Jump to content

Recommended Posts

HARBİKIZ, 29 dakika önce yazdı:

hocam sağol varol ama Avira vpn yine çalışmıyor.

Şimdi kurup baktım şakır şakır çalışıyor. Farklı bir sebepten dolayı çalışmıyor olabilir. Kalıntısız kaldırıp tekrar'dan denemek gerekli. Sizde sağ olun.

Ekran Alıntısı

Spoiler

kJGJeh.png

Alternatif olarak F-Scure VPN'i önerebilirim.

Please register to see this content.

Edited by forjest
  • Like 2

forjest, 20 dakika önce yazdı:

Şimdi kurup baktım şakır şakır çalışıyor. Farklı bir sebepten dolayı çalışmıyor olabilir. Kalıntısız kaldırıp tekrar'dan denemek gerekli. Sizde sağ olun.

Ekran Alıntısı

İçeriği Gizle

Alternatif olarak F-Scure VPN'i önerebilirim.

Fsecure de böyle çıkıyor, w11 sistemde.

image.png.64004e1887987c371d6103f6c7c1bfff.png

bozart, 21 dakika önce yazdı:

ustad çalişmalarınızda   Google Chrome x32-bit göremedim :(   x64bit destekli crome yapsanız

Tarayıcıların hızlı ve sürekli güncellemesi nedeniyle özellikle arşivime almamaktayım. Birde sanıyorum ms-edge ninde sistemlerde yer bulması tarayıcı arayışlarında da azalmalara neden oldu. Chrome'un bildiğim kadarıyla artık 32 bit sürümleri eski versiyonlarında olması gerekli çokda malumatım yok bu hususta. Chrome zaten otomatik kurulan bir yapıya sahip offline setuplarından kurulumlarda tıklandığında sisteme kurulmakta. Bir ara bakarız inş. yinede. :) 

• Like 1

AVG TuneUp 21.3 Build 3053

Sistem bakım onarım hızlandırma koruma vb.gelişmiş özelliklere sahip.

Greenshot 1.3.218.0

Ekran kaydetme resim düzenleme filigran ekleme vs.

EaseUS Data Recovery Wizard TE 14.4 Final

Sistemde silinmiş dosyaları en hızlı şekilde kurtarma geri alma.

AOMEI Backupper 6.6.1 Technician Plus

Sistem yedekleme geri yükleme dosya yedeklemelerinde etkili uygulama.

AOMEI Partition Assistant 9.4.1 Technician Final

Harddisk bölme kesme dilme kurtarma klonlama vb gelişmiş özellikler.

Internet Download Manager 6.39 Build 3 Final

Gelişmiş dosya indirme yöneticisinin son sürümü. (Fake ve güncellemeler kaldırıldı.) Yeni çalışmam.

uTorrent PRO 3.5.5.46096 Stable

Torrent sitelerinden oyun media dosya vb. indirme işlemlerini sağlar. Alanında en iyilerinden.

Güncellenme tarihi: 17 EKİM 2021 | Katılımsız winall 32/64 bit.

cuneyt78, 17.10.2021 - 13:38 yazdı:

idman bende fake serial hatsı verdi ama çalışıyor.

Yeniden ele alarak düzenlendi. İki farklı yöntem ve taktikle fake ve serial ekranlarını kaldırdım. Tekrar'dan indirebilirsiniz.

Edited by forjest
  • Like 3
  • Thanks 2

Reos, 4 dakika önce yazdı:

Internet Download Manager 6.39 Build 3 Final

Hocam Kuruldu diyor lakin kurulmuyor.

Sağ tıklayıp. _> "Yönetici olarak çalıştırın" Diğer nedenler: antivirüsler, defender, uac ve smartsreen süzgeçleri kapalı şekilde.

mustafakarasan, 31 dakika önce yazdı:

idm kurulum sıkıntılı.direk tıklayınca kurmuyor.yönetici olarak çalıştır deyince bir kuruyor bir kurmuyor.diyelim sistemde kurulu idm var üzerine kurunca kalıntıları silip kurmuyormu.ben kurulumda bu tarz sıkıntılar yaşadım

Herhangi bir uygulama eskisi varsa eğer sistemde yeniyi üzerine kurmak sağlıklı bir yol değildir. Hibit veya revo uninstaller kaldırıcı programlarla eski sürüm programları sistemden kaldırmak yeni kurulacak program için "katılımsız programlar" vs. sağlıklı kurulum şart. Her program olmasada geneli itibarıyla bu işlemleri yapmak evvelinde gerekli. Yapmıyorsanız eğer sıkıntı çıkabilir kurulumlarda.

• Like 1

slm hocam Shadow Defender 1.5.0.726 Multi_tr kullanıyorum win 11 de bilgisayar da bilgisayarkapatınca hersey oldugu gibi kalıyor işlem orneğin yenı klasor oluşturuyorum bilgisayarı kapatıp açınca yenı klasor oldugu gibi masaustunde  fakat bilgisayar yeniden başlatınca sorun olmuyor yeni kalosr oluşturuyorım yenıden başlatınca gozukmuyor hersey normal win7 win 10 da  sorun yok hocam eger varsa win11 için hatasız Shadow Defender   katılımsız paylaşabılırmısın

Edited by emirhanefe

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)