Jump to content

Flash.gallery.factory.5.0.3 Deluxe Türkce

barcod

Recommended Posts

Flash.Gallery.Factory.5.0.3 Tr.Portable

Kaliteli Slayt 3D Sunular Yapabilirsiniz.Çok sevilen bir programdır.

Burada verdiğim son sürümdür.

Flash.Gallery.Factory.5.0.3 + Portable + Türkce +İlaç (Herihtimale karşı)

smqc0p.jpg

2h5vbbo.jpg

b68zv9.jpg

Link:http://rapidshare.com/files/376299930/Flash.Gallery.Factory.5.0.3_Tr.Portable.rar.html

Ya rapide 3günde bir upload mı edeceğiz nedir bu rapid rezilliği anlamadım

neyse yeni linki veriyorum lütfen acele edin

Yeni Link: 16-04-2010 saat 21.45

http://rapidshare.com/files/376653900/Flash.Gallery.Factory.5.0.3_Tr.Portable.rar.html

Yeni Link: Tarih 17.04.2010

http://uploading.com/files/d936f8f9/Flash.Gallery.Factory.5.0.3%2BTr.Portable.rar/

Örnek Slayt Sunu

Link:

http://uploading.com/files/8aaf1f5b/%25C3%2596rnek%2BSlaytSunu%2BPic2.swf.rar/

DVD Photo Slideshow Pro 7.97 Türkce

SlaytSunularınız için çok kaliteli bir program daha paylaşıma sunuyorum

Sonsürüm ve Türkce olarak ayrıca Özel Clipartları ve Temaları da yükledim

tabi özelliklerinden dolayı boyutu biraz artı (44.mb) ama değdimi değdi

Bu programı beğenmiyen yok. Gülegüle Kullanın

DVD Photo Slideshow Pro 7.97 Türkce + Portable + ilaç (herihtimale karşı)

Eklenen Özellikler:

1-Özel Clipart'lar Eklendi

2-İlave Temalar Eklendi

wjuqty.jpg

259iwid.jpg

ephkeg.jpg

5y7nh2.jpg

Upload Link:

http://uploading.com/files/1b86f235/DVD%2BPhoto%2BSlideshow%2BPro%2B7.97%2BT%25C3%25BCrkce.rar/

maalesef link ölü tekrar upload edebilirmisin.....

yeni linki veriyorum lütfen acele edin

maalesef link ölü tekrar upload edebilirmisin.....

Please register to see this content.

windows movie makerin gördüğü işi fazlasıyla yapıyor sanırım.. peki ses - müzik ekleyebiliyor muyuz?

Windows moviemaker bunun yanında basit kalır eklediğiniz resimlere ses veya müzik Giriş başlığı

SWF süsleme animasyonları ekleyebilir hatta resimlere tek tek ses verebilirsiniz

ve inanılmaz hızda çok kaliteli ufak boyutlu cıktısını alabiliyorsunuz.Daha birsürü özellik kısa sürede

kullandıkca ustalaşıyorsunuz idia ediyorum vazgeçemeyeceksiniz.

Şuan henüz çok kişi bu programın farkında değil maalesef emek verip çok kaliteli bir programı paylaştım hakettiği ilgiyi gördüğünü sanmıyorum

iyi günlerde kullanmanız dileklerimle

Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe 5.0.2.19 Portable | 47.9 MB

Bunlar portable linkler..

Alternatif linkleri veriyorum. (Portable değildir)

Linkler yukarda yenilendi

emutlu kardeşim yardımın için sağolda Burda verdiğin linklerin bir espirisi yok bidefa hiçbiri

TÜRKCE değil ve TNCTR den başka hiçbir yerde kimsenin bulma şansı yok bu açıklamayı

yapalımki kimse yanılmasın.

Ben download sıkıntısı yaşayan arkadaşlar için link verdim. Türkçe diye belirtmedim, hatta portable olmayanları da yazdım özellikle

Kullanımı gayet basit zaten. İngilizcesi hiç olmayanlar için Türkçe kullanmak çok daha kolay elbette..

Peki benzer bir program daha var mı tavsiye edebileceğiniz? Bu swf uzantılı kayıt yapıyor. Video olarak kayıt yapan program var mı Movie Maker tarzında..

Boyut önemli değil, profesyonel bir yazılım daha iyi olur hatta. Eyvallah...

Ben download sıkıntısı yaşayan arkadaşlar için link verdim. Türkçe diye belirtmedim, hatta portable olmayanları da yazdım özellikle

Kullanımı gayet basit zaten. İngilizcesi hiç olmayanlar için Türkçe kullanmak çok daha kolay elbette..

Peki benzer bir program daha var mı tavsiye edebileceğiniz? Bu swf uzantılı kayıt yapıyor. Video olarak kayıt yapan program var mı Movie Maker tarzında..

Boyut önemli değil, profesyonel bir yazılım daha iyi olur hatta. Eyvallah...

Tabiki var buna benzer gene ikili kombinasyonlu müthiş bi yazılım tüm video dosyalarını destekliyor üzerinde çalışıyorum kaliteden taviz vermeden burada paylaşacağız

Sağlıcakla kal

TÜRKÇE istiyoruz mümkünse türkçe link yenilenirse çok memnun oluruz. teşekkürler.

