Jump to content

Recommended Posts

Adobe Photoshop 2021 22.4.0.195  Final Multilanguage + Türkçe
indirme linki:  1.6 GB Zip Pass : tnctr | Katılımsız kurulum | W10x64bit.

Bilgi: Sistem gereksinimi windows 10 x64 bit mimariye sahip işletim sistemleri içindir. Varsayılan Dil Türkçe yüklenir.
İndirdiğiniz zip içeriğinde "Tıkla_KUR" dosyasından kurulumu yapabilirsiniz. Boşuna temp'e yazdırma yapmaması SSD'diskler düşünülerek vs.-> ve hızlı kurulum için, bu yöntem tercih edilmiştir. Not: (Öğrenci bir kardeşimizin ricası üzerine hazırlanmıştır!)

Desteklediği Sistemler:
Windows 10 version 1903 or later (version 1909 recommended); 64-bit.
Kaynak:

Please register to see this content.

Güncellenme tarihi: 14 MAYIS 2021

Ovl2eH.jpg

• Like 3

SoNKraL_, 14 saat önce yazdı:

PC sürümü kasmayada başladı son formatımda yüklemedim kullanmak istersem webten giriyorum artık hem reklamdan hiçbir ayar yapmadan ıvır zıvır yapmadan tarayıcıdaki eklentiyle kurtulmuş oluyorum hemde pcyi kastırmıyor 10 numara sistem :D Free hesap kullananların yüklemek yerine tarayıcıdan kullanmalarını tavsiye ederim.

Yükleyip kullanmak isterseniz bunu deneyin isterseniz, kasma yok reklam yok, taşınabilir olarak da kurulabiliyor.

Spotify 1.1.58.820

Edited by kadetti
  • Like 2

kadetti, 3 saat önce yazdı:

Yükleyip kullanmak isterseniz bunu deneyin isterseniz, kasma yok reklam yok, taşınabilir olarak da kurulabiliyor.

Spotify 1.1.58.820

Eyv hocam ben soğudum ya spotifyden o eski tadını alamıyorum.Youtube audio eklentisi kurdum müzik dinlicem zaman audio moduna geçiriyorum video oynamıyor sadece ses yükleniyor hem kasmıyor hem hızlı mis gibi üstelik spotifyde bazı şarkılar kafasına göre çalınmayacak duruma geliyor mesela Devran Çağlar-Elinden geleni şarkısı ile Şevval Sam - Ömrümüzün son demi bu şarkılar telifmi yiyor devamlı anlamıyorum en sevdiğim şarkılar çoğu zaman dinleyemiyorum youtubede böyle bir dert yok

• Like 4

SoNKraL_, Bir saat önce yazdı:

Eyv hocam ben soğudum ya spotifyden o eski tadını alamıyorum.Youtube audio eklentisi kurdum müzik dinlicem zaman audio moduna geçiriyorum video oynamıyor sadece ses yükleniyor hem kasmıyor hem hızlı mis gibi üstelik spotifyde bazı şarkılar kafasına göre çalınmayacak duruma geliyor mesela Devran Çağlar-Elinden geleni şarkısı ile Şevval Sam - Ömrümüzün son demi bu şarkılar telifmi yiyor devamlı anlamıyorum en sevdiğim şarkılar çoğu zaman dinleyemiyorum youtubede böyle bir dert yok

Şundan mı bahsediyorsun hocam ? 

fth_zgr1965, 20 dakika önce yazdı:

Şundan mı bahsediyorsun hocam ? 

Buda varda firefoxta verimli çalışmadı bende o yüzden farklı kullanıyorum

resim.png.5207eaf68214391c75d307a6a58e1d75.png

Kullandığım eklenti bu basıyorum youtube audio moduna geçiyor görüntü yüklenmiyor ses yükleniyor sadece

Edited by SoNKraL_

Adguard Premium 7.6.1.3583 Final Türkçe |  Trial reset içerir.

Güncellenme tarihi: 14 MAYIS 2021 | Katılımsız windows 32/64bit.

