Jump to content

Katılımsız Kurulum Nasıl Yapılır 3

onuchlu
 Share

Recommended Posts

arkadaşım dediklerini aynen yaptım fakat

Please register to see this content.

bu kısmı yapamadım daha dohrusu olmuyor

alt+f6 yapıyorum ekraha herhangi birşey çıkmıyor dolayısıyla buradan ileriye didemedim birde bahsettigin programların linklerini verebilirsen sevinirim baska yerden buldum indirdim ama belkide sorun onlardadır

zaten SciTe4AutoIt3.exe programını kuramadım kurulmuyor hata veriyor

• Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar konudaki tüm mesarı tek tek okudum. Konuyu hazırlayan ve katkıda bulunan herkese öncelikle teşekür ederim. Aklıma takılan küçük bir nokta var. Anlatımlar winrar.exe gibi ya da winamp.exe gibi sadece bir setup dosyasından oluşan programlar üzerinden yapılmış. Benim soruma gelince ben bu yöntemi kullanarak bilgisayarımın driverlerini (ses kartı sürücüsü, ekran kartı sürücüsü ... gibi) katılımsız yapabilir miyim. Elimdeki driver CD si sadece setup.exe dosyalarından ibaret olmadığı setup.exe dosyasının yanında birçok dosya ve klasör olduğu için ne yapacağımı bilemedim.

Eğer yapılabilirse bu hazırlayacağım katılımsız kurulum çalışmasından cab dosyası oluşturup nlite ile XP ye entegre edebilir miyim.

yakında bununla ilgili bir anlatım yaparım.DriverPacks in yeni stand alone drivers özelliği ile katılımsız driver kurdurabilirsiniz.

şu mesajda ayrıntılı olmasa da bilgi var:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=50786&view=findpost&p=335658[/CODE]

edit:anlatıldı:

Katılımsız Driverpack kurdurma

Edited by morning

• 2 hafta sonra ...

slm ben mersinden vakıf bu tnctr--3 yeni cıkan bu programı nasıl birleştirecem 46 parttın hepsinide indirdin DVD ye nasıl atmamız lazım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden taşekkür ederim iyi çalışmalar

• 1 ay sonra...

konu anlatımı için cok saol gercekten cok guzel.sadece bir defa resimleri takip ettim ve ilk katılımsız ccleaner ı yaptım kardesim.Gercekten buyuk bir mutluluk.kusura bakmayın nasıl oldugunu gormeniz acısından buraya ekliyorum.yoksa programlar kısmına eklerdim.degerlendirirseniz memnun olurum.

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar ben autoil kullanırken scripti yaptım ama edit scrip dediğimde recorder tuşu çıkıyoya bende yok ne yapabilirim

kardeş bende autoilt recorder tuşu yok napcazzz

Bilinchard : icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz. Uyarı seviyeniz yükseltilmiştir.

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar Autoit v3'ü websitesinden indirince Alt+F6 fonksiyonu çalışmıyordu.Daha sonra blackman12'nin yapmış olduğu katılımsız AutoIt'i indirdim ve sorunsuz bir şekilde script oluşturabiliyorum.Bu sorun yüzünden bazı kişilerin uyarıları üzerine format bile atmıştım ve sonuç değişmemişti.Çok teşekkürler blackman12 :withstupid:

@onuchlu

Ben "Edit Script"'e bastigim zaman AU3Record penceresi gelmiyor. Direk script kodu geliyor bi yardim edebilir misin ?

Saygilarimla,

CCoder.

Edit: Onceki sayfalari okudum ve cevabimi buldum. Ozur dilerim.

ALT + F6

Edited by CCoder

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

YA Arkadaşlar Bişi Sorucam ..

Resim 9 Da Gördüğünüz Gibi Orda Run('IDM57.exe') YAzıyor .. Ama Ben yapınca Run('C:\Masaustu\IDM57.exe') Yazıyor Bunun Nedeni ne ?

Birşey Farketmes Demeyin .. Katılımsız Exe yi Olusturduktan sonra .. C:\Masaustundeki Exe yi Silersem KuruLum yapmıo öLe kalıo ?? ne yapmam lazım

• 3 hafta sonra ...

Ya tamam bir şey yok işte onlar kod.

Her şeye de bir şey bulmayın.

YA Arkadaşlar Bişi Sorucam ..

Resim 9 Da Gördüğünüz Gibi Orda Run('IDM57.exe') YAzıyor .. Ama Ben yapınca Run('C:\Masaustu\IDM57.exe') Yazıyor Bunun Nedeni ne ?

Birşey Farketmes Demeyin .. Katılımsız Exe yi Olusturduktan sonra .. C:\Masaustundeki Exe yi Silersem KuruLum yapmıo öLe kalıo ?? ne yapmam lazım

Makroyu Kaydettikten sonra,

Run('C:\Masaustu\IDM57.exe')

bölümünü

Run(@Scriptdir & "\IDM57.exe")

yap.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...