Jump to content

Recommended Posts

forjest, 12 saat önce yazdı:

MiniTool Partition Wizard 12.5.0 (Harddiskleri biçimlendirme,bölümleme,birleştirme,klonlama vb. geniş özellikler.)

Please register to see this content.
 Katılımsız win32/64bit.

Güncellenme tarihi: 6 Temmuz 2021

bu free dosyamı. yoksa lisanslıyormu

mustafakarasan Free / Ücretsiz olan sürümüdür. Zaten reklamsız vb bakımdan paralı disk bölümleme uygulamalarının içerisinde, en iyilerinden. Ücretsiz olmasına karşın temel disk bölümleme vb işlemleri layıki ile yerine getirmekte. Paralı sürümde bir kaç özellik açık geliyor sadece belki tam manasıyla kullanacak olan için iyi bir tercih olabilir elbette. Ancak free bana göre normal kullanıcılar için yeterli seviyede değerli kardeşim. Kurup kurmamak kullanıp kullanmamak sizin tercihiniz. Ben sadece winrar sfx ile paketleyip iş görsün diye hızlı şekilde ekledim. :) 

• Thanks 1

forjest, 30 dakika önce yazdı:

mustafakarasan Free / Ücretsiz olan sürümüdür. Zaten reklamsız vb bakımdan paralı disk bölümleme uygulamalarının içerisinde, en iyilerinden. Ücretsiz olmasına karşın temel disk bölümleme vb işlemleri layıki ile yerine getirmekte. Paralı sürümde bir kaç özellik açık geliyor sadece belki tam manasıyla kullanacak olan için iyi bir tercih olabilir elbette. Ancak free bana göre normal kullanıcılar için yeterli seviyede değerli kardeşim. Kurup kurmamak kullanıp kullanmamak sizin tercihiniz. Ben sadece winrar sfx ile paketleyip iş görsün diye hızlı şekilde ekledim. :) 

teşekkür ediyorum ilginiz için elinize kolunuza sağlık diyorum.ben dedim acaba bendemi lisanslamıyor gibi düşündüm oyüzden sordum

• Like 1

KHEDIRA, 36 dakika önce yazdı:

Videoredo programını katılımsız hazırlamanız mümkün mü hocam ?

Movavi video editor daha kullanışlı ve pratik bu bakımdan bu programı tavsiye ederim arşivimde mevcut. Tavsiye ediyorum. -> 

Paint 4.2.17 Build 7858 Türkçe

Flash-AIO (Java.SilverLight.AdobeAIR x86x64 Bit.)
Update: Adobe AIR 33.1.1.533

Güncellenme tarihi: 8 Temmuz 2021  | Katılımsız winall32/64bit.

• Like 3
  • Thanks 2

Ashampoo WinOptimizer 19.00.13 Final Türkçe  (İstek üzerine!)

Katılımsız yönetici olarak kurunuz!

Spoiler

u23ZU.png

Ne iş e yarar? -> Komple sistem bakım onarım hızlandırma oyun ve bilgisayarı güçlendirme modları vs..

Güncelleme tarihi: 14 Temmuz 2021

Edited by forjest
  • Like 3
  • Thanks 3

Internet Download Manager 6.39 Build 1 Final Türkçe 

Bilgi: Orijinal dosya edit | Ömür boyu Lisanslı! | Güncellemeler ve lisans dondurulmuştur.

xkZBo.png

Güncelleme tarihi: 15 Temmuz 2021 | Katılımsız OS: Winall 32/64 bit.

