Jump to content

Revo Uninstaller Professional 2.5.3

NeC
 Share

Recommended Posts

Revo Uninstaller 1.71

http://www.esnips.com/doc/c8bf5613-2574-4a59-894f-03c4481f0604/ProgramAddons-Revo-Uninstaller-1.71[/CODE]

[b]Alternatif[/b]

[CODE]http://cid-82e92168e678929f.skydrive.live.com/self.aspx/Public/ProgramAddons%20Revo%20Uninstaller%201.71.cab[/CODE]

6gmgig2.gif

Edited by NeC

• 2 ay sonra...

Tanıtım:

Yazılımlar, oyunlar, işletim sistemi güncellemeleri, araçlar, vb.. derken; sabit sürücümüzün aşırı biçimde dolduğunu, bir zamanlar hıphızlı çalışan işletim sistemimizin eklenen dosyalar yüzünden günden güne yavaşladığını, sabit sürücülerimizin yetersiz alan sinyalleri ile hata vermeye başladığı ve masaüstümüzün birçok simge ile dolup taştığını, günümüzde gittikçe hızlanan internet hızımız ile çok daha kısa sürede hisseder olduk. Bu bağlamda hemen Denetim Masamızı açtık ve Windows'un klasik Program/Ekle Kaldır aracımızı çalıştırarak kurduğumuz birçok ek programın başarıyla kaldırıldığını gördük.

Ancak tüm yüklediğimiz yazılımları kaldırdıktan sonra bir de baktık ki, sildiğimizi sandığımız klasörlerimiz aynı yerde duruyorlar, Windows klasörümüz hala daha aşırı derecede kabarık durumda, kayıt dosyamızda sildiğimizi düşündüğümüz tüm programların girişleri olduğu gibi duruyor ve masaüstümüzde silemediğimiz tanımsız simgeler biriktikçe sistem kilitlenmelerimiz daha bir artıyor.

Malesef, yıllarca önce geliştirilen klasik Windows Program Kaldırıcı aracısı, Vista ile bile hala aynı temel basit mantık üzerinde çalışıyor.

Birbirinden çok farklı kurulum sistemleri ile de tam olarak uyumlu çalışmayan bu araç, yazılımlarca gelen yetersiz kodlanmış kaldırma eklentilerini de hesaba kattığımızda, kayıptan başka bir işe yaramıyor.

Neyseki artık klasik Windows kaldırıcısı ile uğraşmak ya da ücretli ve sadece görünürde dosya temizleme işini yaptığını söyleyen 3. parti yazılımlara ihtiyacımız kalmadı.

Revo Uninstaller, kaldırmadan önce ve sonra yaptığı ayrıntılı sistem ve dosya taraması sayesinde, hiçbir aracın kolay kolay tespit edemeyeceği gereksiz artık dosyalarını hiçbir ek işleme gerek duymadan temizleyebiliyor; üstelik Türkçe desteği ve yine ücretsiz sunulan sistem araçları ile birlikte...

Kaldırıcı :

Kaldırma aracısı bilgisayarda yüklü tüm yazılımları tarayıp kullanıcılara sunabilir.

İçerik menüsü, Google araması, üretici sitesi ziyareti, program modülleri bilgileri gibi birçok ek özellik de yine bu bölümden erişilebilir.

Arama özelliği sayesinde, kaldırmak istenilen programın sadece adını yazmak ya da ad kısmına ilk birkaç harfini girmek yeterlidir.

Uygulama, bilgisayarda programı kaldırmadan önce ve kaldırdıktan sonra ayrı ayrı taramalar yapıp, ana programın kaldırıcısı tarafından silinemeyen ya da geride bırakılmış tüm geçici dosyaları başarılı bir şekilde böylece temizleyebilir.

Bu sürümde neler yenilenmiş ?

# Program listesi özelleştirme seçenekleri

# MSI destekli programlar için ek geliştirmeler

# Güvenli kipte kaldırma işlemi geliştirmeleri

# Daha ayrıntılı tarama için yeniden düzenlenmiş gelişmiş kaldırma kipi ayarları

# Geliştirilmiş otomatik güncelleme seçenekleri

# Kullanıcı arabirimi yenilikleri

# Birçok hata giderilmesi ve yeni dil seçenekleri (Program Türkçe destekli olarak gelmektedir)

http://www.4shared.com/file/104071307/a16f00cf/As_RevoUninstaller183_Addon.html[/CODE]

Boyut :1,05 MB

Md5 3B1C0133AD01549AA7A2BA262312274C

Edited by awengers44

• 4 ay sonra...

