Jump to content

System Casper Ltscx64

casper0007
 Share

Recommended Posts

Teşekkür ederim üstadım ricamızı kırmadığın için. Yapmamışsındır diye düşünerek sormak istiyorum yine de, SMB servisleri ve Netman servis netprofm birde NcdAutoSetup kapatmadınız değilmi? Çünkü ağda aktif çalışan bir bilgisara ltsc atacağım. Forumda nekadar indirdiysem mıncıklanmış maalesef kurulumdan sonra aktif etsem de aynı ağdaki diğer pclere erişemiyorum onlar benim bilgisayarıma erişemiyor böyle bi kısır döngü oluşuyor.

Senkron2, 14 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim üstadım ricamızı kırmadığın için. Yapmamışsındır diye düşünerek sormak istiyorum yine de, SMB servisleri ve Netman servis netprofm birde NcdAutoSetup kapatmadınız değilmi? Çünkü ağda aktif çalışan bir bilgisara ltsc atacağım. Forumda nekadar indirdiysem mıncıklanmış maalesef kurulumdan sonra aktif etsem de aynı ağdaki diğer pclere erişemiyorum onlar benim bilgisayarıma erişemiyor böyle bi kısır döngü oluşuyor.

Yazıyor konuda sadece defender kapalı ve sürücü yüklü değilse yükleme aktif güncellemeler el ile .Upload %80 

Kimse mağdur olmasın diye kurcalama yok

• Thanks 1

Shadowscape, 36 dakika önce yazdı:

Defender sürekli arka planda çalışıp acayip şekilde cpu kullanıyor. 

benım cpu %3 ile 5 arası üste verdigim programı kullanın defenderi manuel elle kapatın yada guncelleme ıle aktıf olmustur arka planda

Edited by casper0007

On 11/2/2020 at 6:44 PM, casper0007 said:

benım cpu %3 ile 5 arası üste verdigim programı kullanın defenderi manuel elle kapatın yada guncelleme ıle aktıf olmustur arka planda

Sanalda kurdum defender yok silinmiş galiba sağ altta simgesini göremedim.  Ekran alıntısı aracıda çalışıyor bu benim için iyi paylaşım için teşekkür ettim hocam

Shadowscape, 8 dakika önce yazdı:

Sanalda kurdum defender yok silinmiş galiba sağ altta simgesini göremedim.  Ekran alıntısı aracıda çalışıyor bu benim için iyi paylaşım için teşekkür ettim hocam

Defender var update ile aktif olursa silmek için konuda dosya paylaştım sadece devre dışı birakilmis

• Like 1

7 hours ago, SON_VATAN said:

Defender neden beğenilmez anlamam zira< defender pc için zararlı olabilecek crack lı hiç bir yazılıma yol vermez..kullnılan programlar ve windows orijinal ise herşey tamam güvenle pc yi kullanırız..

Hocam bende pentium g3258  işlemci 8gb ram ve ssd var. Bilgisayar ilk açıldığında işlemciyi sömürmeye başlıyor durmak bilmiyor. Onun işlem yapamıyorum bilgisayarda bu yüzden nefret ediyorum.