• Like 6
  • Thanks 3

lamont, 40 dakika önce yazdı:

@forjest Nero Lazım Lite Sağlam Katılımsız Nettekiler Hata Veriyor Hazırlayabilirmisin

Amaç sadece dvd cd yazdırmaksa eğer ashampoo 6 mb'lık lite sürümünü indirip kullanın. Nero sürümlerine göre bence daha mantıklı. -> 

• Like 2

forjest, 3 saat önce yazdı:

Amaç sadece dvd cd yazdırmaksa eğer ashampoo 6 mb'lık lite sürümünü indirip kullanın. Nero sürümlerine göre bence daha mantıklı. -> 

ashampoo  Hiç Denmedim DVD Yazmak İçin 

lamont, 12 dakika önce yazdı:

ashampoo  Hiç Denmedim DVD Yazmak İçin 

Nero şimdilerde ashampoo kadar tercih edilen bir uygulama değil. Nero ve Ashampoo'nun uygulamalarının şimdiki sürümleri neredeyse 1GB ve 500 mb'lara varan boyutlara kadar geldi. Kurulumdan sonraki kapladıkları alanlarda söz konusu olunca (Ufak boyutlu ssd diskler düşünüldüğünde) dezavantaj. Lite ve ufak boyutlu çalışmalar temel gereksinimleri karşıladıktan sonra gerisi sadece teferruhat. Üste eklediğim linkten indirip kurun deneyin dvd cd yazdırma işlemlerinizi, rahat şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca günümüzde artık dvd-cd yazdırma işlemleri eskisi kadar tercih edilmemekte ki, usbdiskler ssd vd.'leri bu işleri daha rahat ve hızlı şekilde yapabilmekte olduklarınıda hepimiz aşağı yukarı bilmekteyiz. Buralardan bakınca artık bu yöntemlerin eski ve kullanışsız olduğunuda anlayabiliyoruz bir bakıma. Mecbur kalınmadıkça dvd cd kullanımı artık son aşamalarda kullanılabilecek işlemler gibi bu bilgileride bu vesileyle eklemiş olalım. :) 

• Like 1

Internet download manager  6.39 Build 2 Final Türkçe  En çok tercih edilen dosya indirme aracıdır.

" Ömürboyu lisans! | Güncelleme ve lisans fake ekranları çıkmaz |  Crack patch içermez. "

o20ey6s.png

Power ISO 8.0 Final Türkçe 

ISO derleme yazdırma editleme vb gelişmiş özelliklere sahip alanında en iyi iso derleyicisi.

Güncellenme tarihi: 17 Temmuz 2021

Edited by forjest
  • Thanks 6

• Revo Uninstaller Pro 4.4.8  Serial ekler!
  • Wise Care 365 Pro 5.8.1 Build 575   Serial ekler!
  • Team viewer 15.19.5.0 Final  Reklamlar kaldırıldı!
  • F-Secure Freedom VPN 2.42.736 
     Trial reset ekli (Engelli sitelere giriş vpn uygulaması)

Güncellenme tarihi: 19 Temmuz 2021 | Katılımsız Türkçe Winall-> 32/64 bit.

Edited by forjest
  • Like 2
  • Thanks 4

besiktasjk87, 4 saat önce yazdı:

sevgili @forjest hocam rica etsem pdf formatlarında düzenleme yapabileceğimiz , adobe acrobat pro dc 2021 son sürüm katılımsız hazırlama imkanın var mı acaba ?

Uygulamanın normal boyutu ve kurulum sonundaki pc'de kapladığı gb boyutu nedeniyle özellikle bu tarz programları ne kullanırım ne de hazırlarım. Genel olarak hazırladıklarım hafif boyutlarda ve işlevselliği yüksek olan uygulamaları hedef almaktayım. Benim önerim Pdf xchange editör plus programını kullanmanız olacaktır. Bir çok fonksiyonu kendi bünyesinde barındırmakta ayrıca converter'ler ve düzenleme araçları bünyesinde mevcut memnun kalacağınızı düşünüyorum. Güncel sürümü çıktımı fikrim yok varsa eklerim bir ara. Arşivimde olan alttaki linkten indirebilirsiniz eğer isterseniz. -> 

56mb pdfxchange plus editör türkçe dil varsayılan gelir. Saygılarımla.

• Thanks 1

• forjest changed the title to Katılımsız Program Arşivim 2024 (forjest)