Jump to content

Recommended Posts

CEM0KA, Bir saat önce yazdı:

Çeviri yapan benim, yani ★ Aygün Yerdeniz ★ buradaki isimlendirme yanıltmasın,TNCTR'ye kaydolurken CAMOKA olarak kaydettirmiştim, sonra gerçek ismimi kullanmaya başladım.

[email protected]  ★ www.androiturk.blogspot.com.tr

NOT: Android uygulamaları çevirisi yapmaktayım, zaman zaman da proğram çevirileri ile devam yola...

Ellerinize sağlık değerli kardeşim. Dil çevisirisinin yanısıra, uygulama yapımcısıyla iletişime geçerek eklenmesini sağlamanız bile ayrıca güzel olmuş gerçektende. Saygılarımla

• Thanks 1

forjest, 11 saat önce yazdı:

Ellerinize sağlık değerli kardeşim. Dil çevisirisinin yanısıra, uygulama yapımcısıyla iletişime geçerek eklenmesini sağlamanız bile ayrıca güzel olmuş gerçektende. Saygılarımla

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Maalesef ki ücretli proğramlarda, dışarıdan dil çevirisini kabul etmiyorlar.

Sadece; ücretsiz proğram geliştiricileri dil çevirilerini kabul etmektedirler.

Daha önce; OpenShot, Shotcut, Moo0 Yeniden Boyutlandır Moo0 Video Converter ve Moo0 ailesinden çeşitli proğramlar vb. Türkçe dil çevirisini kazandırdım.

Ayrıca; Forumlarda: Gom Encoder, ACD See Video Stüdio, Hitpaw Toolkit, SMM Video Splitter, Video Converter Ultimate, Wondershare Data Recoverit  ve Repairit vb. Türkçe çevirilerini yaptım.

Şimdilik...

Edited by CEM0KA
  • Like 1

• Internet Download Manager 6.38.25 Final  Pure Flat temalı serial eklendi! Fake ve güncellemeler ömürboyu çıkmaz ileti vermez arındırıldı. Dil seçimi yapılandırma kullanıcıya bırakılmıştır.
  • µTorrentPro 3.5.5 Build 46010 Stable Final  Pro lisans içerir.Antivirüs içermez! torrent uygulamalarını rahat şekilde bu programla indirme işlemleri. Reklamsız hızlı atak pro lisanslı gelir TR.
  • UltraISO Premium Edition 9.7.6.3812 Final  Serial eklendi,Patchlenmiştir. windows iso dosyaları düzenleme,yazdırma vb. işlemler.
  • AOMEI Partition Assistant 9.2 Technician  Teknisyen sürümü lisanslı gelir. Disk klonlama ve yapılandırma silme,biçimlendirme vb. zengin işlemler yapabileceğiniz alanında en iyi uygulamalardan.
  • Daum PotPlayer 1.7.21.485 Stable Final 
    Please register to see this content.
     Reklamlar absorbe edilmiştir. Oynatma listesi açık tüm ses ve derinlik ayarları yapılır gelir. Video ve ses oynatıcısının en son sürümü.

Katılımsız kurulum | OS: Win32/64 Bit Şifre sorarsa : tnctr

Güncellenme tarihi: 10 Mayıs 2021

Ekran görüntüleri:

Spoiler

OGqq2Y.png

• Like 3
  • Thanks 1

forjest, 14 dakika önce yazdı:
  • Internet Download Manager 6.38.25 Final  Pure Flat temalı serial eklendi! Fake ve güncellemeler ömürboyu çıkmaz ileti vermez arındırıldı. Dil seçimi yapılandırma kullanıcıya bırakılmıştır.
  • µTorrentPro 3.5.5 Build 46010 Stable Final  Pro lisans içerir.Antivirüs içermez! torrent uygulamalarını rahat şekilde bu programla indirme işlemleri. Reklamsız hızlı atak pro lisanslı gelir TR.
  • UltraISO Premium Edition 9.7.6.3812 Final  Serial eklendi,Patchlenmiştir. windows iso dosyaları düzenleme,yazdırma vb. işlemler.
  • AOMEI Partition Assistant 9.2 Technician  Teknisyen sürümü lisanslı gelir. Disk klonlama ve yapılandırma silme,biçimlendirme vb. zengin işlemler yapabileceğiniz alanında en iyi uygulamalardan.
  • Daum PotPlayer 1.7.21.485 Stable Final 
     Reklamlar absorbe edilmiştir. Oynatma listesi açık tüm ses ve derinlik ayarları yapılır gelir. Video ve ses oynatıcısının en son sürümü.

