Jump to content

özelden Soru Soranlar Yada Sormayanlar

haruny

Recommended Posts

özelden diğer deyişle pmden sorulan yada sorulmayan sorular kabul edilip yada edilmeyip hemen savcılığa suç duyurusunda bulunulup maddi manevi tazminat davası açılıp sürüm sürüm süründürülüp pişmiş tavuğun başına gelenler yapılıp ayrıyetten ayaklarından arabaya bağlanıp arabesk müzik eşliğinde (metin ışık olabilir) mahalle turu atılıp olmadı sınırdışı edilip yada vücuduna kimyasal maddeler verilip siyanür olabilir yada v.b. karşısında erol taş tarzı kahkaha atılıp sandalyeye bağlanıp elektirik verilip ayaklarını keçiye yalatıp gülme krizine sokulup sonra gazozuna ilaç katılıp nuri alço abiye teslim edilip sonra namı diyar çoşkun abi ile terkedilecektir.

sıkıysa soru sorun yada sormayın .soru soranlar yada sormayanlar yandınız.

not: bu günlerde moda oldu herhangi bir kasıt yok kimse üzerine alınmasın yarası olan gocunsun kendi kendine yoksa zaten makara amaçlı bi topic.

mod yada adminlere yönelik bi şey değil herkes modlarda adminlerde kiminle alakası olduğunu biliyor.

Beyninin psikopatımsal bölümünün tamamını %100 verimle kullanmışsın ayakta alkışlıyorum...
içinde çok şey biriktirmiş :D

daha neler vardıda satanistlerin ayinine katma sandalyeye bağlayıp iğrenç espiriler yapma ah daha neler.

sizinde fikirlerinize açığım ;):lol::dribble:

Sağır oda da bi bölüm vardı.Adamı bağlayıp ajdar dinletiyolardı onun gibin bişi :D

o kadar da cani insafsız insanlık çağdışı değiliz herhalde. ajdar dinletmeyiz . bu dediğiniz yukarıda yazılanlardan daha kokunç ve insafsızca bi şey :):):dribble:

aman allahım düşünmesi bile insanı dehşete düşürüyor. :dribble::dribble:

Konu gayet ciddi.

ÖM'den soru kabul etmeyenler(modlar, adminler ve yönetimde olanlar hariç [sizin işiniz başınızdan aşkın size lafım yok]), siz mi çok büyüdünüz ben mi çok küçüldüm ?

• Administrator

Küçük büyüklükle alakası yok. İsteyen kabul eder isteyen etmez. İsteyen kontrol panelinden özel mesaj alımını kapatabilir.

Ama ben forum ile ilgili saçma olmayan pm'leri cevaplıyorum. O yüzden kapatmıyorum.

Konu gayet ciddi.

ÖM'den soru kabul etmeyenler(modlar, adminler ve yönetimde olanlar hariç [sizin işiniz başınızdan aşkın size lafım yok]), siz mi çok büyüdünüz ben mi çok küçüldüm ?

kanuyu anladığınıza sevindim

Küçük büyüklükle alakası yok. İsteyen kabul eder isteyen etmez. İsteyen kontrol panelinden özel mesaj alımını kapatabilir.

Ama ben forum ile ilgili saçma olmayan pm'leri cevaplıyorum. O yüzden kapatmıyorum.

size lafımız yok yönetim hariç bazı şahsiyetlerin kendini bi şey sanıp böyle imzalar yazmalarını ti ye almak

evet doru benim bir pm mi cevaplamıstı sayın sk8er_boi .

evet doru benim bir pm mi cevaplamıstı sayın sk8er_boi .
Evet benim de cevaplamıştı. :D
Dediği gibi saçma olmayan PM'leri cevaplıyor, tabii haklı olarak.

tamam da burda mevzu olan kişi sayın admin değil ki

Burda ben de üzerime almak istiyorum.Bana da özelden soru geliyor.Genelde Aio yapımı ile ilgili.Ben imzama yazmadım ama bana soracağınız soruları foruma yazarsanız hem beni beklememiş olursunuz hemde daha önce forumda sorulup cevaplanmış olduğunu görebilirsiniz diyorum bana yazanlara.Sonra taibi yardımcı oluyorum ama bir şartla anlattıklarımı forumda da anlatmaları.Sonra da söz alıyorum bir daha öm atmayın forumdan sorun diye bu kadar kolay oluyor.Bir daha öm atanları azarlıyorum :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...