Jump to content

Windows 10 Privacy Edition 22h2 | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

fatherx, 2 saat önce yazdı:

Emeğine sağlık emre kardeşim sanal bilg.da bi süre denedim program yükle kaldır yaptım sorun çıkarmadı güzel iş çıkartmişsın yalnız UEFİ  olarak yüklemeye çalıştım 2 kere

yüklemedi bios görüntüsünde kaldı bir de normal MBR modunda denedim disk bölümüne kadar geldi yalnız bilg.da windows 8.1 UEFİ modunda yüklü oldugu için vazgeçtim

diski MBR ye çevirmemek için UEFİ mod desteklemiyor gibi iyi çalışmalar kolay gelsin..

Bios ve Uefi’ de sorunsuz denendi. Kurulum yapanlar mevcut atladığınız bir yer var büyük ihtimalle :) 

• Like 1

fatherx, 6 saat önce yazdı:

Olabilir bazen eski sürümler hayat kurtarabiliyor bi deneyeyim 👍

Hocam bi aralar rufusun yeni sürümleri sıkıntılıydı şu aralar düzeldi mi bilmiyorum o zamandan bu yana eski sürümünü kullanıyorum. Burada paylaşılmıştı bunu kullanın diye konudan görmüştüm.

mad_080, 19 saat önce yazdı:

Hocam bi aralar rufusun yeni sürümleri sıkıntılıydı şu aralar düzeldi mi bilmiyorum o zamandan bu yana eski sürümünü kullanıyorum. Burada paylaşılmıştı bunu kullanın diye konudan görmüştüm.

Sağolasın kardeşim ne yaptıysam olmadı eski sürüm son sürüm rufus MBR formatında attım gitti müsait olduğumda minitool partition programıyla GPT ye dönüştürücem..

theArcher, 13 dakika önce yazdı:

@Emre028 üstad 1-2-3. nesil işlemcili SSD olan bilgisayarlara tavsiye edermisiniz bu sistemi? yoksa LTSB 2016 sürümü mü daha stabil olur sizce? 

Grafik kartları destekliyorsa şayet tavsiye ederim. LTSB'de oyun oynamazsınız akıcı olarak bunu göz önünde bulundurun.

midhat, 27 dakika önce yazdı:

sistemi şu an kurup üzerinden yazıyorum. mağazayı nasıl aktif edebilirim ve mikrofonu nasıl açabilirim acaba?

Mikrofon için çözüm sunuldu

Store içinde bunu deneyin. Olmuyorsa da çok kurcalamayın başka sistem kurun.

Please register to see this content.

Edited by Emre028

Emre028, 05.03.2023 - 22:52 yazdı:

Modernlik adına sistemde hiçbir bileşen yok. Klasik düzende ilerleyeceksiniz. Sistem eski PC’lerde bile akıcı çalışması adına bu şekilde dizayn edildi. Hata değil aslında :D Ek olarak düzenli olarak güncellenecek mi diye soran arkadaşlara ithafen şuanda indirme sayısı (629) büyük kalite güncellemesi gelirse şayet 23H1 dedikoduları var o zaman tekrar güncellerim :) şimdilik hiçbirşeye ihtiyacı yok sistemin..

şimdi bluetoth ile nasıl bağlantı yapacağız .?

• 2 hafta sonra ...
tapfer, 7 saat önce yazdı:

üstat mikrofon ve stor düzeltmeleri yapıp,yeniden paylaşırsanız süper olur. saygılar.

Bunları ben bilinçli olarak kapattım. Bunları konu anlatımında ekledim. Bunlar yok onların olduğu sistemler sitede mevcut, onları kullanabilrsiniz.  Yayınladığım ilk günden beri kullanıyroum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

hamzacan47, 2 saat önce yazdı:

merhaba üstad ellerine saglık cok guzel bir calısma ama bir ricam olacak Microsoft play store sistem de yok tekrardan nasıl aktiv edebilirim hic bir sekilde aktif edemedim !

Bu sürümde bulunmuyor konu içeriğini okuduktan sonra kurulum yapmanızı öneririm :D 

• 2 ay sonra...
Crycore, 39 dakika önce yazdı:

Hocam merhaba githubdaki ltsc microsoft store yükleyicisini indirsem storeyi kullanabilir miyim ?

bahsettiğim yükleyici şu 

Please register to see this content.

Denemelisiniz. Bu sürümde ben Store'a ait tüm bileşenleri sildim.

• Like 1

• 3 hafta sonra ...
kerem2018, 18 dakika önce yazdı:

Emre hocam eline emeğine sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş. Sistemi kurduktan sonra güncellemeleri yapabiliyormuyuz ? Veya güncellemek sistemin lite özelliğini etkiler mi ? Teşekkürler

Yapabilirsin, etkilemez.

• Like 2

kerem2018, 1 saat önce yazdı:

Güncellemeler açılmıyor maalesef. Driver ları yükleyebilmek için Driver Pack açılmıyor. Driver yüklemek için bir öneriniz var mı ?

Konu içeriğinde tüm sorularınızın cevabı var. İçeriğe hakim olduktan sonra kurmanızı öneriyorum.