Jump to content

İnca Mı Skystar2 Mı Avermedia Mı?

tmac1

Recommended Posts

Hotbird üzerinden bir çok şifresli kanal çözülebiliyor. Ancak Lig tv yada Digi platformu çözebilecek bir şifre bulamadım. Yada buldum ama ben çözmedim :)

Hotbird üzerinden bir çok şifresli kanal çözülebiliyor. Ancak Lig tv yada Digi platformu çözebilecek bir şifre bulamadım. Yada buldum ama ben çözmedim :)

hocam server ile hepsi çözülüyor aklına gelen bütün kanallar :D ama dediğim gibi yasal değildir. yabancı paltformları izleyin bence şifrelerini kırıp.

alıcaksan ya skystar 2 v2.8 al yoksa alt sürümlerinde ısınma ve pc kitlenmesi gibi problemlerle karşılaşan çok

yada skystar 3 al kurulumu karışık fln değil türkçe bütün menüler ayrıca skystar 3 de sharp tuner ler kullanılmış

skystar 2 nin ki silikon tuner donanım stabilliği ve uydu yayın sinyallerinde muazzam fark görürsün 2 yle

arasında tercih senin

• 1 ay sonra...

Uzun zamandır Skystar2 Kullanıcısıyım Maşallah daha tık demedi yazılım ve program desteği ile benzersiz bir Tv kartı bende size bu kartı almanızı tavsiye ederim ..

Saygılarımla

30x77zk.jpg

Nerdeyse 3 senedir kullanıyorum hiçbir tık yok.

Ss2 kullanıcı olarak 1. kesinlikle tavsiye ederim ama kullanmayı bilirsen almadan ss2 ıyı oku ve öyle al

2.ss2 yerıne avermedia pro sunu al ss2 den daha kolay ve zahmetsiz pc ile uğrasırım dıyorsan ss2 al suan progdvb kurma dvbdreamı kur alınca haber et yardım ederım ama şifre kanalları çözmen konusunda pek yardımım dokunmaz neden dersen suan ıcın cok zorlaşı servere kayıt olmssan hıc ugrasma al tak izle kanallarını kolay gelsin ss2 alınca çalıştırılacak programların downloadları benden haber et yardım al yoksa zorlanırsın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...