Jump to content

Uup Dump.net Yeniden Faal

TR_by
 Share

Recommended Posts

Please register to see this content.

Yada adresin sonunda eşittirden sonra :

auto yazarsanız sistemde kullanılan temayı kullanır

legacy yazarsanız başlık koyu, diğer yerler beyaz

Spoiler

le.jpg.3e7bdee8d538ec57106d81e6ca6dd620.jpg

dark yazarsanız siyah tema

Spoiler

d.jpg.00d5254255d1d81ad84cfad61f25a60b.jpg

light yazarsanız açık tema 

Spoiler

l.jpg.b4c4fbdff5075a7633916d1eea30e631.jpg

Edited by cmlacla
  • Like 2
  • Thanks 1

CROSSXX, 10 dakika önce yazdı:

Hocam daha dün win11 buildi indirdim geçici olarak mı kapalıydı?

Açık olduğundan hiç haberim yoktu, bugün farkettim açıldığını :D

Bilgilendirme yapsanız forumda, herkes  bilse faal olduğunu iyi olurdu kanaatimce!!

• Like 1
  • Haha 1

Birkaç gündür açık. Diğer sonu ee. ve hyp olanlar pek sağlıklı değildi.

Yerele indirme yapıp uzak bağlantı ile kalıpları indiriyorduk bu süreçte muhtemelen çoğu uğraşmamıştır tekrar eski sisteme döndüler.

Bu süreçte bakmıştım en çok girende Türkler ve çinliler -_-

• Like 1

TR_by, 24 dakika önce yazdı:

Açık olduğundan hiç haberim yoktu, bugün farkettim açıldığını :D

Bilgilendirme yapsanız forumda, herkes  bilse faal olduğunu iyi olurdu kanaatimce!!

Hocam inanın indirip geçtim hiç buraya yazmak aklıma gelmedi :) olsun dünden beri sıkıntısız çalışıyor

Bitsemender, 8 dakika önce yazdı:

Birkaç gündür açık. Diğer sonu ee. ve hyp olanlar pek sağlıklı değildi.

Yerele indirme yapıp uzak bağlantı ile kalıpları indiriyorduk bu süreçte muhtemelen çoğu uğraşmamıştır tekrar eski sisteme döndüler.

Bu süreçte bakmıştım en çok girende Türkler ve çinliler -_-

CROSSXX, 2 dakika önce yazdı:

Hocam inanın indirip geçtim hiç buraya yazmak aklıma gelmedi :) olsun dünden beri sıkıntısız çalışıyor

Hep kendinize çalışmayın arkadaşlar ;)

Bu konu o kadar çok kişiyi ilgilendiriyor ki.

Pass geçmeyin lütfen.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

oduncu28, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bu siteden Windows indirip kurmak ne kadar güvenli?

lütfen tecrübe sahibi arkadaşlar yazarsa sevinirim.

bilmek istiyorum.

NERDEN İNDİRİRSEN İNDİR ÇOGUNLUK BURADAN İNDİRİP LİTE SİSTEM YAPIP YOLLUYOR GÜVENMEK SENİN ELİNDE SAYGILAR.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
HARBİKIZ, 4 dakika önce yazdı:

w11 home indirmeye kalktım, 100MB indirme hızı ile 120 dakika oldu sonuçlanmayınca vazgeçtim. Yanlış mı yaptım acaba, sitede arkadaşların modifiyeli sistemlerini 6-7 dakikada indiriyorum.

Rardan çıkardığın dosyaların olduğu klasörü windows olarak adlandır. C:/ kök dizine at ve oradan yönetici olarak çalıştır. Güvenlik yazılımları devre dışı olsun öyle dene. Aynı klasörü kullanabilirsin yarıda kalan indirmeler devam eder.

• Like 2

HARBİKIZ, 11 dakika önce yazdı:

w11 home indirmeye kalktım, 100MB indirme hızı ile 120 dakika oldu sonuçlanmayınca vazgeçtim. Yanlış mı yaptım acaba, sitede arkadaşların modifiyeli sistemlerini 6-7 dakikada indiriyorum.

İndirme işlemi bir kısmı için geçerlidir, indirme yapıldığı sırada komut ekranı siyah olur, bu aşamada internet hızı önemlidir.

Sonrasında oluşturma başlar, bu sırada komut ekranı maviye dönüşür, bu aşamada da donanım özellikleri ve hızı önemlidir.

Tek sürüm, birden fazla sürüm veya tüm sürümleri oluşturmaya göre bu zaman değişir.

@MrRush a ek olarak dosya ismini kısalt 22631.2428 gibi C ana dizine atıp komut dosyasını yönetici olarak çalıştır.

Sabırlı olmak gerek.

Edited by TR_by
  • Like 2

MrRush, 22 dakika önce yazdı:

Rardan çıkardığın dosyaların olduğu klasörü windows olarak adlandır. C:/ kök dizine at ve oradan yönetici olarak çalıştır. Güvenlik yazılımları devre dışı olsun öyle dene. Aynı klasörü kullanabilirsin yarıda kalan indirmeler devam eder.

