Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar bütün dosyaları indirdim cd 1 cd 2 hepsi tamam dosyaları da çıkardım rardan şimdi ne yapmam lazımm nero dan iso dosyasını yükle denmiş nasıl yapcamm... herşey tamam şimdi dosyaları nasıl cd ye çekip bilgisayarı kurcam anlatırsanız sevinirrim pc 2 gündür formatlı bekliyo yapamadımm .... :D

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar bütün dosyaları indirdim cd 1 cd 2 hepsi tamam dosyaları da çıkardım rardan şimdi ne yapmam lazımm nero dan iso dosyasını yükle denmiş nasıl yapcamm... herşey tamam şimdi dosyaları nasıl cd ye çekip bilgisayarı kurcam anlatırsanız sevinirrim pc 2 gündür formatlı bekliyo yapamadımm .... :D

İlk Sayfadan Bu Yana Okusaydınız Bu Soruyu Sormaya Gerek Kalmazdı.

Please register to see this content.

arkadaşlar bütün dosyaları indirdim cd 1 cd 2 hepsi tamam dosyaları da çıkardım rardan şimdi ne yapmam lazımm nero dan iso dosyasını yükle denmiş nasıl yapcamm... herşey tamam şimdi dosyaları nasıl cd ye çekip bilgisayarı kurcam anlatırsanız sevinirrim pc 2 gündür formatlı bekliyo yapamadımm ....

Serkan kardeşimizin verdiği linkte bultar kardeşimizin yaptığı videolu anladım var onu çekip izlediyseniz iso dosyalarının nero da kalıbı yazdır komutuyla nasıl yazdırılacağını öğrenmiş olmanız gerekir.,

yav arkadaşlar ilk olarak çalışmalarınız için teşekkür ederim ellerinize bileğinize ve klavyenize sağlık :(

:D benim sorunum bilgisayarıma format attıktan sonra windows kur ekranını gildiğinde 5 dakika bekliyor ve hata veriyor

ınstallation failed: f:\I386\ASMS.EROR MESSAGE: YANLIŞ İŞLEV

foto0058vb0.th.jpg

SİSTEM

P800 X A.KART

P4-3,00MHZ İŞLEMCİ

1,5 GB DDR RAM

ATI REDION 9800XT E.KARTI

200GB SATA H.DİSK

Yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.

yav arkadaşlar ilk olarak çalışmalarınız için teşekkür ederim ellerinize bileğinize ve klavyenize sağlık :(

:D benim sorunum bilgisayarıma format attıktan sonra windows kur ekranını gildiğinde 5 dakika bekliyor ve hata veriyor

foto0058vb0.th.jpg

SİSTEM

P800 X A.KART

P4-3,00MHZ İŞLEMCİ

1,5 GB DDR RAM

ATI REDION 9800XT E.KARTI

200GB SATA H.DİSK

Yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.

abim video yu izledim nerodan kalıp dosyası yaptım cd ye çektimm ... pc yi yeniden başlattım tnc kurulum ekranı geldi ordan mouse ile kur dedim orda kilitlendi pc yeniden başladı ondan sonra cd yi hiç okumama ya başladı.. ya sorun bendemi cd mi olmadı anlamadımmmm B)

• Administrator
abim video yu izledim nerodan kalıp dosyası yaptım cd ye çektimm ... pc yi yeniden başlattım tnc kurulum ekranı geldi ordan mouse ile kur dedim orda kilitlendi pc yeniden başladı ondan sonra cd yi hiç okumama ya başladı.. ya sorun bendemi cd mi olmadı anlamadımmmm :D

mouse ile değilde klavyeden 3 tuşuna basın.

• Administrator
abimm cd yi takıp çalıştırdım 1 kere kur ekranı çıktı mouse ile kuru seçtim kilitlendi reset attım bidaha başlamadı. ondan sonra da cd yi okumamaya başladı ne yaptımsa olmuyo 1 kere kur ekranı geldi bidaha yok pc bekliyo boş boşş :D

başka cdrom ile dene. veya cdyi yazdırırken düşün hızda yazdır.

başka cdrom ile dene. veya cdyi yazdırırken düşün hızda yazdır.

abimm sana tek tek anlatıyım müsadenle...

kalıp oluşturarak nerodan 16x ile yazdırdım. 2 tane cd sürücü ile denedim... bir sefer kur ekranı geldi mouse ile seçtim ondan sonra kilitlendi reset attım olmadı cd sürücü değiştirdim olmadı ipral edim yeniden kuru çalışsın dedim olmadııı.... birde bunu çalıştırabilcek sistem özellikleri ne olmalı :D

