Jump to content

Sýnavým iyi geçti ama... :)

Dawnie

Recommended Posts

bi çok beni seven abilerim kardeşlerim bugün kpds sınavına girdiğimi biliyorlardı

ilgilenenler olursa diye söylüyorum :) sınavım gayet iyi geçti gerekenden daha yüksek bi puan alacak gibiyim sırf bu sebeple sınav yerinden eve kadar suratımda salak bi gülümseme ile geldim :lol:

hadi hayırlısı :)

bu arada desteklerini esirgemeyen büyüklerime ki onlar kendilerini biliyor sonsuz teşekkürler:)

e akranlarıma da tabii ki,

,küçükleri unutmayalım ki bişeye benzesin dimi ama:D

Zaten geçen günkü konuþmamýzdan sonra yapacaðýndan hiç þüphem yoktu. E çalýþtýn ve kendine güvendin , Allah da yüzünü kara çýkarmadý. Ýnþallah sonuç da istediðin gibi gelir. Senin adýný gerçekten sevindim , inþallah herþey istediðn gibi olur.

bi çok beni seven abilerim kardeþlerim bugün kpds sýnavýna girdiðimi biliyorlardý

ilgilenenler olursa diye söylüyorum :) sýnavým gayet iyi geçti gerekenden daha yüksek bi puan alacak gibiyim sýrf bu sebeple sýnav yerinden eve kadar suratýmda salak bi gülümseme ile geldim :)

hadi hayýrlýsý :)

bu arada desteklerini esirgemeyen büyüklerime ki onlar kendilerini biliyor sonsuz teþekkürler:)

e akranlarýma da tabii ki,

,küçükleri unutmayalým ki biþeye benzesin dimi ama:D

tebrýk ederým Dawnie..ben de gýrecektým bugun ama rahatsýzlýgýmdan dolayý gýremedým..mayýsa kaldý..:lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...