Katılımsız kurulum | OS: Win32/64 Bit Şifre sorarsa : tnctr

Güncellenme tarihi: 10 Mayıs 2021

Ekran görüntüleri:

İçeriği Görüntüle

OGqq2Y.png

Bu idm her saniyede bir güncelleniyor galiba :) .Pot player iyi oynatıcı teşekkürler .

Shadowscape, 1 dakika önce yazdı:

Bu idm her saniyede bir güncelleniyor galiba :) .Pot player iyi oynatıcı teşekkürler .

IDM Ben hala en eski sürümü kullanıyorum, hepside yanı bana + gelen bir yanını görmedim. tabiki geliştirmeler yapılarak ekliyorlar elemanlar o ayrı konu. Genel kanım bu şekilde. :) 

IDM_Sürüm bilgileri + Kaynak: 

6.38 Yapı 25 sürümündeki yenilikler
(Çıkış: 10 Mayıs 2021)
Geliştirilmiş indirme motoru
Sabit hatalar

Daum pot player kullanmıyorum daha çok windows/linux sistemlerimde, VLC player daha mantıklı geliyor bana masaüstü çekimleri,video ve ses dosyalarını dönüştürme vb.işlemleri yaptığımdan sanıyorum daha fazla tercih nedeni. :) 

oMo, 5 dakika önce yazdı:

webroot antivirüs programfiles exe ve key.txt olarak masa üstüne kısayol atılarak yarı katılımsız yapılabilir.(internetsiz aktif olmuyor,cihaz bilgisi alıyor zannedersem.)

Utorrent .sfx ile programfiles klasör masa üstü kısayol olarak katılımsız yapıyordum, isteğe bağlı gerekli regedit eklenebilir.(kurulum yöntemi değişmemişse) özetle MSI benzeri zahmetli yöntemlere gerek yok.

İki programı da üreten aynı ekip gibi geliyor nedense.

PC de sadece 7-zip reshacker yüklü, özetle artık PC kullanmadığım için bulduğum yöntemler tamamen geçersiz de olabilir.

@forjest işin gücün rast gitsin.

Antivirüs uygulamalarını kullanmayalı uzun yıllar oldu. Shadow Defender uygulamasını tanıdıktan sonra sistemim her daim temiz ve gereksizlerden arındırılmış şekilde sıfır gibi kalıyor koruyor. Herşey ilk günki gibi.

Shadow Defender  indirme linki -> 

uTorrent çalışmam 7zipSFX ile paketledim değişimleri kolay olmakta. msi yapmaya gerek yok yapılırda farketmez boyut artar zaman önemli herkes için.

Geliştiricileri ile ilgili olarak malumatım yok her iki uygulama için sadece bireysel kulllanıcı olarak yıllardır kullanıyoruz. Ne varki utorrent programıda fena şekilde reklam,popup vb. eklemelerle free/ücretsiz versiyonuna ne varsa dolduru vermişler. yani pro hariç!, free yüklenirse eğer makine resmen boot zombisine çeviriyor. Gerekli arındırma işlemlerini yapıp ekliyorum amaç pro'da bunlara maruz kalmadan temiz şekilde meşkuliyetsiz olarak uygulamayı kullanmak. Gerçi muadili ,qbittorrent'de free olarak güzel.

Antivirüs olarak lazım olunca çevreme arkadaşlarıma Ascpro ultimate'i kuruyorum bitdefender motoruna sahip :) 

Ascpro ultimate indirme linki-> 

• Like 2
  • Thanks 1

VLC media player 3.0.14.0 Final Stable Multilanguage + Türkçe [32/64] Bit.

Katılımsız Upd 11 MAYIS 2021 | 32/64bit setuplar ekli uygun olanını kurar.

Spoiler

OmP5Jy.png

• Like 3
  • Thanks 1

Advanced SystemCare Professional 14.4.0.275 Final

TeamViewer 15.17.7.0 (Reklamsız Noadds!) Final

FileZilla 3.54.1 – Stable Final

Güncellenme tarihi: 13 MAYIS 2021 | Katılımsız kurulum Winall32/64bit.

• Like 3
  • Thanks 1

fth_zgr1965, 3 saat önce yazdı:

İyi bayramlar @forjest hocam. Bugün Spotify'ı kurdum fakat şarkılar çalmadı. Şu şekilde kalıyor bende. Saygılarımla ....

güncelliği çok geride kaldığı için çalmıyor kurulumda sorun yok hocam onu saldığı için ondan kaynaklı üstüne güncel sürüm kurarsanız problemsiz çalar fakat reklamlarda gelir yani reklam servislerini öyle bir noktaya getirdiki ne host ne güvenlik duvarından ip hiçbirşekilde engelleyemiyorsun engellemeye kalkarsan spotify kullanmanı engelliyor keşke macbook'umuz olsa orda bi eklenti var her sürümde iş görüyor adamlar 1.1 sürümünden belli kullanıyor

• Like 1

fth_zgr1965, 3 saat önce yazdı:

İyi bayramlar @forjest hocam. Bugün Spotify'ı kurdum fakat şarkılar çalmadı. Şu şekilde kalıyor bende. Saygılarımla ....

