Jump to content

Satın Alınan Windows 10 Sürümlerini Mağzada Görmek

MrRush
 Share

Recommended Posts

Windows 10 ile mağzaya giriş yaptığınızda sisteminizde tanıtılan Windows 10 sürümlerini görebilirsiniz.

Bende windows 8.1 den yükseltme yaptığım win10 Pro sürümü ve KMS Etkinleştirme ile  win10 Enterprise 2016 Ltsc sürümü görünüyor.

Sizde sahip olduğunuz sürümleri Mağzadan görebilirsiniz .

Mağza/Kitaplığım/Tüm sahip olunanlar yolundan.

sshot-1.thumb.png.6381b386997e76e653faa46a32e9d8f0.pngsshot-2.thumb.png.69591eb8d4157f9e1eecee5140d94063.png

Edited by DJ_Rush
  • Like 1

DJ_Rush, 37 dakika önce yazdı:

Windows 10 ile mağzaya giriş yaptığınızda sisteminizde tanıtılan Windows 10 sürümlerini görebilirsiniz.

Bende windows 8.1 den yükseltme yaptığım win10 Pro sürümü ve Dijital Aktivasyon yaptığım win10 Ltsc sürümü görünüyor.

ltsc ye nasıl dijital aktivasyon yaptınız kms38 (2038 e kadar olan aktivasyon mu?

hadibeolsun, 6 dakika önce yazdı:

@DJ_Rush  Store Eklentisine tıkladığımda açılan pencerede Windows 10 LTSC sürümünü göremedim. Varsa yoksa uygulamalar mevcut.

Ugulamalarım kısmından görünmesi gerekir.

efe34, 3 dakika önce yazdı:

ltsc ye nasıl dijital aktivasyon yaptınız kms38 (2038 e kadar olan aktivasyon mu?

@mephistooo2

Ustanın aracını kullanarak. Dijital Aktivasyon yapmıştım. Kms değil.

Edited by DJ_Rush

DJ_Rush, 38 dakika önce yazdı:

Ugulamalarım kısmından göünmesi gerekir.

@mephistooo2

Ustanın aracını kullanarak. Dijital Aktivasyon yapmıştım. Kms değil.

LTSC ye dijital  yapılamaz: aktivasyonu kontrol edin 2038e kadardır o

Edited by efe34

@DJ_Rush hocam Ana makinadayım şu an tüm sürümleri zamanında denedim dijital aktive ettim, LTSC yi de KMS38 ile

fakat store da sadece enterprise görünüyor:

Hatta çok önceleri dijital aktivasyon çıkmadan Workstationu değişik bir yöntemle dijital aktive etmiştim: şimdi store a baktım sadece şu an kullandığım enterprise bir de laptopun w10 pro su görünüyor?

Herhangi bir sürümü yüklediğmde bu sisteme (Enterprise bile ki : key girmek gerekir yazar forumlarda) sistem internete bağlanınca aktivasyon gerçekleşiyor: mağazada hiç biri yok

edit: laptop da da tüm sürümler dijital lisanslandı şu an pro 1809 yüklü : pro görünüyor

Edited by efe34

efe34, 5 saat önce yazdı:

@DJ_Rush hocam Ana makinadayım şu an tüm sürümleri zamanında denedim dijital aktive ettim, LTSC yi de KMS38 ile

fakat store da sadece enterprise görünüyor:

Hatta çok önceleri dijital aktivasyon çıkmadan Workstationu değişik bir yöntemle dijital aktive etmiştim: şimdi store a baktım sadece şu an kullandığım enterprise bir de laptopun w10 pro su görünüyor?

Herhangi bir sürümü yüklediğmde bu sisteme (Enterprise bile ki : key girmek gerekir yazar forumlarda) sistem internete bağlanınca aktivasyon gerçekleşiyor: mağazada hiç biri yok

edit: laptop da da tüm sürümler dijital lisanslandı şu an pro 1809 yüklü : pro görünüyor

Evet Mağzada Enterprise 2016 olarak geçiyor. Ltsc olarak yazmıyor.

Şimdi bu yedeğimi geri yükleyip etkinleştirme durumuna bakacağım, doğrusu bende merak ettim. Çünkü Kms pek kullanmam da ondan.

Edit:  Dijital Aktivasyon Windows 10 LTSC 2019 by mephistooo2  kullanılan yöntem. Bu KMS olmalı. Ben ise Dijital olduğunu düşünmüştüm ve incelememiştim.

Please register to see this content.

Edited by DJ_Rush

DJ_Rush, 2 saat önce yazdı:

Evet Mağzada Enterprise 2016 olarak geçiyor. Ltsc olarak yazmıyor.

Şimdi bu yedeğimi geri yükleyip etkinleştirme durumuna bakacağım, doğrusu bende merak ettim. Çünkü Kms pek kullanmam da ondan.

Edit:  Dijital Aktivasyon Windows 10 LTSC 2019 by mephistooo2  kullanılan yöntem. Bu KMS olmalı. Ben ise Dijital olduğunu düşünmüştüm ve incelememiştim.

Please register to see this content.

Ltsc icin en iyi belki tek yontem kms38.. s1ave77 buldu sanirim ilk. 

20 yil yada 2038 e kadar aktive ediyor. 2018 de kullandim en son

mephistooo2, 5 saat önce yazdı:

Bu yöntemi kullanmayın, KMS Suite menüsünden LTSB/C desteği direkt var.

Bu uygulama ilk çıktığında kullanmıştım. Dijital de yazınca aklımda böyle kalmış.