssd diskler için deaktif gelir.) Yapay zeka moduda mevcuttur,yapılandırmalar manuel mod üzerinden tanımlanmıştır. Dileyen yapay zeka moduylada tarama işlemi yapar. Pro özelliklerinin tamamı açık. Windows üzerindeki tüm servisleri tarama yapar. (Defender,Update) gibi hizmetleride başlatabilir bundan dolayı manuel mod tercih edilmiştir. Daha evvel'den kapalı hizmetleriniz varsa eğer, yapayzeka ile tarama bu hizmetleri tetikleyebilir hatırlatma olarak bilgi geçeyim yinede. :) 

Spoiler

FBthQq

Güncellenme tarihi: 24 EKİM 2020 | İstek Üzerine!

Edited by forjest
  • Like 7
  • Thanks 1

amd_turkey, 1 saat önce yazdı:

tahminim youtube tarzı sitelerin video algoritmalarını sık sık değiştirmeleri yüzünden. 

çok eski sürümler 1.5 yıl önsesi . çalışıyor. formatlayıp. w10. güncellemelri kapadğım hatta açık olan w8.1 arkadaşlarımda. hiç sorun yok dün gece bağlandım hatta bir arkadaşıma

satış stratejisi ence

• Thanks 1

asil111, 6 saat önce yazdı:

Hac abi bu IDM nin işi gücü yok hergün yenibir sürümmü yayınlıyor.  :)

amd_turkey, 5 saat önce yazdı:

tahminim youtube tarzı sitelerin video algoritmalarını sık sık değiştirmeleri yüzünden. 

efe34, 3 saat önce yazdı:

çok eski sürümler 1.5 yıl önsesi . çalışıyor. formatlayıp. w10. güncellemelri kapadğım hatta açık olan w8.1 arkadaşlarımda. hiç sorun yok dün gece bağlandım hatta bir arkadaşıma

satış stratejisi ence

@asil111 Windows10'da güncelliyor ama indirmeye can atan çok fazla , idm güncellese ne olacak 10 mb lık bir dosya zaten. :) Gerçi indirdiğim belli başlı dosyalar zaten onuda bir çok free download araçları dahi yapabilmekte. Para veripte satın alanlara bu programı şaşırmıyorda değilim. Zerre kadar bir değişiklik yapmadılar ben bir fark göremedim hala.

@amd_turkey Video algoritmalarıda olsa, bence bunun için,ayrı bir update içeriği/aracı geliştirebilirlerdi,illa uygulamanın tamamını yeni versiyonlarla, güncellemeleride mantık dışı,sadece eklenti ve dosya algılayıcı extension ve dosyaları olan "xpi,crx,getall.dll dosyalarını"upgrade etmeleri yeterli gelir geriye kalanı boş iş.

@efe34 Belirttiğin gibi efe hocam 3 yıl evvelki sürümünü bile deneyip kullandığımda,indirme işlemlerinde en ufak bir sorun görmedim. Satış_strateji olması,reklam,rank çarklarının devamı niteliği olduğu aşikar.

Son olarak IDM'de tek gördüğüm eksik bana göre "Torrent indirmelerine destek verme özelliğinin bulunmamasıdır!"  Bu özelliği ekleyerek güncellerlerse tamam diyeceğim. :D 

Saygılarımla.

forjest, 22 dakika önce yazdı:

@asil111 Windows10'da güncelliyor ama indirmeye can atan çok fazla , idm güncellese ne olacak 10 mb lık bir dosya zaten. :) Gerçi indirdiğim belli başlı dosyalar zaten onuda bir çok free download araçları dahi yapabilmekte. Para veripte satın alanlara bu programı şaşırmıyorda değilim. Zerre kadar bir değişiklik yapmadılar ben bir fark göremedim hala.

@amd_turkey Video algoritmalarıda olsa, bence bunun için,ayrı bir update içeriği/aracı geliştirebilirlerdi,illa uygulamanın tamamını yeni versiyonlarla, güncellemeleride mantık dışı,sadece eklenti ve dosya algılayıcı extension ve dosyaları olan "xpi,crx,getall.dll dosyalarını"upgrade etmeleri yeterli gelir geriye kalanı boş iş.