SoNKraL_, 15 dakika önce yazdı:

güncelliği çok geride kaldığı için çalmıyor kurulumda sorun yok hocam onu saldığı için ondan kaynaklı üstüne güncel sürüm kurarsanız problemsiz çalar fakat reklamlarda gelir yani reklam servislerini öyle bir noktaya getirdiki ne host ne güvenlik duvarından ip hiçbirşekilde engelleyemiyorsun engellemeye kalkarsan spotify kullanmanı engelliyor keşke macbook'umuz olsa orda bi eklenti var her sürümde iş görüyor adamlar 1.1 sürümünden belli kullanıyor

Adguard'ı yüklerseniz sıfır reklamsız sistem + spotify'de nasipleniyor tavsiyem şimdilik bu olur iyi bayramlar arkadaşlar. :) 

indirme linki: 

Premium / Katılımsız 

• Like 2

kadetti, 3 dakika önce yazdı:

Hocam ben uygulamayı webde tarayıcıda açıyorum, reklam ve benzeri gelmiyor.

Clementine kullanıyorum plugin'leri var reklamsız tüm radyo istasyonları vd. bir çok müzik kanallarına rahat şekilde bağlanıyorum Linux sistemlerden. Spotify'i bana kalırsa yer kaplaması ve reklam kovanına çevirmesi durumundan kaynaklı olarak sistemime kurmamayı özellikle son zamanlarda vaz geçirdi. gitgide daha da berbat bir hal aldı. Premium hesapları olanlar için sorun yok tabiki. Ne varki , "Free / ücretsiz" kullanıcının pc'sini, reklam zombisine çeviriyor şakır şakır reklam arka planda basıyor. Engellemelerde bir yere kadar. Gerçi _ adguard iyi bu konuda. Herşeyede bir program kurar olduk artık maalesef.  :) 

• Like 2

PC sürümü kasmayada başladı son formatımda yüklemedim kullanmak istersem webten giriyorum artık hem reklamdan hiçbir ayar yapmadan ıvır zıvır yapmadan tarayıcıdaki eklentiyle kurtulmuş oluyorum hemde pcyi kastırmıyor 10 numara sistem :D Free hesap kullananların yüklemek yerine tarayıcıdan kullanmalarını tavsiye ederim.

• Like 1

forjest, 3 saat önce yazdı:

Adguard'ı yüklerseniz sıfır reklamsız sistem + spotify'de nasipleniyor tavsiyem şimdilik bu olur iyi bayramlar arkadaşlar. :) 

indirme linki: 

Premium / Katılımsız 

Yükledim hocam fakat sonuç yine değişmedi. Dediğiniz gibi clementine player a şans vereceğim. İnşallah sabah dener tekrar bilgilendiririm sizi. Saygılarımla...

fth_zgr1965, 4 dakika önce yazdı:

Yükledim hocam fakat sonuç yine değişmedi. Dediğiniz gibi clementine player a şans vereceğim. İnşallah sabah dener tekrar bilgilendiririm sizi. Saygılarımla...

Spotify'i çok kullanan biri değilim ancak, değerli Arkadaşlarımızın üst mesajlardaki, önerileri çok uygun gibi Internet tarayıcısı üzerinden spotify anasayfasına girerek oturum açıp müzikleri dinlemek mantıklı. Uygulamasını kurmaktansa bir alternatif. Php,html kodlamalarıyla aslında, spotify'e özgü bir çalışma yapılırsa basit bir uygulama bazında mantıklı olabilirdi belki yapan arkadaş çıkarda bizde kullanırız. :) 

DeaqLe, 54 dakika önce yazdı:

Clementine Linux de kullanıyordum Bılmıyordum Windows Destegını Murat abi Tesekurler Artık Kurarım :)

Neredeyse tüm işletim sistemlerine destek veriyor. Windows Linux Mac dahil. Anasayfasından yüklemeler butonuna tıkladığımda hepsi belirdi destekleri vs. VLC Player yanında , Clementine müzik ve online radyo uygulamasını her zaman kullanırım. Rica ederim değerli kardeşim.

Spoiler

OvloUA.png

• Like 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)