Jump to content

Iphone 5 Geliyor!

temmuz
 Share

Recommended Posts

[b]iPhone 5 hakkındaki son çıkış tarihi sızıntısı, işin tam da merkezinden geliyor![/b]

[img]http://img856.imageshack.us/img856/4331/ekranalntsbb.jpg[/img]

iPhone ve iPad'lerin üretildiği Foxconn fabrikalarındaki bir çalışandan sızan bilgiye göre iPhone 5'in Haziran ayında satışa sunulması söz konusu.

Şirketin satışa sunacağı 6. iPhone olan cihazdan önce bilindiği üzere iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4 ve iPhone 4S kullanıcılara sunulmuştu. iPhone 4S lansmanından önce tüm gözler iPhone 5'e çevrilmişti. Ancak Apple, birkaç yeni özellikle donattığı iPhone 4S ile büyük hayal kırıklığı yaratmış; buna rağmen sadece bir günde 1 milyon adet satmayı başarmıştı.

Yeni iPhone'da 3D kameranın yer alacağı iddia edilirken, cihazın daha ince ve hafif bir tasarıma sahip olması bekleniyor.

[b]CHIP Türkiye-05/04/2012[/b]

[quote name='KintaRo' date='05 April 2012 - 10:09 ' timestamp='1333613388' post='1181510']
Sende mi Foxconn fabrikasında çalışıyorsun?
[/quote]

Yok abide cıkarıcaklarını sanmam 2012 nin en cok satan teknolojik aletlerinden biri oldu suan 2. bi patlama yapamazlar :)

Edited by Byogulcan

[quote name='sk8er_boi' date='05 April 2012 - 12:48 ' timestamp='1333622884' post='1181599']
Ne fakirler varmış forumda be. Belediye otobüsüne biniyorum en az 10 tane iphone'si olan var.
[/quote]
biraz alaycı bi cevap olmadımı bu üstad ?

Edited by J_A_W_S

[quote name='sk8er_boi' date='05 April 2012 - 10:48 ' timestamp='1333622884' post='1181599']
Ne fakirler varmış forumda be. Belediye otobüsüne biniyorum en az 10 tane iphone'si olan var.
[/quote]
[color="#FF00FF"]Onlar belkide çakmadır artı mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi , mal da yalan mülk de yalan var biraz da sen oyalan...[/color]

iphone5 internettte dolaşan projektor yansınlatmalı klavyesi olmadan çıkartmasına gerek bile yok kanımca s serisiyle yeteri kadar hayal kırıklığını yarattı üstelik 3d yeni bişey değil htc ve lg nin modelleri çoktan piyasaya çıkıp ikinci ele düştü bile

Hep "Geliyor", "Gelecek" deniyor uzun süredir, bir türlü de gelmek bilmedi. Bazı arkadaşların da dediği gibi bir telefona o kadar para vermek saçma gibi gelirdi bana; ta ki arkadaştan alıp nasıl JailBreak yaptığını, bu telefonun neler başardığını görene kadar... Askere gelmeden önce 3S'im bozuldu, bir daha da aynı tadı alamadım hiç bir telefondan. Bu ayın 15'inde 4S almayı düşünüyordum. Bu haber de diğerleri gibi kolpa mıdır yoksa güvenilir midir sizce? Hakikatten çıkma ihtimali varsa haziranı bekleyeceğim.

annem derdi hep pahalı çok pahalı almayın diye onu yerine bir çamaşır makinesi yada buzdalobı alın yawrum.çeyizinizi tamamlarsınız :( insanoglu ekmegin kamışını(kabugunu) yiyerekde yaşamını sürdürür