Jump to content

Tembelos Windows 11 23h2 22631.3007 Pro/ent + Office 2021 + Programlı

shaolin
 Share

Recommended Posts

Notlarda yazdığım gibi. Rufus ile ISO dosyasını seçip Başlat dediğinizde zaten ekrana bir pencere açıp TPM, cpu, online engeli kaldırılsın mı diye soruyor. Bu işi Rufus zaten hallediyor.

Böylece ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi eski bir bilgisayara sorunsuz yerel bir hesapla kurulabiliyor.

İndirme Linki: 

Please register to see this content.

Edited by shaolin
  • Like 2
  • Thanks 1

Shadowscape, 14 dakika önce yazdı:

Güzelmiş tembelos ismi : ) . Teşekkürler paylaşım için

Bu programları klasik olarak kuruyorum önüme gelen bilgisayarlara. Genelde bunlar yüklü oldu mu temel olarak iş görüyor. Gerisi kişiye kalmış.

Bu programlar otomatik kurulup kullanıcıyı zahmetten kurtardırdığı için aklıma geldi isim :)

Aslında hiçbir şeyden sordurmadan da kurulum yaptırabilirdik sabit bir isimle.

• Thanks 1

shaolin, 5 dakika önce yazdı:

Bu programları klasik olarak kuruyorum önüme gelen bilgisayarlara. Genelde bunlar yüklü oldu mu temel olarak iş görüyor. Gerisi kişiye kalmış.

Bu programlar otomatik kurulup kullanıcıyı zahmetten kurtardırdığı için aklıma geldi isim :)

Ben programlı seviyorum shaolin kardeşim. Sonrasında kurmak için uğraşmıyorsun. Sevende var sevmeyende.Teşekkürler tekrar emeğin için. Programların önceden kurulu gelmesi işime geliyor açıkçası. Zamandan tasarruf bence.

• Like 1

SON_VATAN, 6 dakika önce yazdı:

Bende office 2021 kurulumu olmadı birtek o program yoktu.

Canlı olarak 2 makineye kurdum sorun yok. Aynı sistem windows 10da da var. Kurulum yaparken hiç ellemeyin. 

Edited by shaolin

shaolin, 1 saat önce yazdı:

Canlı olarak 2 makineye kurdum sorun yok. Aynı sistem windows 10da da var. Kurulum yaparken hiç ellemeyin. 

Doğrudur windows 10 da kurulum yaptı ama bunda olmadı ayrıca hiç ellemedim yaklaşık 40 dakika bekledim,ama bunu sanalda denedim gerçek pc de denememiştim.

• shaolin changed the title to Tembelos Windows 11 22h2 22621.607 Home/pro + Programlı
  • shaolin changed the title to Tembelos Windows 11 22h2 22621.607 Home/pro + Office 2021 + Programlı

Arkadaşın Lenovo Z580 eski i7 laptopına 240 GB Sandisk SSD taktım. Eski diskini de DVD yuvasına taktım. 

Tembelos'u kurdum. Gayet hızlı ve verimli çalıştı.

Bu programla gereksiz programları da silince gayet akıcı oldu.

• 1 ay sonra...
shaolin, 27.07.2022 - 23:03 yazdı:

Tembelos Windows 11 22H2 22621.607 Home/Pro + Office 2021 + Programlı

Tembel Adamın İşletim Sistemi

uupdump.net'ten oluşturulmuştur. 

İçerisine kullanıcının genelde ihtiyaç duyduğu temel programlar eklenmiştir.

ISO dosyasında herhangi bir oynama yapılmamıştır.

Windows kurulur iken bazı görsel ince reg ayarlar yapılmıştır. (Dosya uzantısını göster, taskbarda gruplama yapma, simgelerin hepsini göster, Masaüstünde bilgisayarım simgesini göster gibi) 

Yüklenen programlar:

- Adobe Acrobat Reader (güncel)

- Winrar (güncel)

- StartAllBack (güncel)

- Internet Download Manager (güncel)

- Eset Endpoint Antivirüs (güncel)

- VLC Player (güncel)

- Java 32 ve 64 bit (güncel)

- Google Chrome (güncel)

- Office 2021 Pro Plus  (Aktivasyon yoktur) 

- Google Earth Pro (güncel)

- Image Resizer (güncel)

- Irfanview (güncel)

Not-1 Windows 11'de aktivasyon yoktur. Size kalmıştır.

Not-2 Program yüklemeleri olduğu için bekleyin yazısında bitene kadar bekleyin. Takıldı zannetmeyin!!!

Not-3 Ayarların aktif olması için kurulum bittikten sonra bir kere yeniden başlar.

Not-4 Kurulum yaparken interneti bağlamayınız!

Not-5 Kurulum bittikten sonra internete bağlanın ve bekleyin Windows 11 aygıtların sürücülerini internetten indirsin ve yüklesin.

İndirme Linki: 

Yeni laptopta ve eski bir masaüstünde test edilmiştir. Yine de hata görürseniz yazın.

