Jump to content

Recommended Posts

bozart, 3 saat önce yazdı:

ustad ingilizce kurdu bilginize :(  sanırım hatlar karıştı :) 

7zip ile setupı ekleyebilirsin istenirse eğer. Değişim mümkün diğer katılımsızlardan farklı olarak bu güzelliği var çalışmanın. :)

Shadowscape, 53 dakika önce yazdı:

Ayın 5inde kurdum hala 5 gün var diyor . 

image.png.4a1c157387ebae21304ce77d63de7ac5.png

Please register to see this content.

Avira vpn'i kullanıyorum bu programla ilgil çok bir malumatım yok. Ancak kaliteli bir vpn olduğu apaçık belli. Sorun olursa başlat programlardan trial reset çalıştırılabilir sıfırlar kendini tekrardan. :) 

• Like 1

PotPlayer 210929 Build 1.7.21555 Final Türkçe

Firefox 94.1 Stable x86x64 Türkçe

Microsoft Edge 95.0.1020.44 x86x64

Microsoft Office 2003-2010-2016
2003
2010
2016

karadurak üstadımızın çalışmaları arşive eklendi isteyen indirebilir.

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 1

forjest, 50 dakika önce yazdı:

7zip ile setupı ekleyebilirsin istenirse eğer. Değişim mümkün diğer katılımsızlardan farklı olarak bu güzelliği var çalışmanın. :)

Avira vpn'i kullanıyorum bu programla ilgil çok bir malumatım yok. Ancak kaliteli bir vpn olduğu apaçık belli. Sorun olursa başlat programlardan trial reset çalıştırılabilir sıfırlar kendini tekrardan. :) 

yok yanlış anladın forjest usta. Diğer ilgilenen arkadaşlar için paylaşmıştım : ) . Ben kurdum ben gün filan eksilmedi onu demek istedim . Benim için sıkıntı yok : ) istiyorsa 0 yazsın .D 

• Thanks 1

forjest, 3 saat önce yazdı:

biliyorum ustad  sadece  bilgilendirme amaçlı yazdım. :)

forjest, 22 saat önce yazdı:

StartIsBack AIO v3.0.5-2.9.16-2.1.2-1.7.6 For W11-10-81-8 x86_x64

Windows11/10/8.1-8 Başlat menüsü uygun olanını kurar.

jvs4azh.jpg

ustad win8 ve 10 için x32bit destegi yok bilginiz olsun..bilgilendireyim dedim ..ya gerçekten 32 bit destegi yok veya var da hata veriyor ustad :)

• Thanks 1

bozart, 39 dakika önce yazdı:

biliyorum ustad  sadece  bilgilendirme amaçlı yazdım. :)

ustad win8 ve 10 için x32bit destegi yok bilginiz olsun..bilgilendireyim dedim ..ya gerçekten 32 bit destegi yok veya var da hata veriyor ustad :)

Son versiyon çıkan setuplar 64 bit olabilir. Çalışmalarımda genel olarak 64bit sistem kullanıyorum. 32bit sistemler artık eskisi kadar program uyumlulukları kalmadı gibi birşey. Eski sürümlerde kalmak gerekli olabilir bu hususta malumatım yok tahmin.

Spoiler

Edited by forjest
  • Like 1

forjest, 21 saat önce yazdı:

AIMP 5.00 Build 2342

Üstadım bu katılımsız programları hangi program ile yapıyorsun sana zahmet bana da öner sitede bulduklarım çok eski yeni programlarla uymuyor 

SlmSnr, 48 dakika önce yazdı:

Üstadım bu katılımsız programları hangi program ile yapıyorsun sana zahmet bana da öner sitede bulduklarım çok eski yeni programlarla uymuyor 

