Jump to content

Katılımsız Kurulum Nasıl Yapılır 3

onuchlu
 Share

Recommended Posts

• Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Öncelikli olarak eline sağlık. Ama bir sorum var mümkünse. AutoIt v3 kullanıyorum ama AutoIt Script oluşturup video anlatımında oldugu gibi herşeyi yapıyorum ama record menüsünü açmaya çalıştıgımda (alt+f6 ya bastıgımda video da anlatıldığı gibi) record menüsü açılmıyor, ne yaptımsa olmadı. Alakasız ama klavye bile değiştirip denedim olmadı. Record menüsünü nasıl açabiliriz, bilgilendirirseniz sevinirim.

Aşağıdaki Linkten İndireceğiniz "autoit-v3-setup.exe" Programını Ardından "SciTe4AutoIt3.exe" Programını Kurarak Siz De AutoIt Kullanabilirsiniz

"SciTe4AutoIt3.exe" Kurdunuz mu acaba?

• 3 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

[quote name='TheDessL' date='03 March 2012 - 16:11 ' timestamp='1330783916' post='1164440']
abi burdaki AU3 Record 3.1 ekranını nasıl açıcam ? açtığımda karşıma gelmiyo
[/quote]

[color="#FF0000"][b]Alt+F6'ya bas açılır...[/b][/color]

• 5 ay sonra...

3-7-8-10 nolu komutlama noktalarını gösteren resimler zamanla silinmiş.
Bu konunun uzmanı olan arkadaşlar hangi noktaların ve ne seçimle komutlanacagını belirten bu eksik olan resimleri tamamlayabilirmi?

Edited by scmm

[color="#FF0000"][i][b]ya katılımsız kurulum tam anlamıyla analtacak bir video bir sunum gibi bişey yapılsa on numara olur

Winrar ile katılımsız kurulum anlatım
7Zip ile katılımsız kurulum
Key girme crack yapma gibi konular

ve aklıma gelmeyen yöntemler anlatılsa tek pakete toplansa bizde indirsek incelesek bizde paylaşım yapsak katılmsız...[/b][/i][/color]

[quote name='yusuf1284' date='19 August 2012 - 14:43 ' timestamp='1345387418' post='1232657']
[color="#FF0000"][i][b]ya katılımsız kurulum tam anlamıyla analtacak bir video bir sunum gibi bişey yapılsa on numara olur

Winrar ile katılımsız kurulum anlatım
7Zip ile katılımsız kurulum
Key girme crack yapma gibi konular

ve aklıma gelmeyen yöntemler anlatılsa tek pakete toplansa bizde indirsek incelesek bizde paylaşım yapsak katılmsız...[/b][/i][/color]
[/quote]

Kardeşim istediklerinin hepsi forumda var (örneğin AutoIt için ayrı bir başlık açıldı). Biraz incelerseniz tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...