• Administrator
abimm sana tek tek anlatıyım müsadenle...

kalıp oluşturarak nerodan 16x ile yazdırdım. 2 tane cd sürücü ile denedim... bir sefer kur ekranı geldi mouse ile seçtim ondan sonra kilitlendi reset attım olmadı cd sürücü değiştirdim olmadı ipral edim yeniden kuru çalışsın dedim olmadııı.... birde bunu çalıştırabilcek sistem özellikleri ne olmalı :D

nerde kitleniyor tam olarak?

asms hatası alan arkadaşlar lütfen önceki sayfaları okuyunuz.

yav arkadaşım bu önceki sayfalara sabahdan beri bakıyorum bi cevab bulamadım asms hatasını tekrar açıklarmısın veya da onunla ilgili bi konu açarsan daha yararlı olur diye düşünüyorum.

• Administrator
yav arkadaşım bu önceki sayfalara sabahdan beri bakıyorum bi cevab bulamadım asms hatasını tekrar açıklarmısın veya da onunla ilgili bi konu açarsan daha yararlı olur diye düşünüyorum.

Bu benim bugüne kadar hiç almadığım bir hata. Onun için nasıl düzeltileceğini de bilmiyorum. Birkaç sayfa önce bir kişi asms hatasını nasıl açtığını anlatmış. Veya diğer tncxp konusunda da olabilir.

sk8ter ın daha önce yaptığı açıklamaya dayanarak:

Bu sorun bazı donanımlara has. Bir dahaki sürümde düzeltilecek

Ayrıca konunun içince sol alt köşede konuyu ara butonunu kullanarak daha önce asms hatası yaşayan arkadaşlara verilen cevaplara ulaşabilirsin..

asms hatasını cd yazımındaki hatdan alıyorsunuz clone cd ile yazdırmayı deneyin ve mümkünse kaliteli bir boş cd ye düşük hızda, sorunu bu yolla aşabilirseniz belirtin ki diğer arkadaşlarımız da faydalansın ama şundan emin olarak söylüyorum ki cd yazımından kaynaklanan bir problem...

Benimde şöyle bir sorunum var.İndirdiğim iso dosyasını Neroda Kalıpı dosyaya yazdır diyorum ve 8x hızında yazdırıyorum.CD'ye yazdırdıktan sonra otomatik olarak xp açılmıyor.Bootable yaptıktan sonra açılan ekranda TNC-XP Kur u tıkladığım da 9 maddelik menü çıkıyor.Hiren Bootcd yi tıkladığımda kuruluma başlıyor.bu ikisinde değişlik mevcut.

Gerçekte mükemmel olmuş, kurdum şuanda kullanıyorum.Çok teşekkür ediyorum.Emeklerinize sağlık.Çalışmalarınızın devamını diliyorum.Devamlı olarak sizi takip ediyorum. Kendim yeni kullanıcıyım.Gün geçtikte çok şey öğreniyorum.Başarılarınızı dilerim.

Mousu Kullanmadan klavyeden "3" tusuna basarsanız TnCXP Kurulumuna geçecektir.

Benimde şöyle bir sorunum var.İndirdiğim iso dosyasını Neroda Kalıpı dosyaya yazdır diyorum ve 8x hızında yazdırıyorum.CD'ye yazdırdıktan sonra otomatik olarak xp açılmıyor.Bootable yaptıktan sonra açılan ekranda TNC-XP Kur u tıkladığım da 9 maddelik menü çıkıyor.Hiren Bootcd yi tıkladığımda kuruluma başlıyor.bu ikisinde değişlik mevcut.

Gerçekte mükemmel olmuş, kurdum şuanda kullanıyorum.Çok teşekkür ediyorum.Emeklerinize sağlık.Çalışmalarınızın devamını diliyorum.Devamlı olarak sizi takip ediyorum. Kendim yeni kullanıcıyım.Gün geçtikte çok şey öğreniyorum.Başarılarınızı dilerim.

her şeyden önce elinize kolunuza sağlık.2cd çok güzel çalışıyor.ama 1. cd ne yaptıysam çalıştıramadım.rar arşivinden çıkarıyor ,cdye yazıyor ama sizin o göstermiş olduğunuz kurulum sayfası gelmiyor.bootta bisıkıntı olabilirmi.birde dosya içinden açayımdedim (test)bozuk diye bir hata verdi.187 satır falan diyor.ne yapmam gerekiyor?cevap verirseniz sevinirim.şimdiden tşk.

Edited by mustli