Jump to content

Niye Windiows 7 ?

Andrew1432

Recommended Posts

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Vista'dan çok daha güzel ve sade bir teması var, performansı çok güzel. Ve extra güzel özellikleri var. Kullandıkça anlarsınız.

Veya kullanılabilecek özellikleri blogumda paylaştım. Bloguma girerek Windows 7 bölümünde yaklaşık 50 makaleden bukabilirsiniz.

Bencede iyice belli olmadan bunca indirme yapmak mantıksız.Vista Sp2 gayet iyi.Hergün birileri Final sürüm diye birşeyler ekliyor.Henüz indirip kuranı ve resim koyanı göremedik...

Bence Kullanmadan Yorum Yapmayın Kullanınca aradaki farkı gayet iyi bir şekilde anlıyacaksınız

vista görseli ile xp performansý birleþmiþ.. :rolleyes:

Bir kaç ay sonra ayný yorumu yapabilecekmisin çok merak ediyorum :rolleyes:.Sanal makinaya kurmuþtum ama hiçte hýzlý deðil Vista sp2 ile denk sayýlýr

Bir kaç ay sonra ayný yorumu yapabilecekmisin çok merak ediyorum :rolleyes:.Sanal makinaya kurmuþtum ama hiçte hýzlý deðil Vista sp2 ile denk sayýlýr

Sanal makineye kurduysan pekte bir zevk alabileceðini söylemem. :rolleyes:

Bence görsellik ve uyumluluk mükemmel.

Bir kaç ay sonra ayný yorumu yapabilecekmisin çok merak ediyorum :rolleyes: .Sanal makinaya kurmuþtum ama hiçte hýzlý deðil Vista sp2 ile denk sayýlýr

Adý üstünde sanal makina. Gerçeðe yakýn sonuçlar vermez...

Niye mi Windows 7? Stabillik,performans,iþlevsellik,kullaným kolaylýðý,hatasýzlýk...

Kullanmayan,denemeyen,kurup 3-5 dk. kullanan yorum yapmasýn lütfen.

Bunca kiþi Windows 7'yi sevdiyse bir sebebi vardýr.

Evet Vista da iyi.Ama Windows 7 ondan çok daha iyi :rolleyes: Vista kullanan arkadaþlar baþta hayal kýrýklýðý yaþayacaklar.Ama biraz kullanýnca Vistanýn yerini alacaðýndan emin olacaksýnýz :clapping:

Windows 7'yi kurmamýþ olanlr bu bölümdeki sabit baþlýða gözatýn...

aRkadaþLar windows 7 xp ile viStanýn karýþýmýdýr...aYrýca önermem

>>|qRkan|>>

arkadaþým tamam anlarým herkesin bi yorumu vardýrda sen hiç windows 7 kullandýnmý_???

Eðer kullanmadýysan windows 7 yi gerçek sistemine kur sanal makinaya deðil gerçek olarak kur ondan sonra yorumunu yaz.

Bu sadece bir öneridir küçümseme vb. yoktur...

herkez kafasına göre açıklayıcı olmadan yorum yapıyor neden kötü ve neden iyi herkezin bir yoğurt yeyişi vardır ve buda tartışılmaz diye düşünüyorum kesinlikle Win7 diyorum developer delisi olarak :D tamamen stabil ek görevler çok fazla ve en önemlisi hız tek geçeriöm

neden windows 7 mi..

denedim iste sebep 500 mb a yakýn ram harcýyor + sidebarda daha dahil degil..

vista ne kadar harcýyorduki gülünc gercekten :D:p

ayrýca rtm sürümünü denemistim ie sürekliyor yanýt vermeme ve yeniden açma sorunlarý yaþýyordu..bilmiyorum düzelmismidir hala ayný mýdýr

benim açýkcasý pek bir beklentim kalmadý himm begenenler varmý var kullansýnlar

arkadaþlar deneme amaçlý kurmayý düþünüyorum kullanan arkadaþlar hangi sürümün sorunsuz olduðunu bir linkle belirtirse , þimdiden teþekkürler

Bu siteden aldým inirdim

konu baþlýðý:Windows 7 Build 7600.16385.090713-1255 X86 Final, Ýngilizce Final

seven.jpg

13 part ve saðlam linkler ama ing bilginize...

Please register to see this content.

Yukaridaki linklerden indirdigim win 7 casp

windows 7 Professional

2ahs2km.jpg

:D millet yine atıp tutuyor :p karışımlar havada uçuşuyor. yok oyle bir karışım. win 7 microsoft un vista yaşadığı hayal kırıklığını ört pas etmek istemesi üzerine çıkış tarihi öne alınmış bir işletim sistemidir. vista ile win7 çekirdek yapısı olarak aynıdır. buda demek oluyor ki ikiz kardeş gibidirler. ancak xp den vista ya geçiş sancılı olduğu için bunun sebebi degdiğim gibi çekirdek yapısındaki değişim başta olmak uzere birçok yeni özellik gelmiş 7 senedir xp ile yatıp kalkan kullanıcılar buna pek sıcak bakmamışlardır. bu yapıya birde bilgisayar parçası ve yazılım üreten firmalar da ayak uydurunca vista yüzyılın fiyaskosu gibi göründü.oysa ekimde win7 diye alınacak sistem vista nın hatalardan arınmış evrimleştirilmiş halinden başkası degildir. ancak bu değişim ne servis pack olacak kadar küçük neden yeni bir çekirdek numarası alacak kadar büyük olmuştur. yıllardan beri windowsun yapmaya çalıştığı yeni dosya sistemi olan winfs i dahi içermemektedir. oysa taaa vista da olacağı söyleniyordu...

özetle win 7 vista dan daha stabil daha kararlı ve daha kullanıcı dostu bir işletim sistemi... XP ile alakasız olabilir ama vista ile çok benzer.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...