Genel olarak katılımsız programları şimdilerde daha çok autoit script programını kullanarak yapan arkadaşlarımız mevcut. Ben eski yöntemi kullanıyorum 7zip sfx paketleme yöntemini. Uygulamanın setup'ı, birde parametresini bularak daha sonra paketliyorum. Pro uygulamaların yapımında işin rengi biraz değişiyor o zamanda farklı profesyonel uygulamalar aracılığıyla, katılımsız program hazırlama işlemi yapmaktayım. Bu iş biraz zaman araştırma ve denemelerle mümkün olacaktır. Keza bizlerde çoğumuz belki TNCTR aracılığıyla geçmişten  bugüne bu konuda uzman üstadlarımızı örnek alarak bilgiler ışığında kendimizi yetiştirdik. Çıtayı ileri taşımak için öncelikle tavsiyem winRAR ile katılımsız yapımlarıyla başlayın daha sonra 7zip sfx yöntemleri vd. yöntemleri yapmaya başlarsınız. Forumda ve nette bununla alakalı bir çok makale bilgi belge mevcut incelemeniz yeterli. Bu arada çalışmalarınızı virtualbox veya vmware üzerinde kurulmuş olan sanal sistemler üzerinde yaparsanız eğer, hazırladığınız çalışmaların farklarınıda görmüş olacaksınız genel olarak sanal makine üzerindeki windows sistemlerle testler işe yaramaktalar. Zaman bulursam eğer WinRAR ile katılımsız yapımını  ve diğer yöntemleri video ile anlatmaya çalışabilirim şu anda meşkul olduğum bazı konular var ileri bir zamanda inş. Saygılarımla.

• Like 4

Folder Marker 4.4.1 Final Multilanguage tr

Sağtık Klasör renklendirici tr dil desteği mevcut. Güncelleme yapmayınız iptal ediniz.

DAEMON Tools Pro 8.2.0.0708

Hakkında

Spoiler

DAEMON Tools Pro (Standard/Advanced), popüler ve çok kullanılan DAEMON Tools Lite'un özellikleri gelişmiş bir versiyonudur. Program ile disk imajları görüntüleme, çıkartma, diske yazma, oluşturma, düzenleme, sıkıştırma, şifreleme, bölme, farklı imaj formatlarına çevirme ve sanal sürücüye mount etme gibi birçok işlemi sunduğu gelişmiş seçeneklerle yapablirsiniz.

TeamViewer 15.23.9.0  (Reklamsız Noadds!) tr
Uzaktan bilgisayarlar arası bağlantı kurma dosya paylaşımı yönetim.

AnyDesk 6.3.5 Final tr 

Uzaktan bilgisayarlar arası bağlantı kurma dosya paylaşımı yönetim.

Edited by forjest
  • Like 2
  • Thanks 1

forjest, 4 saat önce yazdı:

Genel olarak katılımsız programları şimdilerde daha çok autoit script programını kullanarak yapan arkadaşlarımız mevcut. Ben eski yöntemi kullanıyorum 7zip sfx paketleme yöntemini. Uygulamanın setup'ı, birde parametresini bularak daha sonra paketliyorum. Pro uygulamaların yapımında işin rengi biraz değişiyor o zamanda farklı profesyonel uygulamalar aracılığıyla, katılımsız program hazırlama işlemi yapmaktayım. Bu iş biraz zaman araştırma ve denemelerle mümkün olacaktır. Keza bizlerde çoğumuz belki TNCTR aracılığıyla geçmişten  bugüne bu konuda uzman üstadlarımızı örnek alarak bilgiler ışığında kendimizi yetiştirdik. Çıtayı ileri taşımak için öncelikle tavsiyem winRAR ile katılımsız yapımlarıyla başlayın daha sonra 7zip sfx yöntemleri vd. yöntemleri yapmaya başlarsınız. Forumda ve nette bununla alakalı bir çok makale bilgi belge mevcut incelemeniz yeterli. Bu arada çalışmalarınızı virtualbox veya vmware üzerinde kurulmuş olan sanal sistemler üzerinde yaparsanız eğer, hazırladığınız çalışmaların farklarınıda görmüş olacaksınız genel olarak sanal makine üzerindeki windows sistemlerle testler işe yaramaktalar. Zaman bulursam eğer WinRAR ile katılımsız yapımını  ve diğer yöntemleri video ile anlatmaya çalışabilirim şu anda meşkul olduğum bazı konular var ileri bir zamanda inş. Saygılarımla.

Çok teşekkür ediyorum hocam elinize sağlık güzel açıklamışsınız

• Thanks 1

VMware Workstation 16 Pro 16.2.1.18811642 Final Lite x64
 İşletim sistemleri sanal olarak kurulum.

Windows 11 Manager 1.0.2 x86x64
Windows11 yapılandırma aracı.

Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013-2015-2019-2022 Redistributable Package Final x86.x64_Upd2021.11.11 (x86x64)
 Kurarken eskileri kaldırır. 32-64 bit setupları içerir

QTranslate 6.9.0 tr (x86x64)
 Dil çeviri uygulaması bir çok arama motoruyla beraber çalışmaktadır. Doğruluk oranı yüksek çeviriler yapabilmekte.

WinRAR 6.10 Beta 1  TR

Dosya arşivleme sıkıştırma,paketleme zip,rar.

Katılımsız | 11 Kasım 2021 | Winall32/64bit.

Edited by forjest
  • Like 3
  • Thanks 4

Adobe Photoshop 2022 23.0.1.68 Final Multilanguage + Türkçe
Gelişmiş resim düzenleyicisi Adobe_photoshop uygulamasının son versiyonu. Zip şifresi: tnctr | Zipten çıkan "Tıklakur.cmd" dosyasını yönetici olarak çalıştırarak kurunuz. Temp dizinine boşuna kopyalama yapmaması için direkt hızlı kurulum yapar paketleme yapılmadı büyük dosya olması nedeniyle.

AdGuard 7.7.2 (7.7.3733.0) Multilanguage + Türkçe
 Internet'de güvenli ve reklamsız temiz gezinti için alanında en iyi programlardan Adguard'ın son sürümü. Trial resetleme içerir. Süre sınırı dolunca trial reset'i çalıştırmak yeterli.

Spotify 1.1.72.439 [Reklamsız Satın al uyarısı kaldırıldı!] Online müzik player.

Yeni arayüz 

Spotify 1.1.58.820 -> Eski arayüz 

Wise Care Pro 365 6.1.2.596
Temizlik bakım onarım hızlandırma Pro sürüm

Ant Download Manager 2.4.3 

IDMan alternatifi en iyi indirme yöneticisi.

Katılımsız kurulum | Update: 13 Kasım 2021

Edited by forjest
  • Like 3
  • Thanks 6

Format Factory 5.9.0.0 – Media Converter x64
video ses media dönüştürücüsü.

Wise Care 365 Pro 6.1.2 Build 597
 Bakım onarım hızlandırma. 

StartIsBack AIO v3.0.6-2.9.16-2.1.2-1.7.6 For W11-10-81-8 x86_x64
W11,10,8.1-8 başlat menüsü uygun olanı kurar.

CCleaner 5.87.9306 Professional
Sistem bakım onarım hızlandırma.

Advanced SystemCare Ultimate 14.6.0.221
Antivirüs koruma bakım performans temizlik vs.

WinRAR 6.10 Beta 2 TR
 Zip,rar arşivleme.

Glary Utilities Pro 5.176.0.204 TR

Bakım onarım hızlandırma.

Update: 17 Kasım 2021

Edited by forjest
  • Like 6
  • Thanks 3

Adobe Photoshop 2022 23.0.2.101 Çoklu dil + Türkçe
Gelişmiş resim düzenleyicisinin son sürümü.

MiniTool Partition Wizard Technician 12.6.0
 Hardisk bölümleme,silme,ayırma vs.

Bandicam 5.3.2.1889 
 Gelişmiş ekran video kaydı oyun vs.

StartIsBack AIO v3.1-2.9.16-2.1.2-1.7.6 For W11-10-81-8 x86_x64 
 Windows başlat menüsü.

SketchUp Pro 2021 Final

3D Modelleme ve gelişmiş pro çizim uygulamasıdır. (İstek üzerine hazırlanmıştır!)

MiniTool Partition Wizard 12.6.0 Free
 Harddisk bölümleme silme,ayırma vd.

VirtualBox 6.1.30 Build 148432 With Extension Packs

Sanal işletim sistemleri kurma uygulaması.

Katılımsız Windows 32/64bit. Update: 23 Kasım 2021

Edited by forjest
  • Like 5
  • Thanks 3

mustafakarasan, 2 saat önce yazdı:

MiniTool Partition Wizard 12.6.0 free mi pro falanmı

Free ücretsiz uygulamadır. Temel disk işlemlerini yapmada herhangi bir sınırlama diğerleri gibi koymamakta. İleri seviye disk işlemleri için işinizi görmeyebilir yanlız. Disk bölme, silme , taşıma vb. işlemler için güzel program kendimde Free olanını kullanıyorum. :) 

• Like 1
  • Thanks 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)