Jump to content

Windows 10 Flatlite Ltsc V2 2020 X64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

Görsellere bakılırsa tıkır tıkır boncuk gibi sisteme benziyor elinize emeğinize sağlık. Sistemde birden fazla hdd varsa w/r devamlı yapmasın diye boştayken çalışma pasif edildimi acaba

Senkron2, 14 dakika önce yazdı:

Görsellere bakılırsa tıkır tıkır boncuk gibi sisteme benziyor elinize emeğinize sağlık. Sistemde birden fazla hdd varsa w/r devamlı yapmasın diye boştayken çalışma pasif edildimi acaba

İndexleme devredışı.

• Thanks 1

bozart, 39 dakika önce yazdı:

Üstad sistem güncel mi yok sa msdn üzerinden mi yaptınız çalışmayi 

Güncellemeleri dism++ ile aldım, birkaç güncelleme çıkacaktır. 

Cumulative ve netframework gücellemesi alacak.

Sistem üzerinde Performans ve Stabiliteye odaklandı.

Uzun süren bir çalışma oldu. Umarım hakını verir.

Performas sistemi mi değil mi atrtık siz karar vereceksiniz. ?

Edited by MrRush
  • Like 2
  • Thanks 1

Hocam sitede yeniyim. Sistemde RX 580 var. Şimdi bildiğim kadarıyla bu ltsc-ltsb sistemler çok güncelleme almayan eski nesil sistemler. Ama ben genel olarak en son çıkan oyunları vs. oynayan biriyim. Şimdi bu sistem oyun için nasıldır, yoksa bu sistem oyun değil de günlük kullanım mı amacı? Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Elinize sağlık.

RossTR, 4 saat önce yazdı:

Hocam sitede yeniyim. Sistemde RX 580 var. Şimdi bildiğim kadarıyla bu ltsc-ltsb sistemler çok güncelleme almayan eski nesil sistemler. Ama ben genel olarak en son çıkan oyunları vs. oynayan biriyim. Şimdi bu sistem oyun için nasıldır, yoksa bu sistem oyun değil de günlük kullanım mı amacı? Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Elinize sağlık.

Oyuncu arkadaşlar daha çok bilgi verir. Benim hiç aram yok ve takib de etmiyorum.

Yada sistemi kendin kurup denemelisin. 

cihan52, 13 dakika önce yazdı:

Öncelikle emeğiniz için çok teşekkürler ama ne yaptiysam drive.dan indiremedim yarida kesiliyor rica etsem alternetif yükleme yapmanız mümkün mü rica etsem 

Alternatif Link vermek serbest. Alternatif veren arkadaşlar olacaktır.

RossTR, 4 saat önce yazdı:

FPS drop oluşturuyor maalesef. Benim test ettiğim tüm ltsc ltsb ne varsa hepsinde drop yiyorsunuz bir şekilde.

LTSB ve LTSC sürümler gündelik kullanım internette gezmek vb. işler için özellikle hdd ve ram kullanımı için gayet iyi ama oyun için aynısını söylemem fpsler düşük ve drop yiyorum normal w10'a kıyasla w8.1 e göre çok çok daha az fps veriyor zaten.RX 580 varsa orjinal Windows yükle gitsin modlu sistemlere gerek yok her türlü iyi fps alırsın.

ismailcankurt12, 1 saat önce yazdı:

Hocam merhaba,

Ne yaptım ise klasör çıkartamadım. 7z ile denedim olmadı. Yardımcı olabilir misiniz ?

İndirip kuranlar var.

İndirmede dosyalar eksik inmiş olabilir.

kocamanadam, 09.05.2020 - 12:44 yazdı:

Evet biraz önce indirdim,güncellemeleri aldı,son şekliyle Sürüm 1809 (İS Derlemesi 17763.1192) oldu.Diskte 20 gb yer kaplıyor.(Programlar yüklü).Eline sağlık şu anda bir terslik yok.Saygılar,

Edited by MrRush
  • Like 1

• 2 hafta sonra ...

Sayısız denemeler yaptım  Oprekin, ghost-spectre, ReviOs keza bu siteden değerli arkadaşlarımızın paylaştığı windows sürümleri... Velhasılıkelam budur diyebileceğim paylaşım MrRush beyin bu özelleştirmesidir, tavsiye ederim.

• Like 1

Kurdum, hiç bir uyumsuzluk problemi yok; canavar gibi, uçak gibi sistem. Orijinalinde sittin tane mağaza uygulaması, vb. olmaması bile çok güzel; sonradan çıkarınca, kaldırınca, kırpınca ne olursa olsun yavaşlatıyor bunlar bile sistemi. Elinize, gözünüze sağlık; yalnız ufak bir eleştiri, çok problem değil ama kurulum ekranı olsun, kilit ekranı ve duvar kağıdı olsun çok koyu, iç karartıcı renkler; bunalıma sürükledi resmen. 

• Like 1