Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

sk8er_boi yardımcı olursan çok sevinirim bu yaptıklarını nasıl yapabilirim bende kendi çapımda katılımsız kurulum hakkında çalışmlar yapıyorum ama bu yaptıklarını nasıl gerçekleştirceğimi bilmiyorum bana çıkış yolu gösterirsen sevinirim altta senin yazmış olduğun işlemleri yapmak istiyorum fakat nasıl yapılcağını bilmiyorum çalışmalarında başarılar

Gereksiz bileşenler silinerek kurulum hızlandırılmıştır.

Silinenler:

Accessibility Options

Briefcase

ClipBook Viewer

Internet Games

NT Backup

;# Drivers #

IBM Thinkpad

ISDN

Modems

Printers

Scanners

;# Hardware Support #

Brother Devices

Bazı diller

;# Multimedia #

Images and Backgrounds

Media Center

Music Samples

Tablet PC

;# Network #

MSN Explorer

Web Folders

Windows Messenger

;# Operating System Options #

.NET Framework

Blaster/Nachi removal tool

DR Watson

File and Settings Wizard

Help and Support

Manual Install and Upgrade

MS Agent

Out of Box Experience (OOBE)

Private Character Editor

Save Dump Utility

Search Assistant

Security Center

Tour

Web View

Zip Folders

;# Services #

Indexing Service

Birçok ince ayar sayesinde daha hızlı ve kolay çalışma

Microsoft imzasız temaları yükleme desteği

Windows dosya koruması kaldırma

1-Bilgisayarı Hdd’den başlat

2-Hiren BOOTCD’den aç

3-winXP kur

4-Winpe

5-XP Password Recovery

6-Restart

Windows kurulumu tamamlandığında 2.cd’yi isteyecektir. Bazen bu uyarı resmi görünmemekte ve yerine gri bir dikdörtgen çıkıyor. Zaten CD’yi otomatik olarak çıkartacaktır. 2.CD’yi yerleştirin. Program seçim ekranı gelecektir.

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

elinize sağlık mukemmel olmus.ben tnc xp den beri takip ediyorum benım sorum şu

bu boot acılıs menusunu nasıl degıstırıcez.tnc xp de vermısınız rarlı dosyanın icinde bıtane daha boot menu var rarlı dosyanın icindekini cıkarıp onu koyuyoruzve kayıt ediyoruz ama gene eskisi ilk menu cıkıyor

bunu nasıl degısterbiliriz.

TEŞEKKURLER.

ordi baba

slm bi sorunum var. internete giremiyorum. bağlantıyı kuracağım zaman "uzak bilgisayar tarafından engelleniyor " diye bir ileti geliyor. bunun dışında mükemmel bir iş olmuş elinize sağık. sorunuma yardımcı olursanız sevinirimm....

Edited by BRK

yaw arakadaşlar bune iştir yaa bir bana yardım etsin ben buu TNCxp yi kurduğum dan beridir nero 7 ultra yıı kuramıyorum bide bunu içindekii nero da lite dir yanii çok eksiklik var gibi me geliyor win dvd 8 iikurdum serialini kabul etmiyor aynı sorun neroda da orataya çıktı bu konularla birz iliglenın yanii TNC XP de zaten ençok beğendiğim hızlı olmasıı ve atılan temalardır onun dışın dabide otomotik kurulum cd sii bşka bişi yook bu sorunu halladin yoksa tekrar xp sp2 yi kuracam.....

• Administrator
vista temasına geç dediğimde hata veriyor.ne yapmam gerekiyor biri yardımcı olabilirmi.

D:\Windowds\Resources\Themes altındaki vista temasını

D:\Windowds\Resources\Themes altına kopyalayın

elinize sağlık mukemmel olmus.ben tnc xp den beri takip ediyorum benım sorum şu

bu boot acılıs menusunu nasıl degıstırıcez.tnc xp de vermısınız rarlı dosyanın icinde bıtane daha boot menu var rarlı dosyanın icindekini cıkarıp onu koyuyoruzve kayıt ediyoruz ama gene eskisi ilk menu cıkıyor

bunu nasıl degısterbiliriz.

TEŞEKKURLER.

ordi baba

anlamadım soruyu.

slm bi sorunum var. internete giremiyorum. bağlantıyı kuracağım zaman "uzak bilgisayar tarafından engelleniyor " diye bir ileti geliyor. bunun dışında mükemmel bir iş olmuş elinize sağık. sorunuma yardımcı olursanız sevinirimm....

ağ yapılandırmanızı bilemiyorm. bu sorunu hiç görmedim.

yaw arakadaşlar bune iştir yaa bir bana yardım etsin ben buu TNCxp yi kurduğum dan beridir nero 7 ultra yıı kuramıyorum bide bunu içindekii nero da lite dir yanii çok eksiklik var gibi me geliyor win dvd 8 iikurdum serialini kabul etmiyor aynı sorun neroda da orataya çıktı bu konularla birz iliglenın yanii TNC XP de zaten ençok beğendiğim hızlı olmasıı ve atılan temalardır onun dışın dabide otomotik kurulum cd sii bşka bişi yook bu sorunu halladin yoksa tekrar xp sp2 yi kuracam.....

sisteminizde nero 7 ile alakalı herşeyi kaldırın. bir çok yüklediğim pcde nero7 sorunsuz kuruldu. hala daha kullanıyorum.

BEN BUNU PCİME NASIL YÜKLİCEM???ACİL KARDEŞLER!!

önceki konuları okuyunuz.

ben bilgisayardan pek anlamam ama sorunsuz kurulum yaptım teşekkür ederim saolun cok güzel olmuş

elinize saglık yorumların hemen hemen hepsini okudum o yüzden sorun yaşamadım yorumlarınız için

ayrı ayrı hepinize teşekür ederim saolun kolay gelsin

Önceliklle elelrinize sağlık süper bir xp modu :) herşeyiyle süper ve tnc yi kurmak fakat biz kotalı adsl aboneleri için indirmek zor olacak acaba kargo ile gönderme gibi bir yaklaşımınız varmı? kargo bedeli + belli bir ücret karşılığında yada sadece bana özel birşey :)

iyigünler benim sorum şu .

partların hepsini bir klasöre çıkarttım ve cd ye yazdırdım.

cdyi çalistırdımda ekranda bugörüntü olmalı.

ama bu görüntü gelmiyor.

acaba bir yerdemi yanlışlık yaptım

bensize birde cd nin indeki dosyalarıda gistereyim

ne olur neolmaz

Please register to see this content.

part 1 e çıkart dedikten sonra tek dosya winrar halinde olmalı sendeki açılmış.... buraya çıkart dedikten sonra başka biyere kopyala bide öyle dene winrarla sıkıştırılmış tek dosya halindeki dosyayı neroda iso olarak yazdırmalısın. ben 32 de denedim olmadı 4 de denedim oldu... iso nasıl yazdırılır forumda var.