Jump to content

Katlımsız Kurulum Nasıl Yapılır II

onuchlu
 Share

Recommended Posts

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bununla beraber yaptığım ikinci program önce winrar da denedim başarıyla oldu tabiki ve ikinci denemem ise winamp dı winanmpta başarıyla her şey tamam hata vermiyor yalnız programı kurmuyor

http://rapidshare.com/files/197177301/Winamp.rar[/CODE]

[color=#000000][b]Şimdiden Yardımlarınız İçin Tşkler....[/b][/color]

Ustatlar size bisi danısacaktım.Resimlerde gosterildigi gibi yapıyorum ama 7zSD.sfx olusmuyor :s Cok ugrastım olmuyor sitedede okumadıgım msj kalmadı olusmuyo o meret:SEkteki 7zip i de denedim olmuyor:S

Rüzgarın oğlu sen sende kayıtlı olna 7 Zip le değilde onuchlu hocamızın verdiği zipi download et oyle dene 7zdfx diyeceksen olursan Ras Hacker i denedinmi ???

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

yahu bendemi sorun var anlayamadımm ya ben katılımsız program hazırlamak istiyorumm yahuu siz çatır çutur program yapıyorsunuzz ama bütün gösterdiğiniz programlar hep zaten nasıll anlatayımm .msi a çevirilmizz siz sadece sessiz kurulumu gösteriyyorsunuzz asıll öenmli olannn o .msi a çevirmek değilmii ben deliler gibii araştırıyorumm çok kötüü kafayı taktımm ama delirmek üzereyimm 10 tane site gezmişimdir niye kimse orjinal setup dosyasından doğruu katılımsız kurulum yapmayı göstermiyorrr misal ben repackager programıyla yapıyorumm ama bazı programlar olmuyorrr onu böle kodlama gibi sizin yaptığınız gibi yöntemlerle yapmak istiyorum ama herkez zaten hazırlanmışş dosyayı sadece sessiz kurulum haline getirmeyi anlatıyor kimse orjinall setup ı katılımsız kurulum haline getirmeyi göstermiyor veyavrackleme işlemini göstermiyorr yoksa bende mi sorun var anlayamadımm varssaa anlatan yer allah rızası için bana link verin yaa :)

• 3 hafta sonra ...

rockinking Pek anlamadım dediğini ama

şimdi msi'ye çevirmeyi zaten biliyorsun

peki msi'ye çevirmeden önceki dosyan orjinal setup değil mi :rolleyes:

sahte setupta mi var

orjinal tabi

paramatresini gir sessiz olur zaten

onun orjinal setup dediği repacklenmemiş setup dosyasıdır.Rocking, bence olayı çözmüşündür şimdiye kadar ama bazı installerların parametreleri vardır bazılarının yoktur.Olmayanları repackliceksin olanları direk ussfle parametre alıp yükliceksin.Tabi aslında çok daha farklı yöntemler var ama onların hepsini burada anlatmaya kalksak yeni konu olur...

• 3 ay sonra...
  • 3 years yıl...
  • 1 ay sonra...

Arkadaşlar acaba config dosyasına arşivin çıkartılacağı yeri ekleyebiliyormuyuz? Böyle bir kod var mı?

InstallPath="%APPDATA%\\FLaky"

Şeklinde dosyaları çıkarmak istediğin dizini belirleyebilirsin..

• 10 ay sonra...

Linkler Ölü :(

Takdir ederseniz ki konunun üzerinden 8 yıl  geçmiş. Linklerin sağlam olması pek mümkün değil. Ancak anlatımda neler kullanıldığı görülüyor. Onları da kolaylıkla GooGle amcadan bulabilirsiniz :)