Jump to content
TNC-TR

DJ_Rush

Üye
 • Content count

  2413
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

DJ_Rush last won the day on January 7

DJ_Rush had the most liked content!

Community Reputation

1024 Excellent

3 Followers

About DJ_Rush

 • Rank
  TnC Platinium

Profile Information

 • Male
 • DJ'lik,Müzik,İşletim sistemleri...

Recent Profile Visitors

5241 profile views
 1. Gtx 1070 Bilgisayar Kapanma Sorunu

  Köprülerde mi ısınma oluyor nedir...
 2. Konuda anlatılana göre adımları takip et. Vw ile hazır kurulu sanal sistemi mount ettiğinde imaj alamıyorsun, denedim daha önce.
 3. https://www.tnctr.com/topic/217338-vmvare-player-ile-güncel-windows-8-hazırlama/
 4. Gtx 1070 Bilgisayar Kapanma Sorunu

  Eski bios 1.9 sürümü yükleyip sorunu çözenler olmuş. Benim de aklıma gelen ilk bios sorunu olduğu.
 5. UEFİ sistemlerde Boot Logo değişimi için aşağıdaki programı kullanabilirsiniz. HackBGRT-1.5.0.zip Zip dosyasını klasöre çıkarın ve C:\ bölümüne taşıyın. İşleme başlamadan önce SecureBoot Bios ayarlarından kapatılmalı(OtherOS). "setup.exe" dosyasını çalıştırın, UAC izin isterse "Evet" cevabını verin. Yazılım çalıştıktan sonra I harfine basın. "config" adında bir döküman açılacak. Burada logonun konumunu ve boyutunu belirleyen bazı kodlar mevcut. Kendinize göre düzenleyebilirsiniz, biz default haliyle kullanacağız. İşiniz bittikten sonra dökümanı kapatın. Döküman kapandıktan sonra Paint otomatik olarak açılacak. Boot logosu olarak kullanacağınız görseli Paint'te açın. Ben Nvidia logosu kullanacağım. Paint'te Farklı Kaydet butonunu kullanarak görseli "splash" ismi ile klasöre 24 bit BMP olarak kaydedin. Paint kapanmadıysa kapatın. "HackBGRT is now installed." yazısını görüyorsanız işlem tamamlanmış demektir. Sonuç: Eski Logoya Geri Dönme "setup.exe"den yazılımı tekrar açın. D harfine basın. "has been redtored." yazısını gördüğünüzde, boot logonuz artık eski halini alacak. Dilerseniz yazılımı tekrar çalıştırıp R harfine basarak kalıntıları komple kaldırabilirsiniz. Alıntıdır... Kendi Sistemimden bir görüntü: Not: Resim boyutları önemli değil, full ekran kullanabilirsiniz. Küçük logolarda 500x400 gibi olanların kenarları siyah olmalı yoksa hoş olmuyor. Boot Logo bulabileceğiniz bir site: https://inhdw.com/brand-and-logo-in-hd-wallpaper/
 6. Windows 10 Soru Ve Cevaplar

  Ctrl+Win+C bu siyah beyaz görünüm yeni bir özellik mi? Şimdi farkettim de...
 7. Windows 8 & Office 2013 Skype Ile Etkinleştirme

  Keyi oraya değil de videoda bahsedilen uygulamaya girilecek.
 8. Windows 8 & Office 2013 Skype Ile Etkinleştirme

  Skype ile etkinleştirme yapamayanlar WebAct by Ratiborus uygulamasını kullansın. Açmadan önce DNS adresininizi Yandex olarak değiştirin. http://www.solidfiles.com/v/jedadLGR7LgDD
 9. Windows 8 & Office 2013 Skype Ile Etkinleştirme

  Burada ki videodan faydalanabilirsin. Office 2016 Pro Plus Volume License MAK Key: Office 2016 Standard Volume License MAK Keys: Office 2016 Project STD Volume License MAK Keys: Office 2016 Visio Pro Phone Activation Retail Key: Office 2016 Project Pro Phone Activation Retail Key: Office 2016 Access Phone Activation Retail Key: Office 2016 Outlook Phone Activation Retail Key: Office 2016 Word Phone Activation Retail Key:
 10. Yeni Bilgisayarda Recorvery Silmek

  Boot sorunu hiç yaşamadım. Bire bir her bölümü yükler. Boot sorunu tüm gizli bölümleri yedeklemediğin için olmuştur.
 11. Yeni Bilgisayarda Recorvery Silmek

  Bütün bölümleri aynı anda klonlarsan tabii ki yedekliyor. Sistemin yüklü olduğu bölümün tamamının partitionlarını işaretlemelisin .
 12. Yeni Bilgisayarda Recorvery Silmek

  Son başarılı bulduğum programlar arasından R-Drive Image var. Tavsiye ederim. Hem Windows hem de macOS yedeklerimi oluşturabiliyorum BootCd ile. SergeiStrelec winpe içerisinde bulmuştum bu aracı. Denemeler sonucu başarı ile sonuçlandı.
 13. Yeni Bilgisayarda Recorvery Silmek

  Sıfırlama ile Recovery farklı şeyler. Recovery içeren sistem kurulur. Biraz zahmetli. 3.parti uygulamalar da kullanılabilir. Kurtarma bölümü, başlangıç onarma, sistem geri yükleme komut ile sistem onarma gibi araçları barındır. Recovery sağlam olan sistemlerde fabrika sürümüne dönülür.
 14. Yeni Bilgisayarda Recorvery Silmek

  Kopyalama ile olmaz bire bir klonlaman gerekliydi. Neyse zaten bir sürü gereksiz uygulama vardır içinde, pek kullanacağını sanmam.
 15. Yeni Bilgisayarda Recorvery Silmek

  Tüm diski clonlasaydın iyi olurdu. Daha sonra istediğini yap.
×