Jump to content

Xclusive7 Sp1 | Hayallerinizdeki Gibi

XCLUSiVE
 Share

Recommended Posts

[quote name='Premier7' date='30 March 2012 - 14:48 ' timestamp='1333108103' post='1177582']
Arkadasim Sistemin Super Olmus,Sana Iki Tane Soru Sorucam
1)450 GUncellemeyi nerden ve nasil indire bilirim?
2)Indirdigim Guncellemeler .msu veya .cab olursa sisteme neyle integre yapa bilirim?
yani sisteme en guzel hansi yolla integre yapa bilirim?
[/quote]

[code]http://hotfix.chris123nt.com/Windows.7/[/code]

Güncelleþtirmeleri entegre etmek konusunda bilgi almak için, Katýlýmsýz Kurulum Destek bölümüne bakabilirsiniz.

[quote name='crazyturks35' date='30 March 2012 - 18:51 ' timestamp='1333122694' post='1177744']
indirdim kurdum ve güvenlik merkezi sistemini kapamýþsýn çok sinir bozuyo altta kýrmýzý iþaret çýkýyor ve açýlmýyorda çok sinir bozdu
[/quote]

[quote]Evet. Güvenlik Merkezi'ni ben devredýþý býraktým. Oldukça gereksiz bir servis. Ýlle de açmak istiyorsanýz:
[code]http://support.microsoft.com/kb/2519899[/code][/quote]

Ya da Ýþlem Merkezi'nin bildirimini gizlerseniz, siniriniz artýk bozulmaz :)

[quote name='lostalbi' date='30 March 2012 - 19:28 ' timestamp='1333124918' post='1177765']
sadece temalarý verebilir misin ?
[/quote]

Hayýr.

XcLUSiVE7 de (x64) çalışan oyunum bunda çalışmıyor anlayabilmiş değilim. Bununla ilgili herhangi bir servis vs. felan kapatmış olabilir misin? (Fazla bilgim yok bu konuda. Hala neden böyle olduğunu anlayabilmiş değilim. Oyunu 1-2 defa tekrar indirip kurdum sonuç aynı.)

[quote name='dooodlez' date='02 April 2012 - 20:12 ' timestamp='1333386736' post='1179844']
XcLUSiVE7 de (x64) çalýþan oyunum bunda çalýþmýyor anlayabilmiþ deðilim. Bununla ilgili herhangi bir servis vs. felan kapatmýþ olabilir misin? (Fazla bilgim yok bu konuda. Hala neden böyle olduðunu anlayabilmiþ deðilim. Oyunu 1-2 defa tekrar indirip kurdum sonuç ayný.)
[/quote]

Sorunla ilgili daha ayrýntýlý bilgi verirseniz, sevinirim.

[quote name='XCLUSiVE' date='02 April 2012 - 20:24 ' timestamp='1333387476' post='1179858']
Sorunla ilgili daha ayrýntýlý bilgi verirseniz, sevinirim.
[/quote]

9Dragons isimli bir oyun oynuyorum. Formattan önce herhangi bir sorun yoktu. Oyun güzelce açýlýyordu. Format attým driverlarý yükledim. Oyunu tekrar indirdim. Kurdum herhangi bir hata almadan. Oyunu launcherýndan update ettim. Sonra oyunu baþlattým. Baþlattýktan sonra herhangi bir hareket olmuyor. Hata da gelmiyor. Oyunun yukleme dosyalarý bozulmuþtur diye tekrar indirdim hatta. Gene ayný sorunla karþýlaþtým. Eðer indirme imkaný olan varsa bir indirip deneyebilr mi sizde de ayný sorun olacak mý? Eðer öyleyse tekrar format atacaðým. Oyunun adý baþta bahsettiðim gibi 9Dragons.

[quote name='dooodlez' date='02 April 2012 - 20:32 ' timestamp='1333387955' post='1179869']
9Dragons isimli bir oyun oynuyorum. Formattan önce herhangi bir sorun yoktu. Oyun güzelce açýlýyordu. Format attým driverlarý yükledim. Oyunu tekrar indirdim. Kurdum herhangi bir hata almadan. Oyunu launcherýndan update ettim. Sonra oyunu baþlattým. Baþlattýktan sonra herhangi bir hareket olmuyor. Hata da gelmiyor. Oyunun yukleme dosyalarý bozulmuþtur diye tekrar indirdim hatta. Gene ayný sorunla karþýlaþtým. Eðer indirme imkaný olan varsa bir indirip deneyebilr mi sizde de ayný sorun olacak mý? Eðer öyleyse tekrar format atacaðým. Oyunun adý baþta bahsettiðim gibi 9Dragons.
[/quote]

Þu anda netbook kullandýðýmdan sorununuzla ilgili bir deneme yapmam mümkün deðil. Bu yüzden ne yazýk ki sorununuzla ilgili bir çözüm önerim yok :( . Oyun ile ilgili forumlarda belki sorununuzu çözebilirsiniz.

[quote name='emrahayaz' date='04 April 2012 - 13:40 ' timestamp='1333536007' post='1180921']
güzel çalýþma ben kurmadan önce birkaç katýlýmsýz programda entegre ettim fakat hiç birinin kurulumu yapýlmadý hata verdi bu sorun neyden kaynaklanýyor olabilir
[/quote]

Entegre ettim erken?
Sunumda bahsettiðim þekilde mi yaptýnýz?
ve
N'asýl bir hata aldýnýz?