Hakkında? AdGuard, rahatsız edici reklamlardan, çevrimiçi izlemeden kurtulmanızın ve bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumanın en iyi yoludur. AdGuard ile daha güvenli, daha hızlı ve daha rahat bir şekilde internetin tadını çıkarın! Kaynak: 

+ Ekran görüntüsü:

Spoiler

OzxjXG.png

• Like 3

VirtualBox 6.1.22 Build 144080 With Extension Packs Final Multilanguage + Türkçe

Katılımsız OS:Win32/64 bit. Tam sessiz kurulur eklenti paketi ekli.

Spoiler

OzMXlY.png

Güncellenme tarihi: 15 MAYIS 2021

• Like 1

forjest, 8 dakika önce yazdı:

VirtualBox 6.1.22 Build 144080 With Extension Packs Final Multilanguage + Türkçe

Katılımsız OS:Win32/64 bit. Tam sessiz kurulur eklenti paketi ekli.

İçeriği Görüntüle

OzMXlY.png

Güncellenme tarihi: 15 MAYIS 2021

Vmware sanki dahamı peformanslı Vbox'a göre 

Shadowscape, 12 dakika önce yazdı:

Vmware sanki dahamı peformanslı Vbox'a göre 

İkiside aynı aslında. Biri paralı diğer Ücretsiz!>" (Vbox) açık kaynak!" ve tüm platformlara desteğiyle güzel bir seçim. Temel mantıkları sonuç olarak aynı ikiside işini yapıyormu yapıyor detaylarda farklılıklar olabilir.

Kendim her ikisinide kullanıyorum. "VMware workstation + Oragle Virtualbox" tek fark, Linux dağıtımları çalışmalarımda ve testlerimde Vbox'ı tercih ediyorum sanki bana atak ve seri geliyor. Bu tamamen alışma ve kullanma alışkanlıklarıyla ilgili diye düşünüyorum. Vmware pro uygulaması özellikleri geniş olması paralı olarak satılmasından sitelerine girip baktığımda o kadar çok farkllı içeriklere sahip ürünleri varki bizim kullandıklarımız genellikle temel olan işlemlere dayalı bireysel vs. bazda işlemler. komplike ve geniş şirket vb. bazda işlemler olmadığından her türlü bize uyar iki uygulamada bana farketmez her türlü kullanıyoruz işte. :D 

• Like 1
  • Haha 1

forjest, 24 dakika önce yazdı:

İkiside aynı aslında. Biri paralı diğer Ücretsiz!>" (Vbox) açık kaynak!" ve tüm platformlara desteğiyle güzel bir seçim. Temel mantıkları sonuç olarak aynı ikiside işini yapıyormu yapıyor detaylarda farklılıklar olabilir.

Kendim her ikisinide kullanıyorum. "VMware workstation + Oragle Virtualbox" tek fark, Linux dağıtımları çalışmalarımda ve testlerimde Vbox'ı tercih ediyorum sanki bana atak ve seri geliyor. Bu tamamen alışma ve kullanma alışkanlıklarıyla ilgili diye düşünüyorum. Vmware pro uygulaması özellikleri geniş olması paralı olarak satılmasından sitelerine girip baktığımda o kadar çok farkllı içeriklere sahip ürünleri varki bizim kullandıklarımız genellikle temel olan işlemlere dayalı bireysel vs. bazda işlemler. komplike ve geniş şirket vb. bazda işlemler olmadığından her türlü bize uyar iki uygulamada bana farketmez her türlü kullanıyoruz işte. :D 

senin işlemci daha iyi demekki forjest usta

Shadowscape, 45 dakika önce yazdı:

senin işlemci daha iyi demekki forjest usta

Bana göre çok bile yetiyor bana. Ancak, bir oyuncu için veya render'lama yapanlar için yetersiz olabilir. Uefi ile henüz tanışmadım, donanımlarla ilgili çok fazla bir beklentim yok nedeni ise, Linux hayli hayli yeterli geliyor bana. Windows kadar donanımsal gereksinimleri olmadan kullanılan bir çok yapı'ları söz konusu ondandırki keyifle kullanıyorum tabiki, SSD'li olan ana disk'e windows10,Dvdroom bölümündeki 500gb'lik disklere'de, linux işletim sistemlerini kullanıyorum Grub2 üzerinden boot ederek. :) 

Speccy uygulamasını kullanarak aldığım sistem bilgilerim:

Specyy'i indirmek için: 

Pro lisans ilaveli Türkçe çeviri yapıldı.

