Jump to content

Facebook'taki Sahte Tnc Bilgisayar Sayfası

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Başka birisi benim kimliğimi kullanıyorsa, ne yapmalıyım?

Birisi sizin kimliğinize bürünme veya sizi taklit etme amacıyla bir hesap açtıysa, lütfen sahte profile giderek sol sütundaki "Bu Kişiyi Şikayet Et/Engelle" bağlantısına tıklayın. "Bu kişiyi şikayet et" kutusunu işaretleyin, neden olarak "Sahte Profil"i seçin ve şikayet türü olarak "Benim veya başka birisinin kimliğine bürünüyor"u ekleyin. Bilgileri gözden geçirebilmemiz için gerçek profile yönlendiren geçerli bir internet adresi (URL) eklediğinizden emin olun.

yapmamız gereken bu. Gerçekten kızdım

bu olayda daha henüz bu kişi kimdir çocukmudur değilmidir tş. mı geçiyor bilmiyoruz.

esasında nufus künye ve bilgi olarak türkiyede ne kadar kalabağız bir bilsek..

öy tahmin ediyorumda her ilde temiz 50 aktif üyemiz vardır.

yüz yüze görüşme imkanı olsa yada buna benzer bir şekilde güven ve bir biri için bir şeyler feda etme

ortamı yada kavramı bir arada toplanabilse neler yaparız düşünemessiniz. bile

bana göre tnctr nufusu bir çok dernek yada grubu bırak küçük siyasi partilerin bir çoğundan daha çok

ve daha anında bir şeyler yapabilecek güçte..

çünkü biz burada bilgi paylaşıor alıveriyor sohbet ediyoruz zaten kalbur üstü bir iletişim gücümüz var.

aramızda bildiğim bazı meslek gruplarını söyleyeyim.polis,avukat,doktor,pazarlamacı hatta bir tanıdığım terzi bile var.

bu insanlar bu siteye giriyor program denemesi yapıyorlar indiriyorlar vs.vs.

site adminleri onu tanımadada o adminleri tanıyorlar.

nasıl kanga olduğumuz bir sınıf arkadaşı meslek arkadaşımız gibi birbirimizi görsek ve her konuda güvensek inanın tüm türkiyede

ne kadar güçlü olduğuzu anında hissettiririz.

katılıyorum

Bu herif Mersin'li bu hafta sonu Mersin'de benim işim var :D

ADam irtibat için telefon numarası bile vermiş turkcell hemde benim arkadaşın türkcellde bedavası var :D

0 324 337 2003

0 536 708 2003

Cep numarasını arayıp bu haysiyetsize yüklenmemi isteyen kaç kişi var ses kaydıda yapıcam forumda paylaşıcam :D

ya gençler skber boi nin dükkanı olabilir mi mersinde :D ya da bir tanıdığı :lol: baksanıza telefon numarası falan da var adam iyi reklam kasmış, şimdi forumdakileri de bekliyor :devil: puhahahaha :H:

şaka bir yana ben amcamı ikna ediyim bi gitsin baksın bu elemana, belki sırf onun şirketi için özel XPler hazırlarsınız, ne dersiniz :lol:

ÖNERİ: sayfasını sabote edelim. Yönetimden onay alır almaz "çökertme partisi"ne başlıycam :devil:

Benim Yaptıgım Gibi Yapın Girin Sayfaya 5 Dk. Üye Olun Yazın Küfürü Azarı Üyelikten Ayrılın.Milletin Emegini Çalmaya Ne Kadar İnsn Var Türkiyede Yaw.Ne Olacak Bizim Halimiz Böyle Giderse ...

S.a KArdeşler Valla Bende Adminin DEdiği Gİbi İlk Önce Sevgi Eğer İşe Yaramasa sonrada TNCTR Nin R sini Siz Ne Derseniz Onun Orasına Sokacam... Saygılar Tnc TR Gibi Olmak İçin 1000000000000000000 Tane Link yemesi Lazım

Bu herif Mersin'li bu hafta sonu Mersin'de benim işim var :D

ADam irtibat için telefon numarası bile vermiş turkcell hemde benim arkadaşın türkcellde bedavası var :D

0 324 337 2003

0 536 708 2003

Cep numarasını arayıp bu haysiyetsize yüklenmemi isteyen kaç kişi var ses kaydıda yapıcam forumda paylaşıcam :D

Bak Bu İyi Olurdu.

arkadaslar ben adresını cıkartıcaktım ama sabıt telefon kapanmıs yanı oyle bır telefon hattı yok yoksa sıstemden bulup adresı buraya yapıstıracaktım :D bana sabıt telefon verın adresını sıze soylım :D

Tabiki seve seve :D

Böyle birşeyi de ilk defa görüyorum ne yapmaya çalışmış tnctr üzerinden reklammı hey allahım yav millet ne yapacağını şaşırmış .

Hadi beyler/bayanlar Hakan'a Kaydırak !

Arkadaşlar BİLİŞİM SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBESİNDE çalışan arkadaşım var. Onlara durumu bildirebilirim ama bi cacık çıkacağını sanmıyorum. TNC BİLGİSAYAR olarak iş yerini açmışsa ve evraklara o şekilde işlenmişse yapılabilecek hiçbişey yoktur.

SaygıLarımLA

Taklitler gerçeklerini yüceltir her zaman, boşverin. Taklit ediyorlarsa bu güzel siteyi takdire değer bir şeyler yapılmş ve yapılıyor demektir. Bu sonuncu da olmayacaktır. İleride www.tnctr.net , www.tnctr.org gibi siteler peydah olursa hiç şaşırmayın.

Ben Adanada Oturuyorum ama Ayda bir kere mersine Gidiyorum Amca Oğluna Söyliyimde Dükkanın yerini Bulsun Uğrayim yanıan sonra dükkanın 1-2 fotosunu çekim çekeblirsem buraya katim :)

Fotoğraflarda bile TNCXP'nin duvar kağıtları var ya :rofl:

Sadece sayfayı şikayet etmek en güzeli.

Bir kişi her yere küfürlü yazılar yazmış. Küfürle fazla bir yere varamayız arkadaşlar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...