Jump to content

İzlediğiniz En Güzel Yabancı Dizi Hangisi ?

KeLeBeK_ETKiSi
 Share

Recommended Posts

[b]Merhaba Arkadaşlar
[b]Şu Zamana Kadar İzlediğiniz / Takip Ettiğiniz En Güzel Yabancı Dizi Hangisi?[/b] Ayrıca Tavsiye ettiklerinizide yazarsanız sevinirim.[/b]

- O.Z
- Prison Break
- How I Met Your Mother
- I'm Sorry, I Love You / Korea

Bir de Spartacus : Blood And Sand'ı izlemeyi düşünüyorum.Millet öve öve bitiremiyor

[center][img]http://www.22dakika.org/imaj/gorcun/35-8828546404.jpg[/img][/center] Edited by KeLeBeK_ETKiSi

• Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prison Break,Lost,Supernatural,Spartacus falan fix zaten bunlar..

bunlari izlemediysen yaşama :D

Şahsen ben çoğu yabanci diziyi izlemiş bir yabanci dizi hastasi olarak söylüyorum.

1.Supernatural
2.Lost
3.Prison Break
4.Spartacus
vs..

En başta Supernatural i izle tavsiyem gerçekten çok kafa bir genc dizisi her genc erkegin olmak isteyecegi karakterler mevcut..

hepsini izledikten sonra eminim seninde hayatinda bir dizi siralamasi olucak..

-Supernatural
-Ve diğerleri..

DipNot:Supernatural da ilk bölümleri izleyip sıkılıp birakma oralar 6. sezonluk dizinin(gerci 7. sezonda olucak yogun istek üzerine cw ile anlaşildi) 1. sezon en az iyi olan sezonu malum 2005 de cekilmiş bak arada kaç yil var ona rağmen ilk sezonlar bile güzel gayet kaliteli ben şuan tekrar indirdim benim arşive atiyorum. 1. sezon 1. bolumden dün başladim sırf ingilizcemi ilerletmek adina altyazisiz konusmalara dikkat ederek tekrardan izliyorum başka diziler filmlerde izleyebilirdim ama izleyeceksem tekar supernatural izleyerek ing calisirim daha iyi dedim.neyse birde lost izle oda güzel evrensel bir yapit.. insan kendisinin ne kadar kücük oldugunu anliyor o diziyle.
Prison Break ise insana düşünmeyi plan kurmayi ve yogun stres altinda ne kadar zeki olup olaylarin üstesinden gelinebilecegini anlatiyor.
Spartacus ise eski çağ ve mükemmel gladyator savaşlari ve +18 kari-kiz muhabbeti var bak şimdi hatirladim o kadar güzelki ilk izlemeye basladigimda her bolumde bir +18 sahne oluyordu.Neyse sana iyi seyirler daha çok dizi var önünde izlemen gereken..

Supernatural , The Vampire Daires , Fringe , Nikita , The Event ....... İzlenebilecek bir çok yabancı dizi var fakat burada öneriden ziyade senin hangi tarz dizilerden hoşlandığındir...Dizileri izlemeye başlamadan önce dizilerin konuları hakkında bilgi edinmeniz iyi olur

[quote name='adems34' date='19 May 2011 - 03:26 ' timestamp='1305768365' post='1013276']
Supernatural , The Vampire Daires , Fringe , Nikita , The Event ....... İzlenebilecek bir çok yabancı dizi var fakat burada öneriden ziyade senin hangi tarz dizilerden hoşlandığındir...Dizileri izlemeye başlamadan önce dizilerin konuları hakkında bilgi edinmeniz iyi olur
[/quote]

The Vampire Daires hariç onuda arşivledim nasipse izlerim ve diğer adı geçen dizilere ilaveten yerli olarakta ezel ve kurtlar vadisi vee şimdilerde başlayan xııı adlı diziyi izliyorum hemde zevkle.izlenmek istenen dizi hakkında bilgi edinilmesi ve izlediğiniz dizilere aynen katılıyorum değerli kardeşim...

[quote name='mucit41' date='19 May 2011 - 03:21 ' timestamp='1305764479' post='1013270']
[b]Gönülçelen
Küçük sırlar
Önden gidenler[/b]
[/quote]

abi adam yabancı dizi demiş ne yaptın sen :facepalm:

tavsiye edeceklerimin çoğu yazılmış pirison,supernatur,fringe,heroes,gibi ama Battlestar Galactica aralarında en unutamadığım dizidir. 4 sezon 10 günde bitti o kadar keyifli idi vesselam iyi seyirler dilerim.

[quote][quote name='katil006' date='19 May 2011 - 07:15 ' timestamp='1305782101' post='1013290']
Bir zamanlar LOST 'u izliyordum ama 4. sezonda saçmalamaya başladi.Sonra izlemekten vazgeçtim.
[/quote]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=V_n734-bC_8[/media]
[/quote]

:lol:

Kyle XY
SuperNatural
BigBang Theory
House MD
Game Of Thrones(Şu anda devam etmekde...)

Edited by 69sihirbaz69

-House
-Kyle Xy
-How ı met your mother
-CSI-Las Vegas
-CSI-New york(nası yazılıyo bilmiyom :D )
animelerde

-Naruto
-shaman king
-kimi ni todoke(aslında kısa ve konusu ilginç bir anime ablam sağolsun izlettirdi zorla ama hoşuma gitti)