Jump to content

.:: 10 Mbps Sınırsız İnternet 50 Tl :..

candemir2005

Recommended Posts

Telefon hattına gerek yok arkadaşlar.İlk iki ay 10 TL sonaki aylar 50 TL ödüyorsunuz.Hem 10 mbps hem sınırsız(15 gb sonrası hızın düşmesi yok) (superonline fiber) (modem +kurulum ücretsiz)

4442220 'ı arayıp istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.Başvuru formu;

http://www.superonline.net/bireysel/basvuru/basvuru.aspx

2rgnl2q.jpg

Ankara'da

Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Eryaman, Etimesgut, Oran, Söğütözü-Çukurambar, Ümitköy, Yenimahalle

İstanbul'da

Acıbadem, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçeşehir, Başakşehir, Bayrampaşa, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Esentepe, Esenyurt, Halkalı, İçerenköy, Kemerburgaz, Kuyumcukent, Kozyatağı, Maltepe, Maslak, Pendik, Samandıra, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye, Yakuplu

İzmir'de

75.Yıl, Alsancak, Bornova, Buca, Çankaya, Evka-3, Gaziemir, Kuzey Mavişehir, Mavişehir, Manavkuyu, Narlıdere

Bursa'da

Nilüfer - Özlüce, Yeşilşehir

Kocaeli'de

Akçakoca, Körfez, İzmit

Fiber internet ne işe yarar? TTnet'in sunduğu 8mbps hizmetinden farkı nedir?

Arkadaşlar ttnet bize 8 mbps hızlı interneti sunuyor fakat 15gb'ı geçtiğimizde hızımız 512 KB gibi komik bir rakama iniyor(yani bir nevi cezalandırıyor :download1: ) Superonline fiber internet paketi 10 mbps hızında ve hiç düşmüyor ve aynı ücreti ödüyoruz(isterseniz ayda 800gb indirin).Peki bu 10mbps fiber internetle filmler,oyunlar,müzikler ne kadar süreye iniyor?

2 saatlik bir film 15 dkya

4 GB'lık bir dvd oyunu bir buçuk saate

Şarkılarla dolu bir albümü(50mb varsayalım) 1dk'dan kısa sürede indiriyor

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply
olsa ben köye bağlatırım hemen

ayrıca fiber optik kablolarla gideceği için kişiye özel hat çekerler büyük ihtimalle

buda pahalıya patlar

Sanırım kabloların döşenmesi lazım bulunduğunuız yere de.Site olarak istedik kurdular ve ekstra ücret yok.Modem kurulum ücreti de yok.Ben kullanıyorum çok memnunum.Kocaelideyim derince ilçesinde

arkadaşım yaptığın açıklama eksik niye eksik biliyormusun bu hizmeti 60 konutluk sitelere veriliyorlar. şayet bulunduğun yer hizmet verilen sitede ise öyle yararlanabiliyorsun. örneğin atıyorum istanbul beşiktaş hizmet veriyor olarak görünüyordur ama beşiktaşın her yerine vermiyorlar beşiktaşta 60 konutluk siteler başvurmuştur sadece o sitelere veriliyordur. sen o sitelere 100m uzaklıkta isen sana hizmet vermiyorlar. yani anlayacagın bireysel fiber internet yok. bu hizmet için sitenin tamamı başvurmak zorunda.

arkadaşım yaptığın açıklama eksik niye eksik biliyormusun bu hizmeti 60 konutluk sitelere veriliyorlar. şayet bulunduğun yer hizmet verilen sitede ise öyle yararlanabiliyorsun. örneğin atıyorum istanbul beşiktaş hizmet veriyor olarak görünüyordur ama beşiktaşın her yerine vermiyorlar beşiktaşta 60 konutluk siteler başvurmuştur sadece o sitelere veriliyordur. sen o sitelere 100m uzaklıkta isen sana hizmet vermiyorlar. yani anlayacagın bireysel fiber internet yok. bu hizmet için sitenin tamamı başvurmak zorunda.

Desene ben ve benim gibiler bu tür hizmetlerden faydalanmak için daha çok bekleyeceğiz(Ömrümüz vefa eder inşallah).

Açıklama gözümden kaçmış herhalde, görmemiştim. Teşekkür ederim.

temmuz kardeş aynı durumdayız merak etme bende iple o günler gelirmi diye bekliyorum ama görebilecekmiyim bilmiyorum :download1: işin garibi bulunduğum bölgenin tamamı emekli öğrenci site namınada birşey yok buraya gelmesi sanırım çok çok zor

60 konut? Anlayamadım? Sitemizde 8 konut var ve şuan bu internetle giriyorum

Boru Hattı Sayesinde Hızlı İnternet Gelecek

Superonline BOTAŞ'la anlaşmaya vararak ülke çapında yüksek hızlı internet için il adımını attı. Bakın boru hattı ve internet tüketiciler için ne gibi kolaylıklar sağlayacak?

