Jump to content

Dünyanın En Uzun Müziği...

Konohali
 Share

Recommended Posts

çok tuhaf vede ilginç birşey bunca zamandır çalması ve dünyanın ne zaman sona ereceğini bilmeden 2999 yılına kadar zaman biçilmesi çok tuhaf fakat ben çok beğendim gayet ürkütücü ve mistik. kesin favorilerim arasında olacak.

bence halihazırdaki bir müziğin çok yavaşlatılmış hali bu araya ziller ve davullarda eklenmiş 10-20 dakikalık bi senfoni bin yıllık bir müziğe dönüşmüş ve elbette loop içeriyordur yoksa 1000 yıllık bir ses dosyasını düşünün. kim bestelemiş olabilirki; muhtemelen bir programcı bestelemiş bir kaç ses dosyasından bir algoritma ile bir loop oluşturmuştur herhalde diye düşündüm ben. sazanlık etmişde olmayayım ama :D

[font="'Comic Sans MS"][size="3"][b]gençler dikkat etmek gerek bu tür şeylere. bilinçaltını etkileyebilecek sesler olabilir. zaten pek sağlam bişeye benzemiyor. dinlemeyin benden size tavsiye. internete [color="#ff0000"]subliminal [/color]yazın araştırın.[/b][/size][/font]

filmlerde olan kilise çan sesleri gibi.Ölüm çan seslerinin yavaşlatılmış verisionu gibi ama kulakda ses etkisi yaratıyor ve Farkıda olmadan bilinçaltına yerleşebilecek bir ses diyebilirim.Müzik değil yani.Birde
bu çelik porsel tabaklardan çıkan ses gibi.tırsma konusunda arkadaşlar haklı diyebilirim.Bu gibi gereksiz şeyleri boşuna burada reklam yaparcasına konuşmanın bir anlamı yok.

[quote name='esmer1881' date='16 July 2011 - 00:39 ' timestamp='1310765982' post='1046848']
filmlerde olan kilise çan sesleri gibi.Ölüm çan seslerinin yavaşlatılmış verisionu gibi ama kulakda ses etkisi yaratıyor ve Farkıda olmadan bilinçaltına yerleşebilecek bir ses diyebilirim.Müzik değil yani.Birde
bu çelik porsel tabaklardan çıkan ses gibi.tırsma konusunda arkadaşlar haklı diyebilirim.Bu gibi gereksiz şeyleri boşuna burada reklam yaparcasına konuşmanın bir anlamı yok.
[/quote]

katılıyorum zamanında(ve hala) reklamlarda çok oyunlar oynanmış. bunda da olmadığı ne malum.