Süper bişeymiş...teşekkürler.Birde tükçe yaması falan olsa tadından yenmezmiş....

• 3 hafta sonra ...

15p226q.jpg

Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe 5.0.4.33 Yazılım içersinde bulunan hazır şablonlar sayesinde web siteleriniz,bloglarınız,sosyal ağlarınız için flah resim galerileri hazırlayabilceğiniz bir yazılım.Oluşturmuş olduğunuz galerileri .swf (flash) yada html olarak kullanmanız mümkün.Ayrıca flash bannerlar yada resimlerdan slide showlarda yapabilirsiniz.

Program ingilizce olup Windows 7/2000/XP/Vista işletim sistemleri

Alıntı Rapid Upload

MD5: 0D9F2FAA7DBEF3F8F1C592487DFBF207

• 3 hafta sonra ...
15p226q.jpg

Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe 5.0.4.33 Yazılım içersinde bulunan hazır şablonlar sayesinde web siteleriniz,bloglarınız,sosyal ağlarınız için flah resim galerileri hazırlayabilceğiniz bir yazılım.Oluşturmuş olduğunuz galerileri .swf (flash) yada html olarak kullanmanız mümkün.Ayrıca flash bannerlar yada resimlerdan slide showlarda yapabilirsiniz.

Program ingilizce olup Windows 7/2000/XP/Vista işletim sistemleri

Alıntı Rapid Upload

MD5: 0D9F2FAA7DBEF3F8F1C592487DFBF207

Evet bu ve [DVD.Slideshow.Builder.Deluxe 5] de Çok kaliteli Programlar

Taleb eden olursa Türkce Yamasını Verebilirim

Evet bu ve [DVD.Slideshow.Builder.Deluxe 5] de Çok kaliteli Programlar

Taleb eden olursa Türkce Yamasını Verebilirim

Türkce Yama:Herihtimale karşı orjinal Lang dosyasını yedekleyin

----------------------------------------------------------------------------------------

107owns.jpg

Photo MovieTheater 2.20 Portable

(Photo Movie Theater ile fotoğraf ve videoları kolayca HD film haline getirebilecek, filmlerinize yazı, müzik, illüstrasyon ve efektler ekleyebileceksiniz. Programın en büyük avantajlarından biri ise hazırladığınız filmi TV, PSP, Blu-ray veya mobil cihazlara uygun formatlarda kaydedebilmeniz. Dilerseniz HD filminizi CD veya DVD'ye de kaydedebilirsiniz.

Program sürükle-bırak aracı sayesinde kolay kullanım ve editleme imkanı sunuyor. Özel günlere ait fotoğraflara hayat verebileceğiniz programın storyboard'u üzerinde kurgulama yapabilirsiniz. Farklı efekt ve seslerle süsleyebileceğiniz foto-filminiz kısa süre içerisinde yayına hazır hale gelecek. Program 40'dan fazla versiyonu destekliyor. Böylece hazırladığınız filmi dilediğiniz formatta kayıt edebilir ve format dönüştürme işleminden kurtulursunuz.

Desteklediği Girdi Formatları:

Resim-> bmp, .gif, .jpg, .jpeg, .png, .tif, .tiff

Video-> avi, .wmv, .mpg, .mpeg, .mp4, .mov, .flv, .swf, .3gp,3gp2, .3gpp, .3g2, .qt, .fli, .flc, .asf, .ts, .ogm, .mkv, .m4v, .m1v

Desteklediği Çıktı Formatları:

Video-> AVCHD H264, AVCHD Mpeg-2, DVD, MOV Mpeg4, iPod Mpeg4, AVC h264 Mpeg4, iPhone AVC H264, PSP Mpeg4, 3GP, 3GPP2, MP4, MPEG4MP4, AVCH264MP4, DIVX 50 AVI, XVID AVI, DIVX 40AVI, H264 AVI, MPEG4 AVI V2, MPEG4 AVI, WMV AVI, MPEG4AVI V2, MPEG4 AVI, WMV AVI, MJPEG AVI, lossless HuFFYUV AVI, RAW AVI, WMV, 3GP, ASF, AVI, FLV, MDV, MP4, MPEG1, MPEG2, SWF, TS, WMV, MKV.

Desteklediği Taşınabilir Cihazlar:

iPod, iPod nano, iPod classic, iPod shuffle, iPod touch, iPhone, iPhone 3G, Apple TV, PSP, PS3, Xbox 360

3GP mobil telefonlar: Nokia, Sony Ericsson, Motorola, BlackBerry

MP4 Oynatıcılar: Archos, Creative Zen,Zune, iRiver

Windows Mobil cihazlar: Cep bilgisayarı, Akıllı telefon, PDA

Hotfile:

Rapıdshare

İyi Günlerde Kullanın

Taleb varsa Abiniz kardeşiniz ordadır.

DVD.Slideshow.Builder.Deluxe 5 ve Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe 5.0.4.33 türkçe yamalarını istiyorum tabi mümkünse. Bir de dvd sliideshow u indiremedim.

(DVD.Slideshow.Builder.Deluxe 5) Türkce Yama işlemi tam bitirmedim %85 Bitirince yama olarak veririm

Altda verdiğim linkden Güzel ve ek paket yüklü alterntifini indirebilirsin

Sağlıcakla kal

DVD Photo Slideshow Pro 7.97 Türkce

]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...