Superonline, BOTAŞ'ın fiber optik altyapısının kiraya verilmesi için açtığı ihaleyi 20 milyon 900 bin Avro'luk teklifiyle kazandı. 2 ayrı etap şeklinde düzenlenen ihaleye katılan firma, kapalı zarf açık artırma usulüyle verdiği teklif karşılığında BOTAŞ'ın güzergâhını 15 yıl süreyle kiraladı. Konuya ilişkin sözleşme dün BOTAŞ yetkilileri ile Superonline Genel Müdürü Murat Erkan arasında imzalandı.

fiberoptics11261741508.jpg

BOTAŞ'ın boru hatları, hızlı internet için ön adım olacak

Boru Hattı Sayesinde Hızlı İnternet Gelecek

Boru Hattı Sayesinde Hızlı İnternet Gelecek 25 Aralık 2009 13:39

Superonline BOTAŞ'la anlaşmaya vararak ülke çapında yüksek hızlı internet için il adımını attı. Bakın boru hattı ve internet tüketiciler için ne gibi kolaylıklar sağlayacak?

Superonline, BOTAŞ'ın fiber optik altyapısının kiraya verilmesi için açtığı ihaleyi 20 milyon 900 bin Avro'luk teklifiyle kazandı. 2 ayrı etap şeklinde düzenlenen ihaleye katılan firma, kapalı zarf açık artırma usulüyle verdiği teklif karşılığında BOTAŞ'ın güzergâhını 15 yıl süreyle kiraladı. Konuya ilişkin sözleşme dün BOTAŞ yetkilileri ile Superonline Genel Müdürü Murat Erkan arasında imzalandı.

BOTAŞ'ın boru hatları, hızlı internet için ön adım olacak

Superonline'ın alt yapısı 2.5 katına çıkacak

Bu sayede, internet sağlayıcı firma 26 bin kilometreye çıkartacak. İpek Yolu Fiber Yolu Oldu, adını taşıyan projenin son kullanıcıya faydası ise, Superonline'ın internet bağlantısının daha fazla yere ulaşması sayesinde olacak. Firma bu şekilde genişbantlı internet hizmetleri için bir altyapı oluşturmayı hedefliyor. Botaş boru hattı, 38 şehri de kapsıyor Superonline bu sayede fiber optik bağlantı alt yapısını 2.5 katına çıkartmış olacak.

Bu yatırımın ardından, firma eğer daha uygun fiyatla internet hizmetlerini pazarlarsa TTNET'i fazlasıyla çaresiz hale getirecek gibi duruyor.

Kaynak: shiftdelete.net

Ankara'da

Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Eryaman, Etimesgut, Oran, Söğütözü-Çukurambar, Ümitköy, Yenimahalle

İstanbul'da

Acıbadem, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçeşehir, Başakşehir, Bayrampaşa, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Esentepe, Esenyurt, Halkalı, İçerenköy, Kemerburgaz, Kuyumcukent, Kozyatağı, Maltepe, Maslak, Pendik, Samandıra, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye, Yakuplu

İzmir'de

75.Yıl, Alsancak, Bornova, Buca, Çankaya, Evka-3, Gaziemir, Kuzey Mavişehir, Mavişehir, Manavkuyu, Narlıdere

Bursa'da

Kocaeli'de

Akçakoca, Körfez, İzmit

Ben çok başvurdum ama bina olarak başvurmazsanız kabul etmiyorlar. 20 dairelik bir binada oturuyorsanız en az 10 kişi bağlatmazsa zarar gireriz diyorlar. Ama şu anda ttnette misilleme yapıyor o da fiber optik kabloları döşemeye başladı ve o da indirime girecek. Hepimiz ucuz internet kullanacağız sonunda ama 2 sene içerisinde tam olarak oturacağı söyleniyor.

evet çok güzel bi kampanya ama göründüğü kadar kolay değil bu bağlantıyı sağlamam bildim kadarıyla 10Mbps 50tl çok güzel hemde sınırsız ben şu an 8 Mbps kullanıyorum ttnet çok memnunum herkeze tavsiye ederim hiç bir sorun yok :)

Temmuz ayından beri kullanıyorum ve çok memnunum. Ankarada sıhhiye gibi merkezi bir yeri bile delik deşik ettiler hat çekmek adına. Sanırım amaçları tüm türkiyeye bu hizmeti yaymak çünkü aptıkları işin kapladığı alana bakarsak mali bağlamda çok büyük bir destek verildiiği kesin. Zaten şirket karamehmet ailesinin diye biliyorum.

Ankara'da

İstanbul'da

İzmir'de

Bursa'da

Kocaeli'de

Akçakoca, Körfez, İzmit

Teşekkürler......

ttnet sozleşmesini imzalamasaydım burdan baglanırdım şimdi cıkmya calıssak wifi modem parasını isteyecek tam olarak kaç lira onuda bilmiyorum bilen varmı fazla bir sey degilse cıkayım (gerçi ben rapidde prem ile sanıyede 900 lerde indiriyorum ama diger serverlarıda pek kulmıyorum zaten )

ttnet sozleşmesini imzalamasaydım burdan baglanırdım şimdi cıkmya calıssak wifi modem parasını isteyecek tam olarak kaç lira onuda bilmiyorum bilen varmı fazla bir sey degilse cıkayım (gerçi ben rapidde prem ile sanıyede 900 lerde indiriyorum ama diger serverlarıda pek kulmıyorum zaten )

900 kb ile indiriyorsanız değmez iptal ettirmeye...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...