DJ_Rush

Üye
 • Content count

  2221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

DJ_Rush last won the day on July 31 2016

DJ_Rush had the most liked content!

Community Reputation

908 Excellent

2 Followers

About DJ_Rush

 • Rank
  TnC Platinium

Profile Information

 • Male
 • DJ'lik,Müzik,İşletim sistemleri...

Recent Profile Visitors

4227 profile views
 1. Reklam linki konu Çöpe. Kardeş başkasının emeği ile para mı kazanıyon reklamlardan?
 2. Günlük için yeterlidir. İhtiyaca göre yanına bir tane de fat32 formatlı bir taşınabilir depolama oldumu tamam.
 3. Dism++ ile kolayca güncelleme entegre edebilir ve bileşen silebilirsin. Install. esd dosyasını Install.wim dosyasına dönüştür. Program içerisinde dönüştürme araçları mevcut. Daha sonra Install.wim dosyasını mount et ve düzenlemeye başla. Programın son sürümünü indir ve güncellemeleri kontrol et.
 4. 1.) Bu sisteme Monitör eklenecek. AOC 19.5" E2070SWN 5 ms VGA MONİTÖR 354 TL http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-195-e2070swn-genis-ekran-led-monitor.html https://www.itopya.com/Vesta-V2-Pentium-G4560-MSI-GTX1050Ti-OC-4GB-8GB-DDR4-Ram-120GB-SSD-1TB-Disk-Gaming-Bilgisayar/ Sistem 2081 TL 2.) Monitörsüz sistem: https://www.itopya.com/Kronos-ZT1060-Mini-i3-7100-Zotac-GTX1060-Mini-3GB-8GB-DDR4-1TB-Disk/ Sistem 2524 TL Ekran kartı iptal edilip Intel HD630 kullanılabilir ve yerine Monitör alabilirsin. Tabi ne oyun oynayacağına bağlı performans düşüklüğü olabilir. *Ben Intel'ciyim bu yüzden Intel tavsiye ettim ama AMD olarak da iyi bir sistem belki daha iyi tavsiye eden olabilir. Bu sitelerden al demiyorum sadece donanım olarak tavsiye ediyorum. Site hakkında bilgim yok. Başka yerlerden de bu parçaları araştırıp fiyat öğrenebilirsiniz.
 5. Kim demiş bunu? Toshiba OCZ, Kingston, Seagate ve WD gibi devler varken.
 6. Rarity Aero Glass IconPack by alexgal23 http://www.mediafire.com/file/sofmwm75lqs28om/rarity_aero_glass_iconpack_by_alexgal23.rar Windows 7-8-8.1 ve 10 x86-x64 için oluşturulmuş bir IconPack dir. Kurulumdan önce UAC ve Güvenlik yazılımları devredışı olmalı. İndirdiğiniz rar dosyasının içerisindeki kurulum dosyasının uzantısını .exe olarak değişitrin veya bu işi paket içerisinde verilen Rename All to EXE.bat dosyasını çalıştırarak uzantıyı otomatik değiştirin. Ardından kurulum yapın. Kaldırmak için Denetim Masası Pro ekle kaldır yolundan kaldırabilirsiniz.
 7. Çözüm ararken yardım edenin sorduğu sorulara odaklansan bu iş olacak da. Veriğin bilgiler yetersiz. Birşeylerin cevabını almadan yorum nasıl yapayım. Sallamış olurum.
 8. Pardon, Home sürüm olduğu için VL olamaz. Pro ve Entprs sürüm için geçerli VL olayı. Sen bu geçerlilik bilgisini nasıl öğrendin? Bu yöntemle mi baktın? Windows Lisans Temel Bilgilerini Öğrenmek için ; slmgr.vbs -dli komutunu çalıştır penceresine yazmanız yeterli olacaktır. Windows Lisans Detaylı Bilgileri Öğrenmek için ; slmgr.vbs -dlv komutunu Çalıştır penceresine yazarak çalıştırınız. Windows Lisans Geçerlilik Süresini Öğrenmek için : slmgr.vbs -xpr komutunu yazarak Öğrenebilirsiniz. Bu komutların sonuçlarını burada paylaş da bakalım.
 9. VL lisans muhtemelen.
 10. Native destekli derken bunlar hangi anakartlar örnek verebilirmisiniz? Merak ettim.
 11. Büyük güncellemelerde sistemin üstüne kurmayın temiz kurulum yapın diye kaç kere tavsiye ettik. Ne zamandır ha bire soruyorsun her konu altında 1703 kurayım mı nasıl diye. Nesinden korkuyorsun yükle ve gör bu da test etmek demek. Sisteminle nasıl uyum olacak biz nereden göreceğiz, bunu sen görürsün. Kullandığın PC nin sitesinde Windows 10 sürücüleri yok. En son Win 8.1 verilmiş. Bu da demek oluyor ki eski sistem. Eski sisteme Win 10 kurulmaz mı kurulur, ama ne kadar tutarlı olur tartışılır. Denemek gerek. Stabil Windows diye birşey yok. Stabil donanım var. Donanımın iyi ise Windows stabil çalışır. Donanım zayıf ise kasmalar donmalar vs oluşur.
 12. @abdulhey_ Sistem özelliklerin nedir? Başka konudada sana bahsetmişim 1607 şuan en stabili. Ama yinede 1703 sürümü test etmeni tavsiye ederim.
 13. OCZ Trion 120gb tavsiye edrim.
 14. Win 8 den sonraki tüm iso dosyaları Uefi desteklidir. Sistemin Uefi destekliyorsa kurabilisin . Desteklemiyorsa aynı iso ile StandartBios kurulumu yapılır. İso dosyası temiz oynanmamış yani Msdn sürüm olması gerekir. Bazı modifiye isolar var Uefi desteği yok mesela ama manuel olarak eklenebilir.
 15. Hangisi seni tatmin ediyorsa onu kullan. Mesela bana göre 10 RS2 yeterli. Win 7 ve 8.1 de olmayan özellikler 10 da var. Bu özellikler kişinin ihtiyacına göre değişir. RS 2 yerine 1607 hala daha stabil tabi ki. Bu sürümde kalmanı tavsiye ederim. RS 2 yi sene sonuna doğru kurabilirsin ancak oturur bu sürüm.