TR_by, 19 dakika önce yazdı:

İndirme işlemi bir kısmı için geçerlidir, indirme yapıldığı sırada komut ekranı siyah olur, bu aşamada internet hızı önemlidir.

Sonrasında oluşturma başlar, bu sırada komut ekranı maviye dönüşür, bu aşamada da donanım özellikleri ve hızı önemlidir.

Tek sürüm, birden fazla sürüm veya tüm sürümleri oluşturmaya göre bu zaman değişir.

@MrRush a ek olarak dosya ismini kısalt 22631.2428 gibi C ana dizine atıp komut dosyasını yönetici olarak çalıştır.

Sabırlı olmak gerek.

Teşekkürler dostlar bu bizim gibi tez canlı insanlar için biraz sıkıntılı bir durum. Az önce Windows un kendi sitesinden 6 dakikada indirdim. Ama .NET Framework3.5 kurulu değil tabiki.

MrRush, 25 dakika önce yazdı:

NetFramework 3.5 ben artık etkinleştirmiyorum. Kullandığım programlar gerek duymuyor. Gerekli değilse biraz boş yere etkinleştiriliyor bence.

Genelde, sistem paylaştığım günlerden beri, hiç etkinleştirmiyor. Gerektiğinde gerektiği kişi tarafından yüklenir diyordum.

Yüklenmesinde bir problem olmuyordu, sistemlerimde.

Bazen, sistem yapımı yapan arkadaşlar editlerken, etkin değilse, sistem kurulumu sonrasında, hatalarla karşılaşıyorlar.

Benim sistemlerimde bu durum söz konusu değildi, ama artık paylaşım yapmayı bıraktım. :) :)

Sizin elinize su dökemem ama yine de ben de bir şeyler yapıyordum diyelim :) :) :) :) 

Saygılarımla...

• Like 1
  • Sad 1

va7eyla, 49 dakika önce yazdı:

Genelde, sistem paylaştığım günlerden beri, hiç etkinleştirmiyor. Gerektiğinde gerektiği kişi tarafından yüklenir diyordum.

Yüklenmesinde bir problem olmuyordu, sistemlerimde.

Bazen, sistem yapımı yapan arkadaşlar editlerken, etkin değilse, sistem kurulumu sonrasında, hatalarla karşılaşıyorlar.

Benim sistemlerimde bu durum söz konusu değildi, ama artık paylaşım yapmayı bıraktım. :) :)

Sizin elinize su dökemem ama yine de ben de bir şeyler yapıyordum diyelim :) :):) :) 

Saygılarımla...

Çabuk pes ettin. Güzel çalışmaların vardı.

• Like 2

Ben Canary sürümü kullanırım genelde. Onda da Özeleştirme yapmadan yalın kullanıyorum. Özelleştirmeyi gerekirse, kurduktan sonra yapıyorum. Zaten her yeni yapıda temiz format atıyorum. Okumak, okuduğumu deneyerek yapabilmek hoşuma gidiyor. TncTr'de sistem paylaşan forumdaşları ve paylaşımlarını zaten çok beğeniyor ve takip ediyorum. Paylaşılacak bir şey kalmıyor zaten. Canary sürümleri paylaşsam en fazla 1 hafta kullanılır 1 haftada yeni sürüm gelir ,,. 

• Like 1

cmlacla, 47 dakika önce yazdı:

Ben Canary sürümü kullanırım genelde. Onda da Özeleştirme yapmadan yalın kullanıyorum. Özelleştirmeyi gerekirse, kurduktan sonra yapıyorum. Zaten her yeni yapıda temiz format atıyorum. Okumak, okuduğumu deneyerek yapabilmek hoşuma gidiyor. TncTr'de sistem paylaşan forumdaşları ve paylaşımlarını zaten çok beğeniyor ve takip ediyorum. Paylaşılacak bir şey kalmıyor zaten. Canary sürümleri paylaşsam en fazla 1 hafta kullanılır 1 haftada yeni sürüm gelir ,,. 

Çok haklısınız. Toplum olarak okumayı ve de okuduğunu anlamayı bilen nadir kişilerimiz var.

En basitinden, sistemsel bir hatada hatanın kodu veya ne yazdığını okumadan etmeden, araştırma yapıyorlar. Ya da araştırma bile yapmadan, hata aldım, artık uğraşmıyorum deyip kaçıyorlar.

Oysa ki, tüm hatalarda ve tüm soru ve sorunların çözümünde, öncelikle tam okumak gerekiyor.

Bu şekilde okumaya önemi, aslında okullarda gösteriyorlar. Lakin okulda bile, matematik açısından, okumadan anlamadan, soruyu çözmeye başlıyorlar.

Türkçe desen, yine aynı, sorunun başını okuyup, sonunu görmeden yanıtlıyorlar. Halbuki, sorunun cevabı sonunda gizli, değildir kelimesini görmeden işlem yapıyorlar. :) :) :) 

Okuyarak ilerlemek hayatın her yerinde önemli ama anlayan yok :) :) :)

Çok yazdım bee :) :)

Saygılarımla...

• Like 2