Jump to content

Suboxos Windows

seneler
 Share

Recommended Posts

gokanuysal, 23 saat önce yazdı:

Ayrıca Şunlarada Göz Atılabilir Çok Cafcaflı Değiller Ama Değişiklik Açısından İdealler

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

Please register to see this content.

Arasından en beğendiniz sistemi türkçeye çevirebilirim…. Yorumlarda bekliyorum. Anket gibi düşünün. En çok oy alan iki sistemi türkçeye çevireceğim bu hafta

Edited by bensuslu11

bensuslu11, 10 dakika önce yazdı:

Nexus lite 10 ltsb türkçeye çevrilmiştir. Ayrıca windows update yapılarak versiyonu 14393.5006 yükseltilmiştir

sayin bensuslu bu Suboxos Windows yukledim.Fakat windows update calismadigi icin guncelleme yaparak dil yukleyemedim.klavyeyi turkcelestiremedim.Bunlari yapma ihtimalim var mi

Su an cok iyi ve hizli calisiyor.Eger dil ve klavye sorununu halledersem zannimca kullanabilirim.

muski, 2 dakika önce yazdı:

sayin bensuslu bu Suboxos Windows yukledim.Fakat windows update calismadigi icin guncelleme yaparak dil yukleyemedim.klavyeyi turkcelestiremedim.Bunlari yapma ihtimalim var mi

Su an cok iyi ve hizli calisiyor.Eger dil ve klavye sorununu halledersem zannimca kullanabilirim.

DENEMEDEN BİRŞEY DİYEMEM. 

forjest, 47 dakika önce yazdı:

Hayır hiç denemedim ben genellikle, kendi hazırladığım çalışmaları kullanmaktayım.

hocam şu tarz bir çalışmanız olsa hiç yabancı sitelere bulaşmasak :) 

winPe yerine usb e Windows To Go olarak yükleyerek kullanıyorum bunun için güncel ,hafif, stabil , az yer kaplayan tercih nedenim oluyor mümkün oluğunca portable programlar kullanarak sistemi şişirmemeye çalışıyorum bu sayede süper winPe gibi yerel bilgisayara erişerek istediğimi yapabiliyorum...

• Like 1

34ero, 5 saat önce yazdı:

hocam şu tarz bir çalışmanız olsa hiç yabancı sitelere bulaşmasak :) 

winPe yerine usb e Windows To Go olarak yükleyerek kullanıyorum bunun için güncel ,hafif, stabil , az yer kaplayan tercih nedenim oluyor mümkün oluğunca portable programlar kullanarak sistemi şişirmemeye çalışıyorum bu sayede süper winPe gibi yerel bilgisayara erişerek istediğimi yapabiliyorum...

Bu tarz çalışma yapmak hiç aklıma gelmedi. Benim için sistemin güncelliği ve optimum ayarlarının yapılarak kurulması taraftarıyım maceraya gerek yok. Windows To Go güzel kullanım olarak. Nihayetinde herkesin bir isteği olabiliyor sistemsel olarak.

• Like 4
  • Thanks 1

gokanuysal, 17.12.2023 - 21:11 yazdı:

Ayrıca Şunlarada Göz Atılabilir Çok Cafcaflı Değiller Ama Değişiklik Açısından İdealler

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

İçeriği Gizle

Ne vardı ki şunlar gibi hatta şunlardan daha iyi çalışmaları tnctr de 3-5 kişi bir araya gelip yapsaydı.. Yok arkadaş illa herkes bireysel çalışacak illa hepsi en iyisi kendisi, en güvenilir kendisi en bilgili kendisi.. Şunların yarısı kadar güzel bir çalışma yok.. Var diye çıkanlar olacak cevabım şimdiden; hayır yok..

Bir de yok sisteme odaklandık, yok performans yok hata oluyor yok onlarınki virüslü falan filan açıklamaları.. Sanki buradaki çalışmalar içinde hiç virüs, trojan vs çıkmamış gibi..

3-5 tane temaymış, duvar kağıdıymış, ikonmuş da isterlerse eklerlermiş.. Eklesene kardeş.. Yıllardır aynı tarane..

Kedi uzanamadığı ciğere..

Bu güzel çalışmaları yapanları ve burada paylaşanları tebrik ediyorum.. Darısı da tnctr üyelerine ve üreticilerine.. Umarım yaparlar.. (Her ne kadar yapmasalar da umalım sadece..)

Yani bir sistem yapıp da hetkesin beğeneceği her hususu eklemek çok mu zor.. Güzel şeyler bellidir, herkese hitap etmek daha hoş değil mi.. Tüm dünyada tercih edilse aynı şunlar gibi.. İyi olmaz mı..

Hadi şimdi şu kaprisli ve havadan nem kapan arkadaşların linç'lerini gelsin..😜😅😂

Böyle yazınca da tadı kaçıyor, linçlemiyorlar, kinleniyorlar, en saçma s*lak yerde saçma sapan şekilde linçliyorlar..

Bunu da yazdığım için onun da tadı kaçtı şimdi, daha a*talca şekilde linçlerler muhtemelen.. 😜😅😂

Edited by selokan
  • Like 1