Yazılımlar, oyunlar, işletim sistemi güncellemeleri, araçlar, vb..derken; sabit sürücümüzün aşırı biçimde dolduğunu, bir zamanlar hıphızlı çalışan işletim sistemimizin eklenen dosyalar yüzünden gündengüne yavaşladığını, sabit sürücülerimizin yetersiz alan sinyalleri ilehata vermeye başladığı ve masaüstümüzün birçok simge ile doluptaştığını, günümüzde gittikçe hızlanan internet hızımız ile çok dahakısa sürede hisseder olduk. Bu bağlamda hemen Denetim Masamızı açtık ve Windows'un klasik Program/Ekle Kaldır aracımızı çalıştırarak kurduğumuz birçok ek programın başarıyla kaldırıldığını gördük. Bir çok ödül almış bu programın katılımsız olmaması beni üzdü bende Katılımsız hale getirdim :)

revo.png

MD5

64A5879B4ED79644F1FE7DAA49B7FE17

İNDİRİN

Please register to see this content.

Yazılımlar, oyunlar, işletim sistemi güncellemeleri, araçlar, vb..derken; sabit sürücümüzün aşırı biçimde dolduğunu, bir zamanlar hıphızlı çalışan işletim sistemimizin eklenen dosyalar yüzünden gündengüne yavaşladığını, sabit sürücülerimizin yetersiz alan sinyalleri ilehata vermeye başladığı ve masaüstümüzün birçok simge ile doluptaştığını, günümüzde gittikçe hızlanan internet hızımız ile çok dahakısa sürede hisseder olduk. Bu bağlamda hemen Denetim Masamızı açtık ve Windows'un klasik Program/Ekle Kaldır aracımızı çalıştırarak kurduğumuz birçok ek programın başarıyla kaldırıldığını gördük. Bir çok ödül almış bu programın katılımsız olmaması beni üzdü bende addon hale getirdim ;)

revo.png

İNDİRİN

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Bence öncelikle bir denemeniz lazım.:D

Bana göre bu programın özellikleri diğerleriyle kıyaslanmıyacak derecede öndedir.

Biliyorsunuz önemli olan kaldırdığımız programdan sonra kalan artıklarının mümkün olduğu en üst derecede temizlenmesi

bizim için önemli ve bana göre bu program bunu en iyi şekilde yapıyor.

Ayrıca ücretsiz oluşu ve kendisindeki üstün özellikleri bu programı kullanmamız için yeterlidir.

• 3 hafta sonra ...

Revo Uninstaller 1.83 Türkçe

* Yeni Simge

* Türkçe hariç tüm diller çıkarıldı

23j3mly.jpg

27xec9c.gif

20750ed.jpg

http://www.4shared.com/file/108774953/3b991fbb/Revo_Uninstaller_183_Turkce.html[/CODE]

[/center]

[center]789 Kb

--------[/center]

[center][font=Times New Roman][color=#008080][size=3]Güle güle kullanın saygılarımla.[/size][/color]

[/font][/center]

• 6 ay sonra...

' ~ Revo Uninstaller Pro ~ '

:: v2.0.2 Türkçe ::

ap8scy.jpg

## ... Program kaldırmak artık çok kolay ve sorunsuz ... ##

~~ Görüntüler ~~

333iznk.jpg

2hczx8o.jpg

rs5xd5.jpg

fb9d2o.jpg

20rmvyr.jpg

20hx1dy.jpg

rmjnus.jpg

f02m2u.jpg

290pzig.jpg

wguadh.jpg

~~ Tanıtım ~~

Revo Uninstaller Pro, istenmeyen programları veya kullanıcı kayıtlarını silmeniz için size yardımcı olabilecek bir program kaldırma aracıdır. Hızlı ve gelişmiş algoritmik yazılımı ile programlanmış bu küçük program ile sisteminizi taratabilir ve gereksiz programları bulup istediğinizi silebilirsiniz. Aslında Windows Denetim Masası bölümünde bulunan "Program Ekle veya Kaldır" özelliğinin hemen hemen aynısı olan bu programda artılar daha fazla. Çünkü çoğu programı "Program Ekle veya Kaldır" bölümünde bulamazken bu program ile bir taramada sistemde kayıtlı olan tüm programları bulabilirsiniz. Sadece program veya dosyaları da değil klasörleri ve kullanıcı kayıtlarını da bu program sayesinde silebilirsiniz. Ve bu silmeler sisteminizde bir hızlanmaya yol açacağı için işinize gelecektir. Ayrıca programda bulunan kendine özgü Avcı Modu ile kullanımı daha kolay ancak oldukça etkili ve başarılı bir sistem işlev yönetim raporu sunuluyor.

