Jump to content

Ghost Spectre Win11.pro.23h2.s-se 22631.2861 Türkçe - İngilizce Ver.3

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

• bensuslu11 changed the title to Ghost Spectre Win11.pro.23h2.s-se 22631.2861
ozkan_z06, 42 dakika önce yazdı:

Hocam tahmini ne zaman yüklenir siteye. 

Kardeşim bir kaç gün içinde yüklerim. İmajımı paylaşacağım. Ancak boot.wim için bir fix daha yayınlayacağım. Dil seçimine göre kurulum arayüzü tamamen türkçe yada tamamen ingilizce olmasını sağlayacağım. Orjinal ghost spectre’de olduğu gibi server olarak kurulur daha sonra sku değiştirilerek otomatik pro haline döner. Orjinal ghost spectre sadık kalınmıştır. 

Edited by bensuslu11
  • Like 2

Bozkurt gozleri kapali leblebiyi gormeden tadindan biliyor.🤣 Haklisin evet avrupada en cok Turk toplumunun kullandigi diller

Almanca

Fransizca

ulkemizde bu dillerde kimse ihtiyac duymuyor belki Arapca ve Rusca eklenebilir.

Ingilizce secenek yazmadim cunku butun uyeler yada Ingilterede yasayan avrupalilar orijinal indirdiginde anadili gibi Ingilizce indirebilirler.

Yani Cok dilli Almanca,Fransizca,Rusca;Arapca, indirilen pakette zaten Ingilizce vardir onuda biraktiginizda 5 dil olur.

Win. 10&11 Tek ISO coklu dil secenekli imkansizmi bunu basaracak cengaverler var ama zahmet istiyor biliyorum, kusursuza yakin boyle bir paylasim 2024 yilina girmeden sitete olacak biliyorum, hissediyorum ve bekliyorum.😂 Kolay gelsin HA GAYRET

Edited by tomyblack

by_bozkurt, 6 dakika önce yazdı:

Dil paketleri için muhtemelen 😅

Orjinal sürümü indirmiştim. Compact en full olan sanırım? Farklılıklarını biliyormusunuz?

image.png.20e0deec34740b092f2979569c6f55ae.png

Dostum orjinali nasılsa aynısı. Sadece son güncelelleme paketini yükledim. Ve dism reset uyguladım. Bu yüzden aynı sürümü ghost spectre yapımcısı bile henüz yapmadı :)

• Like 1

tomyblack, 4 dakika önce yazdı:

Bozkurt gozleri kapali leblebiyi gormeden tadindan biliyor.🤣 Haklisin evet avrupada en cok Turk toplumunun kullandigi diller

Almanca

Fransizca

ulkemizde bu dillerde kimse ihtiyac duymuyor belki Arapca ve Rusca eklenebilir.

Ingilizce secenek yazmadim cunku butun uyeler yada Ingilterede yasayan avrupalilar orijinal indirdiginde anadili gibi Ingilizce indirebilirler.

Yani Cok dilli Almanca,Fransizca,Rusca;Arapca, indirilen pakette zaten Ingilizce vardir onuda biraktiginizda 5 dil olur.

Win. 10&11 Tek ISO coklu dil secenekli imkansizmi bunu basaracak cengaverler var ama zahmet istiyor biliyorum, kusursuza yakin boyle bir paylasim 2024 yilina girmeden sitete olacak biliyorum, hissediyorum ve bekliyorum.😂 Kolay gelsin HA GAYRET

Günümüzde belleklerde GB problemi yok. Ventoy kurun, atın 3-5 iso keyfinize bakın :)

• Like 1

by_bozkurt, 1 dakika önce yazdı:

Günümüzde belleklerde GB problemi yok. Ventoy kurun, atın 3-5 iso keyfinize bakın :)

Zor değil yapılır. Aslında herkez yapabilir. Ama hiçkimsenin dikkat etmediği bir durum var. Ntlite ile yaptım ben mesala. Ama gerekli meteryaller olmazsa yapamazsın. Uup üzerinden dil dosyasını indirip cap yapmakla olmuyor maalesef 

• Like 1

by_bozkurt, 3 dakika önce yazdı:

zaten oyle yapiyorum 64gb USB yi 2 ye boldum bir bolumu iso diger bolumu format sonrasi gerekli program vs ama ben Ingilizce anlamiyorum Fransizlarda boyle calismalar yapmaz oldu. Bizim site de cok kardesimiz Lite ve MOD sistem hazirliyorlar ve bu iste birhayli iyiler ufak tefeknoksanliklar tabiki oluyor gayet normal, o kadar hata KADI kızında da olur degil mi? Yani sitemizde TR By kardesimiz Multilang paylasimini kullaniyorum, yeni gelen bir takim guncellemelerde ariza var o nedenle daha guncel bir paylasimi takibe aldim bekliyorum efenim. 

bensuslu11, 5 dakika önce yazdı:

Zor değil yapılır. Aslında herkez yapabilir. Ama hiçkimsenin dikkat etmediği bir durum var. Ntlite ile yaptım ben mesala. Ama gerekli meteryaller olmazsa yapamazsın. Uup üzerinden dil dosyasını indirip cap yapmakla olmuyor maalesef 

Evet eskiden Windows 7 Ultimati Orijinal indirip Icerisine FR ve TR Dil paketini NTlite ile yapardim boyut buyurdu, teferruatlari bilmezdim kendi capimda vakit eylerdim ama ayni sekilde Windows 10 yapamiyorum dil paketi nasil indirilir bilmiyorum unuttum kafam basmaz oldu. Sebebi saglik sorunu anlayacagin benim hafiza sizlere omur😭

• bensuslu11 changed the title to Ghost Spectre Win11.pro.23h2.s-se 22631.2861 Türkçe - İngilizce
razorstreet, 5 dakika önce yazdı:

yabancıların windowslarını tavsiye etmiyorum zararlı yazılımlar çok ayrıca @utkurei19 windowsları çok daha iyi hızlı ve stabil.

Bende tavsiye etmiyorum ama ghost spectre biraz globalleşmiş bir sürüm. Şuana kadar şikayet eden görmedim. Tabi tercih meselesi 

• Like 3

• bensuslu11 changed the title to Ghost Spectre Win11.pro.23h2.s-se 22631.2861 Türkçe - İngilizce Ver.3