[quote name='XCLUSiVE' date='05 April 2012 - 00:54 ' timestamp='1333580050' post='1181393']
Entegre ettim erken?
Sunumda bahsettiðim þekilde mi yaptýnýz?
ve
N'asýl bir hata aldýnýz?
[/quote]

anlattýðýnýz gibi daemon tools la açtým imajý ve katýlýmsýz programlarý adons içine attým. kurulumu yaparken porgramlarýn tamamý error verdi ve hiçbiri kurulmadý. hep 64 bit programlar attým ondan olabilirmi acaba

[quote name='emrahayaz' date='05 April 2012 - 22:54 ' timestamp='1333655647' post='1181910']
anlattýðýnýz gibi daemon tools la açtým imajý ve katýlýmsýz programlarý adons içine attým. kurulumu yaparken porgramlarýn tamamý error verdi ve hiçbiri kurulmadý. hep 64 bit programlar attým ondan olabilirmi acaba
[/quote]
:facepalmx:

Sistem 32-bit. 64-bit programlar n'asýl kurulsun?

:facepalm:

[quote name='XCLUSiVE' date='06 April 2012 - 02:37 ' timestamp='1333672620' post='1182030']
:facepalmx:

Sistem 32-bit. 64-bit programlar n'asýl kurulsun?

:facepalm:
[/quote]

o halde sizinde 64 bitçileride düþünüp buna benzer bir sunum hazýrlamanýz lazým. kullanamadýk ama yinede ellerinize saðlýk

[quote name='emrahayaz' date='07 April 2012 - 18:25 ' timestamp='1333812332' post='1182785']
o halde sizinde 64 bitçileride düþünüp buna benzer bir sunum hazýrlamanýz lazým. kullanamadýk ama yinede ellerinize saðlýk
[/quote]

Þu an x64 sürüm çýkaramýyorum. Sebebini sunumda belirtmiþtim.

[center][b]s.a öncelikle emeðine saðlýk ben pek modifiye kullanmam fakat bir denemek istedim...Katýlýmsýz programlarý eklemek istedim fakat iso yu açttým lakin [/b] [u]"addons"[/u][u] [/u] [b]Ýsimli kalsörü bulmam mümkün olmadý..Yardýmcý olursanýz sevinirim...[/b][/center]

[quote name='{REiS}' date='08 April 2012 - 20:06 ' timestamp='1333904770' post='1183373']
[center][b]s.a öncelikle emeðine saðlýk ben pek modifiye kullanmam fakat bir denemek istedim...Katýlýmsýz programlarý eklemek istedim fakat iso yu açttým lakin [/b] [u]"addons"[/u][u] [/u] [b]Ýsimli kalsörü bulmam mümkün olmadý..Yardýmcý olursanýz sevinirim...[/b][/center]
[/quote]

ISO kalýbýný UltraISO gibi bir programla açmanýz gerekir.

Evet. "addons" klsörüne katýlýmsýz kurulumlu programlarýnýzý eklerseniz kurulum sonunda bunlar kurulacaktýr.

[quote name='beyantt' date='08 April 2012 - 20:46 ' timestamp='1333907192' post='1183393']
Jdownloader ve Cryptload kullanmaya biri olarak ben nasýl indirebilirim acaba. :) Hiç olmazsa Ö.M atamýsýnýz bana. Rapid linkleri olabilir, mesela.
[/quote]

Bunun için TNCSever olmanýz gerekir. Aksi takdirde bu iki programdan birini kurmanýz gerekecek.

[quote name='XCLUSiVE' date='08 April 2012 - 22:35 ' timestamp='1333913726' post='1183487']
ISO kalýbýný UltraISO gibi bir programla açmanýz gerekir.

Evet. "addons" klsörüne katýlýmsýz kurulumlu programlarýnýzý eklerseniz kurulum sonunda bunlar kurulacaktýr.

Bunun için TNCSever olmanýz gerekir. Aksi takdirde bu iki programdan birini kurmanýz gerekecek.
[/quote]

sorun orda zaten :) "addons" kalsörünü bulamýyorum bulsam atacam içine..:)

[quote name='{REiS}' date='09 April 2012 - 12:23 ' timestamp='1333963431' post='1183681']
sorun orda zaten :) "addons" kalsörünü bulamýyorum bulsam atacam içine..:)
[/quote]

ISO kalýbýnýn içeriði budur:
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1333969936__capturehg.png[/img]

Sizdeki böyle deðilse, indirdiðiniz ISO kalýbý bozuktur.

Denemedim ama oyle iddia edildiği gibi birşey yok ortada birde kod adı falan vermişsiniz ya :D

Yinede eline saglık emeklerine saglık espri anlayışına sağlık :D

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1334219761__bko.jpg[/img]

[quote name='tnc_tr' date='12 April 2012 - 11:37 ' timestamp='1334219877' post='1185241']
Denemedim ama oyle iddia edildiði gibi birþey yok ortada birde kod adý falan vermiþsiniz ya :D

Yinede eline saglýk emeklerine saglýk espri anlayýþýna saðlýk :D
[/quote]

Çalýþmamýn iddiasý iyi bir modifiye Windows 7 olmasýdýr. Kod adý ise bu çalýþmanýn dosyalarýný bulundurduðum klasörün adý iþte.