@efe34 Belirttiğin gibi efe hocam 3 yıl evvelki sürümünü bile deneyip kullandığımda,indirme işlemlerinde en ufak bir sorun görmedim. Satış_strateji olması,reklam,rank çarklarının devamı niteliği olduğu aşikar.

Son olarak IDM'de tek gördüğüm eksik bana göre "Torrent indirmelerine destek verme özelliğinin bulunmamasıdır!"  Bu özelliği ekleyerek güncellerlerse tamam diyeceğim. :D 

Saygılarımla.

bende genelde bunları kullanıyorum idm ile bu kadar uğraşmaya gerek var mı bilemedim  :) 

• Thanks 1

FireFox kullanıyorsanız eğer  jet gibi indiriyor. :D 

IDM Muadilleride var tabii : Xtreme Download manager, Ant download manager,Free Download Manager + (DownthemAll - > Sadece FireFox Extension Addon'u) 

Bazıları arşivimde olması gerekliydi: 

:) 

@34ero Alışanlar için idm belki haklılık payı vardır,ancak o kadar çok indirme araçları varki malum belirttiğin gibide, çok kaliteli işini layıkiyle yapan fazlası dahi bulunan (torrent indirme özellikleri gibi) fonksiyonlara sahip çok uygulama var. Linux dünyasına girmiyorum bile . :) 

• Like 1

forjest, Bir saat önce yazdı:

Uygun fiyatlı olsa satın alacaz reis böyle kaldır yükle ne bileyim sürekli crack-patch arama işinden kurtuluruz programda otomatik güncellemeyi açınca kendi otomatik güncelliyor unutuyorsun bile programın olduğunu :) Ama işte sık güncellemeleri crackli-patchli kullanan adamlara zulüm

Ayrıca sadece kullanılan sitelerin algoritmalarını değiştirmeleri yüzünden değil @amd_turkey
tarayıcıların beta-dev sürümlerinde sıkıntısız çalışması içinde güncelleniyordur tıpkı ccleanerin güncellenmeyince tarayıcıların üst sürümlerini görmemesi gibi mesela bende chrome beta var bazı sitelerde sorun çıkardığı için kullanıyorum ccleaner algılamıyor bu tarayıcıyı fakat opera beta var sıkıntısız görüyor.Firefoxta betada oda aynı şekilde :) İDMde bu sebepten bile güncelleme alabiliyor.Video algoritmalarından çok bu yüzden alıyordur hatta diye düşünüyorum.

Edited by SoNKraL_

SoNKraL_, 7 dakika önce yazdı:

Ayrıca sadece kullanılan sitelerin algoritmalarını değiştirmeleri yüzünden değil @amd_turkey tarayıcıların beta-dev sürümlerinde sıkıntısız çalışması içinde güncelleniyordur tıpkı ccleanerin güncellenmeyince tarayıcıların üst sürümlerini görmemesi gibi mesela bende chrome beta var bazı sitelerde sorun çıkardığı için kullanıyorum ccleaner algılamıyor bu tarayıcıyı fakat opera beta var sıkıntısız görüyor.Firefoxta betada oda aynı şekilde :) İDMde bu sebepten bile güncelleme alabiliyor.Video algoritmalarından çok bu yüzden alıyordur hatta diye düşünüyorum.

bigi için teşekkürler öncelikle

Benim program indirdiği site zanndiyorum kurulu program üzeine de kuruyor, 2- 3 sürümdür idman güncellemedim mozilla harici kullanamıyorum kesinlikle

ve yarın en geç kaldırmadan üzerine yüklemeyi deneyeceğim bir de yanında ek program vermişlen (ayarları bskup&restore edebiliyorsunuz) DL klasörünü ayrıbir diskte tuttuğum

için safece dosya ayarlama kısmı yoruyordu. Site ismi: lrepack , denemek isteyen olur belki

PyIDM version 2020.10.11 |  Portable/Kurulumsuz

Bilgi: Video sitelerinden çözünürlük,ses vb.detayları ayrıştırarak indirme işlemleri yapabileceğiniz,video media indirme aracıdır çok fonksiyonlu diğerlerine gerek kalmadan tek başına kullanılabilecek ücretsiz bedava sunulan güzel bir uygulama Github'da bir makaleye bakarken tesadüfen denk geldim. :) 

Spoiler

Uygulama açıken,youtube'da bir video linkine tıklayınca alttaki seçtiğim video ekrana geldi. İndirmeye hemen hazır. FullHD seçimleride var. :) 

wDYbJn

• Like 3

iMyFone LockWiper 7.1.3.4 Final For Apple,IPhone,IOS Lock Uninstall!

