Jump to content

Dünyanın En Hızlı Internet Tarayıcısı Için Buraya Gelin!

forjest
 Share

Tarayıcıdan memnun kalanlar anket  

16 members have voted

1. 1. Tarayıcıdan memnun kaldınızmı?

• Memnun kaldım
    • İşimi görmekte
    • Fena sayılmaz
    • Beklediğim gibi değildi

Recommended Posts

Paylaşımın başlığı o kadar iddialı yazılmışki,insan ister istemez denemek istiyor.

Denedim 10 dk. sonra digital dünyanın çöplüğüne uğurladım.

Diğer tarayıcılardan en ufak bir üstünlüğü yok.

Aksine RAM açısından eksisi bile var.

• Like 1

tayyar61, 2 saat önce yazdı:

Paylaşımın başlığı o kadar iddialı yazılmışki,insan ister istemez denemek istiyor.

Denedim 10 dk. sonra digital dünyanın çöplüğüne uğurladım.

Diğer tarayıcılardan en ufak bir üstünlüğü yok.

Aksine RAM açısından eksisi bile var.

Herkes memnun kalacak diye bir kaide yok tabiki. Ancak ben hemen geçtim bu tarayıcıya çokcada memnunum zaten chromium tabanlı olması + bir bakıma açık kaynak olmasıda + bence kapalı kaynak tarayıcılara göre şeffaf ve işlevsel. Ram cpu kullanımı her pc'ye göre farklılıklar gösterecektir buda ince bir detay. Yorum için  teşekkürler. :) 

• Like 1

kilicmuhsin, 17 saat önce yazdı:

Ustam dahili yedek alma nasıl oluyor tarif edebilirmisiiz

Tarayıcının kurulu olduğu klasörde Iron_Backup_Config_Portable dosyası mevcut basit arayüzü var zaten bununla rahatlıkla yedekleme ve geri yükleme yapabilirsin. 

xpity, 5 saat önce yazdı:

Aynı testi iron browser ile denedim 50 sekme de 1.230 mb ram harcıyor. Gizlilik tamam da bu kadar ram tüketimi nedir?

Kral ram tüketimi illaki önemlidir bişe diyemem ama 8 veya 16 ram varsa sorun olmamalı ki 4 ram artık yerini artık en az 8 ram e bırakıyor. Donanımı düşük makinalar için ideal doğru ama benim için maalesef ideal değil, güvenlik daha önemli diye düşünüyorum. İyi çalışmalar. :)

Alphonso_Elric, 21 saat önce yazdı:

SRWare Iron Browser fazlasıyla yetiyor dahili yedek alma ilede eklentiler yer imleri birebir yedek alabiliyor. Hızlı bir tarayıcı olmakla birlikte gizlilik gede önem veriyor. 

Buradan tarayıcıların değerlendirmelerine bakabilirsiniz. Brave de kullandım ama bu daha rahat geldi kullanımı bana.

Please register to see this content.

hocam ben böyle hızlı bir tarayıcı daha görmedim...

387575279_Adsz.jpg.c35aa814b95931924f507f60758cc41f.jpg

• Like 2

Alphonso_Elric, 5 saat önce yazdı:

Tarayıcının kurulu olduğu klasörde Iron_Backup_Config_Portable dosyası mevcut basit arayüzü var zaten bununla rahatlıkla yedekleme ve geri yükleme yapabilirsin. 

Kral ram tüketimi illaki önemlidir bişe diyemem ama 8 veya 16 ram varsa sorun olmamalı ki 4 ram artık yerini artık en az 8 ram e bırakıyor. Donanımı düşük makinalar için ideal doğru ama benim için maalesef ideal değil, güvenlik daha önemli diye düşünüyorum. İyi çalışmalar. :)

Sayın ustam benim Iron zaten portable sizin dediğiniz Iron_Backup_Config_Portable dosyası yok,gene de cevabınız için teşekkür ederim

• 4 hafta sonra ...