İndirdiğiniz bu ISO dosyasını Rufus programı ile USB'ye yazdırınız.

Rufus İndirme Linki: 

Bilgisayarınız Windows 11 gereksinimlerini karşılamıyorsa, Rufus ISO dosyasını yazdırırken size soracak ve bunları iptal etmesini sağlayabilirsiniz.

shaolin, 27.07.2022 - 23:03 yazdı:

Tembelos Windows 11 22H2 22621.607 Home/Pro + Office 2021 + Programlı

Tembel Adamın İşletim Sistemi

uupdump.net'ten oluşturulmuştur. 

İçerisine kullanıcının genelde ihtiyaç duyduğu temel programlar eklenmiştir.

ISO dosyasında herhangi bir oynama yapılmamıştır.

Windows kurulur iken bazı görsel ince reg ayarlar yapılmıştır. (Dosya uzantısını göster, taskbarda gruplama yapma, simgelerin hepsini göster, Masaüstünde bilgisayarım simgesini göster gibi) 

Yüklenen programlar:

- Adobe Acrobat Reader (güncel)

- Winrar (güncel)

- StartAllBack (güncel)

- Internet Download Manager (güncel)

- Eset Endpoint Antivirüs (güncel)

- VLC Player (güncel)

- Java 32 ve 64 bit (güncel)

- Google Chrome (güncel)

- Office 2021 Pro Plus  (Aktivasyon yoktur) 

- Google Earth Pro (güncel)

- Image Resizer (güncel)

- Irfanview (güncel)

Not-1 Windows 11'de aktivasyon yoktur. Size kalmıştır.

Not-2 Program yüklemeleri olduğu için bekleyin yazısında bitene kadar bekleyin. Takıldı zannetmeyin!!!

Not-3 Ayarların aktif olması için kurulum bittikten sonra bir kere yeniden başlar.

Not-4 Kurulum yaparken interneti bağlamayınız!

Not-5 Kurulum bittikten sonra internete bağlanın ve bekleyin Windows 11 aygıtların sürücülerini internetten indirsin ve yüklesin.

İndirme Linki: 

Yeni laptopta ve eski bir masaüstünde test edilmiştir. Yine de hata görürseniz yazın.

İndirdiğiniz bu ISO dosyasını Rufus programı ile USB'ye yazdırınız.

Rufus İndirme Linki: 

Bilgisayarınız Windows 11 gereksinimlerini karşılamıyorsa, Rufus ISO dosyasını yazdırırken size soracak ve bunları iptal etmesini sağlayabilirsiniz.

İndirdim. Rufus ile yazdırdım. 
kaldırdıklarım: 
Ofis 2021
Adobe A. Reader
Winrar
Eset
Yerine Kurduklarım:
Ofis 365 kurdum. Ofis 2016 olarak etkinleşti. O yüzden Ofis 2021'i yeniden kurup etkinleştirdim.
Adobe A. Reader yerine Foxit Reader kurdum.
Winrar yerine 7zip kurdum.
Eset yerine önceden 90 günlük aboneliğim olan Bit Defender'ı kurdum.
Sistem gayet güzel çalışıyor. Windows güncellemeleri alıyorum. En son winver: 22261-755 oldu. 
Sekmeli 'Dosya Gezgini' hoş olmuş. Ellerinize sağlık. 

Edited by raskolnikov
Düzeltme
  • Like 1
  • Thanks 1

• shaolin changed the title to Tembelos Windows 11 22h2 22621.755 Home/pro + Office 2021 + Programlı
shaolin, 29.07.2022 - 17:18 yazdı:

Sende benim kafada gidiyorsun bilader. Bende şahsen programlı Windows kullanmıyorum kendim cmd olarak oem e atıp cmd olarak kullanıyorum. Zahmet den kurtuluyorum. 

Benimde arşivden win 7 8 10 ve 11 program li bolca mevcut ama boyutları şiştigi için uplad yapmaya üşeniyorum 

• Like 1

Emeğiniz için teşekkürler. Bu çalışmayı kullanıyorum. Ancak:

Excel'de çok sık aralıklarla oto kurtarma yapıp yeniden başlatıyor. Google da benzer sorun yaşayanlar olduğunu gördüm.

Ama çözümünü bulamadım. Aynı sorunu benden başka yaşayan olduysa yorumlarını ve çözüm önerilerini almak isterim.

İyi günler.

bankerim, 7 saat önce yazdı:

Emeğiniz için teşekkürler. Bu çalışmayı kullanıyorum. Ancak:

Excel'de çok sık aralıklarla oto kurtarma yapıp yeniden başlatıyor. Google da benzer sorun yaşayanlar olduğunu gördüm.

Ama çözümünü bulamadım. Aynı sorunu benden başka yaşayan olduysa yorumlarını ve çözüm önerilerini almak isterim.

İyi günler.

Ofis sürümüyle alakalı olabilir . Belki işletim sisteminde sorun yoktur. Ofis kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. 

• shaolin changed the title to Tembelos Windows 11 23h2 22631.3007 Pro/ent + Office 2021 + Programlı