80mb 7Z Katılımsız

Bilgi: Apple ürünlerinin IPhone,IPad,IPot ve icloud,kilitlenmiş şifresi unutulmuş cihazların kilitlerini açan ve açmayı vaad eden etkili bir uygulama. Detayları alta kısma hakkında ekran görüntüsü eklendi. Lisans gömüldü. Msi dosyasıdır çifttıkla kurulur.

Ekran Görüntüsü + Hakkında?

Spoiler

6tUFlM

Hakkında

iMyFone LockWiper , kilitli iPhone, iPad ve iPod Touch'ı "canlandırmaya" yardımcı olacaktır. Program, modern iOS sürümlerini destekler ve en son nesil modeller dahil tüm Apple cihazlarıyla çalışır. Yardımı sayesinde, hangi yöntemle korunursa korunsun, cihazın kilidini yalnızca birkaç dakika içinde açabilirsiniz. Temel olarak, iMyFone L LockWiper'ın yalnızca bir işlevi vardır, ancak çok yönlüdür ve tüm kilit durumlarında etkili olacağı garanti edilir.

Apple Kimliği parolanızı mı unuttunuz? Endişelenme!
Apple kimliği, Apple hizmetlerine erişmek için kullanılır. Ancak, Apple Kimliği parolanızı unutursanız, iPhone'umu Bul'u devre dışı bırakamaz, iPhone'unuzu silemez, App Store'dan uygulama indiremez ve daha fazlasını yapamazsınız. Neyse ki iMyFone LockWiper, Apple Kimliğini iPhone, iPad ve iPod'dan kaldırmanıza yardımcı olabilir. şifresiz dokunması kolay. DİKKAT! LockWiper, tüm iOS sürümleriyle uyumludur, ancak yalnızca etkinleştirilen cihazların kilidini açmayı destekler. Bu nedenle, LockWiper'ı kullanarak Apple Kimliğini kaldırmak için, cihazınızın önceden ayarlanmış olması gerekir ve ayarlarına erişebilirsiniz. 1. Aygıtınız iOS 11.4 veya sonraki bir sürümünü çalıştırıyorsa, Apple Kimliğinizin kilidini açmak için iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz gerekir.

Aygıtınız iOS 10.2-11.4'ü "Aygıtımı Bul" seçeneği ile çalıştırıyorsa, Apple Kimliğinizin kilidini veri kaybetmeden açabilirsiniz.

Kilitli iPhone mu? Sadece kilidini aç!
İPhone'da bir parola belirlemek, gizliliğimizi korumanın en iyi yollarından biridir. Peki ya şifrenizi girmekte sorun yaşıyorsanız? Endişelenme! iMyFone LockWiper, iPhone şifresini kolayca atlamanıza ve iPhone'unuza tam erişimi geri yüklemenize yardımcı olur. Bu profesyonel iPhone kilit açma aracı, 4 basamaklı / 6 basamaklı şifreyi, Yüz Kimliği, Dokunmatik Kimliği, özel sayısal kodu ve daha fazlasını destekler.

Arayüz dili: çok dilli / İngilizce
İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7

Güncellenme tarihi: 24 EKİM 2020

• Like 3
  • Thanks 1

2 hours ago, forjest said:

PyIDM version 2020.10.11 |  Portable/Kurulumsuz

Bilgi: Video sitelerinden çözünürlük,ses vb.detayları ayrıştırarak indirme işlemleri yapabileceğiniz,video media indirme aracıdır çok fonksiyonlu diğerlerine gerek kalmadan tek başına kullanılabilecek ücretsiz bedava sunulan güzel bir uygulama Github'da bir makaleye bakarken tesadüfen denk geldim. :) 

Hide contents

Uygulama açıken,youtube'da bir video linkine tıklayınca alttaki seçtiğim video ekrana geldi. İndirmeye hemen hazır. FullHD seçimleride var. :) 

wDYbJn

vidoe indirmek için her seferinde linki programa mı yapıştırıyoruz?

