Jump to content

Windows 10 Flatlite Ltsc V2 2020 X64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

@MrRush hocam, elimde aşağıdaki özelliklerde (ssd disk + 1 tb hdd ve 6 gb ram) bir laptop var. Bu cihaza sizin bu çalışmanız olan Ltsc versiyonu mu yoksa diğer çalışmanız Ltsb versiyonu mu daha stabil olur?

Bir sorumda güncel olması açısından Ltsc mi daha iyidir?

Teşekkürler.

Please register to see this content.

Edited by By_FaRuK
.

By_FaRuK, 3 saat önce yazdı:

@MrRush hocam, elimde aşağıdaki özelliklerde (ssd disk + 1 tb hdd ve 6 gb ram) bir laptop var. Bu cihaza sizin bu çalışmanız olan Ltsc versiyonu mu yoksa diğer çalışmanız Ltsb versiyonu mu daha stabil olur?

Teşekkürler.

Bence o sisteme Windows 8.1 falan kurun site de var Bing ile Windows 8.1 diye en hafifi o. Windows 10 falan uğraşma hastalık sahibi olursun.

• Like 1

By_FaRuK, 7 saat önce yazdı:

Teşekkürler.

Windows 7 kurmalısın.

• 7 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
MrRush, 2 dakika önce yazdı:

@Shadowscape

Edit:

Şimdi kontrol ettim sıkıntı göremedim.

Mr Rush dostum V2 den yazıyorum. Ben öbürünü kullanıyorum. 

Windows + Shift +s ye basınca tepede birşey çıkıyor . Alan seçiyorsun sonra painti açıyorum yapıştır diyorum yapıştırmıyor. Sharex kurdum gene çalışmadı. Greenshot kurdum anca onda yapıştırdı. :(

Shadowscape, 1 dakika önce yazdı:

Mr Rush dostum V2 den yazıyorum. Ben öbürünü kullanıyorum. 

Windows + Shift +s ye basınca tepede birşey çıkıyor . Alan seçiyorsun sonra painti açıyorum yapıştır diyorum yapıştırmıyor. Sharex kurdum gene çalışmadı. Greenshot kurdum anca onda yapıştırdı. :(

Sorunun ile ilgili ss atar mısın?

akillialtay1995, Şimdi yazdı:

Sorunun ile ilgili ss atar mısın?

Ss atamıyorum sorunda bu hocam : ) . Windows tuşu + shift tuşu + s tuşlarınının üçüne aynı anda basınca ss alma aracı çıkıyor microsoftun bunu açıp kare çizip painte atınca painte yapıştırmıyor sorun bu :(

Shadowscape, 11 saat önce yazdı:

Ss atamıyorum sorunda bu hocam : ) . Windows tuşu + shift tuşu + s tuşlarınının üçüne aynı anda basınca ss alma aracı çıkıyor microsoftun bunu açıp kare çizip painte atınca painte yapıştırmıyor sorun bu :(

Ben sorunun v3 ile alakalı olduğunu sandım.

Edited by MrRush

akillialtay1995, Şimdi yazdı:

Sen de painte yapıştırma. Direk kaydet. o araçta yeniye tıklayınca kare çizip bir şekil çıkıyor mu= Çıkıyorsa onu kaydet. Kitaplıktaki resimler klasörüne kaydediliyor. Ya da ss alma programını kullan. Greenshot tavsiye ederim.

En pratik microsoftunki geliyor bana. Ss almak istediğin yeri seçtikten sonra direk ram belleğe atıyor ctrtl + v yapınca direk yapıştırıyor uğraştırmıyor. Greenshotu kurunca ss alınca her seferinde soruyor napayım diye uğraşılmıyor yani : )

Shadowscape, 22 dakika önce yazdı:

Bence bu flatlite 2 yle alakalı sanırım . Çünkü diğer windowslarda çalışıyordu : ) Neyse başka şekilde çözeriz .) 

1809 ltsc temiz iso ile karşılaştırmak lazım.

Ben WinSnap veya Skitch kullanıyorum. Ekran alıntısı ve düzenleme bir arada.

MrRush, 1 dakika önce yazdı:

1809 ltsc temiz iso ile karşılaştırmak lazım.

Ben WinSnap veya Skitch kullanıyorum. Ekran alıntısı ve düzenleme bir arada.

microsoftunkinde istediğin yeri seçip bırakıyorsun. Sonra ctrl+v ile direk yapıştırıyorsun kolayıma geliyor o yüzden. Diğer programlarda bu rahatlığı bulamadım nedense. Habire soru soruyor . : ) Neyse kusura bakmayın uğraştırdım. 

• Like 1