Oz6nUb.png

• Like 2
  • Thanks 2

Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013-2015-2019 Redistributable Package Final x86.x64_Upd2021.5.21

VMware Workstation 16 Pro 16.1.2.17966106 Final Lite_EN x64 

µTorrentPro 3.5.5 Build 46020 Stable Final Türkçe (x86x64)

K-Lite Mega Codec Pack 16.2.0

WinRAR 6.02 beta 1 EN [x86 - x64]

Spoiler

O2FF7o.png

Güncellenme tarihi: 21 MAYIS 2021 | Katılımsız kurulum | Zip pass: tnctr

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 1

StartIsBack AIO v2.9.13-2.1.2-1.7.6 For W10-81-8 x86_x64 Multilanguage + Türkçe

zip nopass Katılımsız Update 24 MAYIS 2021

Bilgi: Windows 10 , 8.1 ve 8 işletim sistemlerinde bulunmayan gerçeğe en yakın başlat menüsü uygulamasıdır. Sistemlere uygun olanını kurar. Menü ayarları ekran alıntısındaki gibi gelir. Sadece gerekli temeller bırakıldı.

Spoiler

Sistemim ingilizce olduğundan bu şekilde, sizde Türkçe olacaktır arkadaşlar :) 

OeZem8.png

• Like 3
  • Thanks 3

Movavi Video Editor Plus 21.3.0 Final Türkçe 
Advanced SystemCare Pro 14.4.0.277 Final Türkçe 
AIMP 4.70 Build 2251 Final Türkçe  

Güncellenme tarihi: 25 MAYIS 2021 | Katılımsız kurulum | Winall32/64bit. Tam sessiz kurulur.

Bilgi: AIMP WinAmp temalı gelir, ASCPro lite sürüm gereksizlerden arındırılmıştır ömürboyu lisanslı,Movavi video editor Render işlemi için gerekli olan OpenGL dosyasıda, setup'a entegre edilmiştir.

O31sl8.gif

• Like 5
  • Thanks 1

CCleaner 5.78.8558 Professional Final Türkçe 

Bilgi: Sistem bakım onarım hızlandırma uygulamasının son sürümü. Pro lisans eklendi.

Güncellenme tarihi: 25 MAYIS 2021

• Like 3
  • Thanks 2

SerkanBAYRAK, 5 saat önce yazdı:

Hocam easybcd indirdim rar şifresi istiyor sizin isminizi site ismini yazdım ama olmadı ben yeniyim burda biryerde kaçırmış olabilirim tekrar paylaşır mısın teşekkürler

ufak harf kullanarak, elle yazın şifre: tnctr

forjest, 56 dakika önce yazdı:

Avira Phantom VPN Pro 2.37.3.21018 Final Türkçe 

Zippass: tnctr Katılımsız Upd 28 Mayıs 2021

İçeriği Gizle

sayın üstadım win 10 ltsc sürümü kullanıyorum en son paylaştığın avira phantop vpn programı bağlanıyor diyor ama bağlanamamaktadır. bilgisayarımın bir ayarının kapalı olmasından mı kaynaklanıyor bilemiyorum ama durum böyle, bir öneriniz var mıdır?

forjest, 56 dakika önce yazdı:

Avira Phantom VPN Pro 2.37.3.21018 Final Türkçe 

Zippass: tnctr Katılımsız Upd 28 Mayıs 2021

İçeriği Gizle

sayın üstadım win 10 ltsc sürümü kullanıyorum en son paylaştığın avira phantop vpn programı bağlanıyor diyor ama bağlanamamaktadır. bilgisayarımın bir ayarının kapalı olmasından mı kaynaklanıyor bilemiyorum ama durum böyle, bir öneriniz var mıdır?

• Like 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)