Shadowscape, 48 dakika önce yazdı:

vidoe indirmek için her seferinde linki programa mı yapıştırıyoruz?

Fazla deneme şansım olmadı sadece youtube'tan video açtım otomatik linki algılayıp adres satırına ekledi,formatlarını ve çözünürlüklerininde, detaylarını ekranda verdi geriye download butonuna tıklanarak istenen biçim ve formatta orn: mp4 720p video diyelim seçilip indirme işlemi yapmakta. veya video'nun sesi waw veya mp3 gibi. :) 

forjest, 23.10.2020 - 22:56 yazdı:

IDM 6.38 Build 8 Final Türkçe |  10MB 7z katılımsız

Bilgi: PureFlat tema,serial tanımlı ömürboyu güncelleme,lisans fake ekranları çıkmaz + güncelleme kontrolü yapmaz! Orijinal dosya edit.

İçeriği Görüntüle

GT8dZo

Advanced SystemCare Pro 14.02.154 Final Türkçe | 

20mb 7z katılımsız

Bilgi: Ömürboyu lisans,arka plan meşkuliyetleri ssd disk verimi düşüren vb. hizmet içerikleri + fazlalık dillerle beraber bu dosyaların tamamı arındırılmıştır. atak optimize lite çalışma! Tüm ayarlar yapılı gelir. (Disk birleştirme ssd diskler için deaktif gelir.) Yapay zeka moduda mevcuttur,yapılandırmalar manuel mod üzerinden tanımlanmıştır. Dileyen yapay zeka moduylada tarama işlemi yapar. Pro özelliklerinin tamamı açık. Windows üzerindeki tüm servisleri tarama yapar. (Defender,Update) gibi hizmetleride başlatabilir bundan dolayı manuel mod tercih edilmiştir. Daha evvel'den kapalı hizmetleriniz varsa eğer, yapayzeka ile tarama bu hizmetleri tetikleyebilir hatırlatma olarak bilgi geçeyim yinede. :) 

İçeriği Görüntüle

FBthQq

Güncellenme tarihi: 24 EKİM 2020 | İstek Üzerine!

Hocam zahmet olacak ama 2 programında güncel sürümlerini alırsak şahane olur bolca soran arkadaşım var eski sürüm atmak istemiyorum :) Elinize sağlık şimdiden

asil111, 39 dakika önce yazdı:

Yenmez yenmezde, hep diyorum... Hazır Canlı , online dersler revacda hacı Murat abimiz de bu uygulamar üzerindeki hakimiyetini bize öğretsede bizde yapsak. Adamın üstündeki yükü alsak oda rahatlasa bizde rahatlasak. Ne bileyim böyle en lazım olan 20 Program  üzerine nasıl yaptığıyla ilgili Video çekerse az bişey bizde kapmış oluruz. Nacizane 10-15 dk. lütfedip her sorumuza cevap yazıyor uzun uzun. Bu süreci böyle de değerlendirebiliriz  :) Teşekkürler. 

Katılımsız program yapımı temel bilgilere dayalı uzun bir video çekmiştim aslında buradan yurursen eğer aynı islemleri sende rahat yaparsın.Buna mukabil,forum içerisinde de,bir dünya bilgi belge dosya içerikleri mevcut sanal makineye Windows kurarak bu gibi işlemleri sanal makine üzerinden hazırlamak ve denemek islemleride kolaylastirmakta.ben ve bizim gibilerde farklı bir şey yapmiyoruz zaten.

Ben eskisi kadar belli başlı temel programlar dışında ugrasida göstermiyorum çünkü eskisi kadar pek tercih degil bu tarz uygulamalar.windows store vb.sekilde yaygın yurtdışı kaynakları Türkiye'de ki bu denli gereksinimleri büyük oranda günümüzde ihtiyaca büyük oranda cevap veren,bir yapıda olduğu aşikar.