Program Özellikleri:

# Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.

# Kolay ve etkili kullanımı ile her Windows işletim sisteminde bulunan özellikleri ve seçenekleri belirleyebilirsiniz.

# Sık kullanılan dosyalar bölümündeki geçmişe ait çöp dosyaları silebilirsiniz.

# İnternet tarayıcı geçmişlerini, ziyaret edilen sayfa geçmişlerini temizleyebilirsiniz. Mozilla Firefox, Internet Explorer, Netscape, Opera browserları için kullanılabilir.

# MS Office geçmişini temizleyebilirsiniz.

# Son kullanılan dosyalar geçmişini veya Windows ortamında kayıt edilmiş tüm geçmişleri silebilirsiniz.

~~ Notlar ~~

# Program Deneme Sürümü olarak gözükmektedir ancak içindeki Loader sayesinde süre sınırı yoktur.

# Normalde programın Türkçe desteği yoktur. Yaklaşık 10 saatin üzerinde bir emek harcayarak kendim Türkçeleştirdim. Nette ilk defa %100 Türkçe'dir. Taklitlerinden sakınınız. :download1: Çeviri hatalarım varsa (ki mutlaka vardır) affola...

# Normalde programı 3 gün önce yayınlayacaktım ancak Loader'ın çalışıp çalışmadığını tam olarak anlayamadığım için biraz gecikti.

# Programı kendi bilgisayarımda kullanıyorum ve son derece memnunum. Piyasadaki tüm uninstaller programları içinde en verim aldığım program bu oldu. Normalde ücretsiz sürümü bile son derece süperdi. Pro sürümle beraber mükemmel bir program haline gelmiş. Yoksa Türkçeleştirmek için o kadar uğraşmazdım. :D

~~ Program Bilgisi ~~

Program Adı: Revo Uninstaller Pro

Sürüm: 2.0.2

Dil: Çoklu Dil (Varsayılan dil Türkçe'dir)

Kullanım: Deneme Sürümü (Sınırsız Kullanım)

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Kurulum: Katılımsız/Yüklenme Pencereli/Reklamlı

Yapımcı: ...:::[ NeC ]:::...

~~ Dosya Bilgisi ~~

Boyut: 9,82 MB

MD5: 44E269FC41BFA86A37843657B6515CC2

Sunucu: Rapidshare.com

Durum: Yüklendi

11ifmdv.jpg

http://rapidshare.com/files/325768734/Revo_Uninstaller_Pro_2.0.2_TR.exe[/CODE]

wcbp8y.jpg

[size=3]Copyright © 2009[/size]

[size=5]...:::[ NeC ]:::...[/size][/color][/center]

Edited by NeC

çok saol kardes emeğine sağlık ben de revo yu çok seviyorum fakat free versiyonunda windows7 64bit işletim sistemlerinde sıkıntı oluyordu pro galiba windows7 64bit ile uyumluymuş şimdi indiriyorum inşallah kazasız belasız kullanabiliriz :) tekrar teşekkürler kardes ;)

REVO UNINSTALLER 2.0.5 TR

2i1cfav.jpg

Program Özellikleri:

Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.

# Kolay ve etkili kullanımı ile her Windows işletim sisteminde bulunan özellikleri ve seçenekleri belirleyebilirsiniz.

# İnternet tarayıcı geçmişlerini, ziyaret edilen sayfa geçmişlerini temizleyebilirsiniz. Mozilla Firefox, Internet Explorer, Netscape, Opera browserları için kullanılabilir.

# Son kullanılan dosyalar geçmişini veya Windows ortamında kayıt edilmiş tüm geçmişleri silebilirsiniz.

#Boyut : 15.7 Mb

#Dil : Türkçe (by NeC)

#Siyah Temayla Kurulur.

#Güncelleme Kontrolü Kapatılmıştır.

#Masaüstüne Kısayol Atar.

#Türkçe Haricindeki Diller Çıkarılmıştır.

#Sürüm : Sınırsız

:D

REVO UNINSTALLER 2.0.5 TR

2i1cfav.jpg

Program Özellikleri:

Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.

#Boyut : 15.7 Mb

#Dil : Türkçe (by NeC)

#Siyah Temayla Kurulur.

#Güncelleme Kontrolü Kapatılmıştır.

#Masaüstüne Kısayol Atar.

#Türkçe Haricindeki Diller Çıkarılmıştır.

#Sürüm : Sınırsız

:D

bende deneme sürümü yazıyor neden acaba :D