Jump to content

Geçmiş Olsun İzmir

neskali
 Share

Recommended Posts

İzmirde yaşayan herkese büyük geçmiş olsun diyorum vefaat edenlere rahmet ve başsağlığı , yaralı olanlara acil şifalar dilerim. Deprem kuşağında olan bir ülkeyiz sonuçta doğanın kanunları bunlar yapacak birşey yok doğal afetler dünyada da olmakta. ancak, tedbirli olup sorumluluklarımızı elden bırakmamak en iyisi olacak.

İstanbul avcılardayım buradan dahi hissedildi. Lambalar sallandı titreşimler oluştu. 99 yılından bilindiği üzere de ,istanbulda en riskli olan bölgeler arasında buralarıda. Tekrar'dan geçmiş olsun hepimize.

• Like 2

Tüm Türkiye' ye geçmiş olsun. Deprem de hayatını kaybedenlere Allah' tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyorum. Depremler bulunduğumuz coğrafyanın bir gerçeğidir. Aslın da toprağın yenilenmesi ve verimli toprağın yüzeye çıkmasın da çok önemlidir. Bir elek görevi görür. Alttaki verimli toprak yüzeye, üstteki verimsiz toprak alta iner. Bize düşen daima hazırlı olmaktır. Tekrar geçmiş olsun...

• Like 1

P4T1R, 3 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun :(
6 can kaybı 257 yaralı Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun

Son aldığım bilgiye göre değişme olmadıysa 17 Can Kaybı 522 yaralı Kurtarılmayı bekleyen 23 kişi varmış ha bu bilgiler ne kadar doğrudur bilemem ama bilançoyu paylaşmak istedim.

Ölenlere Allahtan Rahmet
Ardında Kalanlara Baş Sağlığı
Bu korkuyu yaşayan / yaşamakta olan herkese Allah Güç,Kuvvet,Sabır versin.
Enkaz altında kalanlarında Allah Yar ve Yardımcısı olsun.

Bu kötü tabloyu/bilançoyu/durumu adına her ne derseniz işte en az can ve mal kaybı atlatmak temennisiyle

• Like 1

kpk.jpg.39c8bd5d2875aea1d0a68a6fb5159b06.jpg

Son mesajımı (umarım) yazarak ayrılıyorum forumdan. Ya benim kafam dar yada burası bana dar, Bu canlı  kadar insan sevgisi olmayan insanlarla aynı havayı solumak istemiyorum...

Umarım kurtulmuştur. Canların kalbinde olan inanç nedir şimdi bildim. ❤️

Mümkünse yönetim bana yazma yasağı koysun..

Saygılarımla

Edited by efe34