Windows 10 ile beraber bu daha da farklı varyasyonlar da değişimlere ve tercih sekillerinede ayrıca yön vermiş oldu.Mobilize sistemlerinde katkisi yonelislerin bu kulvara geçmeside etki alanı bir bakıma tabiki.

Yayımlamış oldugumuz bilhassa lisans içerikli olan uygulamalar legal değil bunuda bilmek gerekli anlatım vb kapsama girmesi dahi yasal olmayan sınırlamalara takilmaktaki,genellikle video cekimlerimde linuxe açık kaynak içeriklere yer vermeye bakıyorum.Video ve kamera karşısında anlatma yeteneğim aslında hiç yok erdem olmak gerekirse eger ve heyecanlı bir yapım var fobbyde diyebilirim son zamanlarda anlatımlı sesli videolarimda birazda,birilerine inat yaptım da zorla yapmaya çalıştım diyebilirim. 🙂

Video linkini eklerim bir ara. Temel mantiklar aynı olsada uygulamaların hazirlanislari üzerindeki değişimler,biri diğerinden farklı şekilde olmasında işlemleri zorlastirdigi kadar da,anlatım şeklide belli bir formda olamamakta olsada tam ve eksik kalan detaylarida icermekle kalabilmekte buda dezavantaj bir durum maalesefki. 🙂

• Like 5
  • Thanks 1

AsFFp9

WDZ Software_ALLINONE v2.0 For EBA-TR For PC 32/64 Bit.

Katılımsız hepsi bir arada sosyal ağ bağlantıları uzaktan kontrol dosya paylaşımları görüntülü sesli görüşmeler vs.

PAKET İÇERİĞİ:

• WhatsApp for PC 2.2043.21
  • Discord 0.0.308
  • Zoom 5.4.1 (58698.1027)
Spoiler

rDIcM2

K-Lite Mega Codec Pack 15.8.7  Katılımsız | Bilinen Tüm dosya formatlarını tanıyacak şekilde kurulur.

Google Chrome 86.0.4240.183 Stable x64

Katılımsız | Hızlı internet tarayıcısı G-Chrome'un stable versiyonu sadece x64 bit windows.

Güncellenme tarihi: 4 KASIM 2020

• Like 6
  • Thanks 3

ilkeryasin, 22 dakika önce yazdı:

üstad , uygun bir zamanında güncel ince ayarlı yandex browser  hazırlayabilir misin ?

hocam yandex'in algoritması pek sağlıklı çalışmıyor illa chromium bazlı tarayıcı kullanmak istiyorsanız opera-edge gibi daha stabil daha hafif çalışanları tercih edebilirsiniz :) Sizi üzmücektir.Algoritmadan kastım tarayıcı değil yandex'in arama algoritması çok kötü arama sonuçlarınızda alakasız siteler çıkarıyorlar.Google gibi nokta atışı yapmıyor.

Edited by SoNKraL_
  • Like 1

SoNKraL_, 15 dakika önce yazdı:

hocam yandex'in algoritması pek sağlıklı çalışmıyor illa chromium bazlı tarayıcı kullanmak istiyorsanız opera-edge gibi daha stabil daha hafif çalışanları tercih edebilirsiniz :) Sizi üzmücektir.Algoritmadan kastım tarayıcı değil yandex'in arama algoritması çok kötü arama sonuçlarınızda alakasız siteler çıkarıyorlar.Google gibi nokta atışı yapmıyor.

teşekkür ederim , saygı duyarım .

kaandxxd, 2 saat önce yazdı:

Forjest hocam merhaba "Unlocker 1.9.2" isimli yazılımı da katılımsız yapar mısın teşekkür ederim.

Aynen hocam toolbardan arındırılmış görev çubuğunda gözükmesi engellenmiş bir sürüm efsane olur yıllardır güncelleme almıyor ama içindeki toolbar yüzünden sürekli virüs olarak algılanıyor ayda 1 2ayda 1 detaylı tarama yaptırdığımda bundan sıkıldım :)

• Like 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)